1

Tema: Biustas...

Vyrauja nuomone,kad didele krutine siais laikais ,,mada" o ne privalumas-ka jus gerbiamieji manote..?:)

2

Re: Biustas...

Gal ir mada, bet cia tik LT gal taip  "Jei nori isgarseti - pasididink papus".. big_smile Pasaulyje jau seniai visiem tas iprasta ir niekas del to nekreipia demesio..O siaip skonio reikalas, man meleona kartu tikri papai (jei ir nera jie dideli) malonesni ir grazesni uz "pripustus"..

3

Re: Biustas...

Manau reiktu sakyti, jog turet silikonine krutine tampa mada. Bet dauguma vyru vistiek labiau vertina tai, kas naturalu. O tie, kuriems patinka moteris prikista silikono manau gali pasirinkti pripuciama "moteri" - bus pigiau;)

4

Re: Biustas...

na kaip sakant biustas turi būti pritaikytas pagal vyruką, tiksliau pagal jo delno dydį :::822 jei su viena ranka negali apiimti negali susidaryti įspūdžio ką čia "čiupinėji" smile t.y. turi būti  viskam saikas :::d13

5

Re: Biustas...

O ka daryti, jai dievulis nepagailejo ir be silikono netelpa i delna..... big_smile

6

Re: Biustas...

na kitiems patinka su abejom rankom (dar irgi galima susidaryt įspūdį) :::608

7

Re: Biustas...

Patys vyrai šnekėdami, kokia nereali yra didelė krūtinė pastumėja moteris darytis tokią operaciją. smile

8

Re: Biustas...

Man asmeniskai dideli papai nepatinka. Netgi priesingai - siek tiek slykstu. Man patinka mazi papukai, issokusios razinkos - va, kas veza :::742

9

Re: Biustas...

ne papuose esme, aisku mergina turi tureti krutine, uz ko paimti, uztenak vidutines

10

Re: Biustas...

na man uztenka savu kazkaip nesinori pasidaryt dirbtinius smile kokie jie yra niekas nepakeis nebent didinimo operacija big_smile

11

Re: Biustas...

Inga 28,tu teisi kartais dievulis nepagaili po viena ,ar kita kilograma ir i krutine ideti..

12

Re: Biustas...

Na man užtenka savos. Apie operacijas nesuku galvos big_smile

13

Re: Biustas...

Man iki operaciju toli big_smile
Papai c dydzio tobula grazu ir telpa i delnus ir t.t. big_smile
niekada nesidaryciau operacijos nes tureti geriau tikrus negu prikistus visokiu **** .

14

Re: Biustas...

Manau,kad operacijos reiketu imtis tik tada,kai trukumas is tiesu trukdo gywenti..nors kita wertus,juk ne krutineje esme:-) o del wyru newerta sukt galwos,jei myles,tai myles ir su "spuogiukais":-) wisu pirma reikia sawe myleti..

15

Re: Biustas...

man patinka dideli papai, bet ne perdideli, jie jie turi buti stangrus, o nedrebeti kaip saltiena, ir  kad nesivyniotu aplink ranka.