1

Tema: niekaip negaunu meiles

man yra 14metu , ir visalaik noriu merginos pamalonint bet niekad nesigauna smile ka daryt ?

2

Re: niekaip negaunu meiles

Ieskok vyresnes :::346 Apsimesk vyresniu padauzyk snuki keletas randu tikrai nesubjauros :::346

3

Re: niekaip negaunu meiles

jasna ;D

4

Re: niekaip negaunu meiles

uzauk pradziai tada apie moteris galvok smile gal tuomet ir pamalonint gausis

5

Re: niekaip negaunu meiles

gal kas is vyresniu merginu ,moteru noretu pamokyt mane ? big_smile

6

Re: niekaip negaunu meiles

turbut dar per jaunas tokiems dalykams:::d17:::d05

7

Re: niekaip negaunu meiles

nu seip ne wink

8

Re: niekaip negaunu meiles

Cia jam geriau zinot :::346

9

Re: niekaip negaunu meiles

nu as zinau kad as pasiruoses wink

10

Re: niekaip negaunu meiles

Gintaras, 14 parašė:

man yra 14metu , ir visalaik noriu merginos pamalonint bet niekad nesigauna smile ka daryt ?


Per greit nori ir skubi.

11

Re: niekaip negaunu meiles

Rasa, 25 parašė:

uzauk pradziai tada apie moteris galvok smile


Kazkodel manau, kad daugelis keturiolikmeciu jau galvoja apie merginas... gal net ir apie moteris... :V

12

Re: niekaip negaunu meiles

**** 14 metu,pisk dar su masinytem zaist kol dar laiko turi,paskuj prasides rupesciai prisidarysi waiku,reiks pinigus uzdirbt,atsidziaug waikyste! man jau 18 ir noriu gryzt waiko kaili,kai wiskas buwo **** nereikejo dirbtmnerupejo mergos,o tau dar tik 14,moxlai turi but galwoj o ne mergos

13

Re: niekaip negaunu meiles

manau jis maziausiai nori pamokslu klausyti,ir jei sako jog yra pasiruoses,tai vadinasi taip ir yra..
kam geriau zinot ar pasiruoses pratet lytini gyvenime nei paciam ? smile

metu gal ir neperdaugiausiai tau,bet jei iseina i koki baliu nulekt,ten uzpjankint tai kur balius,ten ir mergos,o visi girti nori uh uh smile 
as pvz. nuo baliu ir pradejau ten mergas mylet ir pradejau,ir niekada neatsisakau pabaliavot,jei kokios mergytes yra ten,kai manosios sale ner smile

14

Re: niekaip negaunu meiles

Man ir atrodo, akd geriau paauk dar truputi big_smile suvyriskek, o tada jau norek merginos big_smile taip vaikai vaiku ir prisidirba. Noras greiciau suaugti, aptirti kuniskus malonumus. Nemanau, kad reikia skubeti.

15

Re: niekaip negaunu meiles

Negi jau neturi kuo uzsiimti, kad tik apie mergina galvoti. Tavo amziuje tik mokintis, sportuoti ir su draugais gerai leisti laika. Matosi, kad suauge tavo laisvalaikio praleidimu nesirupina. Paskui nesubrendeliai vaiku prisidaro ir lieka merginos vienos su vaikais ir dar nepilnametes.

16

Re: niekaip negaunu meiles

Gintaras, 14 parašė:

man yra 14metu , ir visalaik noriu merginos pamalonint bet niekad nesigauna smile ka daryt ?

ziaurus : DDD o ka tavo draugai daro? big_smile

17

Re: niekaip negaunu meiles

ieskok.lt forumas daug labiau prajuokina nei koks cha.lt big_smile
Get a life, b*tches big_smile

18

Re: niekaip negaunu meiles

kad padidintum tikimybę gauti ko nori, užsimesk ant kūno plakatą su problemos aprašu - kaip kad "work for food" ir pan.
Tik neišsiplėsk su tekstu ir keliom kalbom dėk aprašą... pats supranti, didėjanti tikimybė ir pan. Sekmės :::629

19

Re: niekaip negaunu meiles

meilė neegzistuoja .. yra tik nauda.. jei mergina gauna daug naudos iš vaikino - ji "myli"

20

Re: niekaip negaunu meiles

Audrius, 29 parašė:

meilė neegzistuoja .. yra tik nauda.. jei mergina gauna daug naudos iš vaikino - ji "myli"

matosi kazkas smarkiai nudeges...

siaip jei uzsirovei ant idiotes barakudos, tai belieka uzjausti. bet visu nurasyti tavo vietoje nedrysciau.
nes ir tarp vyru debilu yra, bet sakyt kad visi toki irgi netinka wink