41

Re: noriu pasidaryt dragini zveriuka 2.0 be turbo

supra 90 big_smile 3.0 litro turbo

42

Re: noriu pasidaryt dragini zveriuka 2.0 be turbo

Darius, 19 parašė:

supra 90 big_smile 3.0 litro turbo

per didele karve smile
o siaip jau pasiemiau tipo 1.6 td , ir susitariau su tadu is sirvintu auto klubo kad jia man ji paruos iki 6,0 s/ 100 . viskas atsieis 8000lt
manau kad gan pigu ir greita turetu gautis big_smile

43

Re: noriu pasidaryt dragini zveriuka 2.0 be turbo

Tautvydas, 20 parašė:
Darius, 19 parašė:

supra 90 big_smile 3.0 litro turbo

per didele karve smile
o siaip jau pasiemiau tipo 1.6 td , ir susitariau su tadu is sirvintu auto klubo kad jia man ji paruos iki 6,0 s/ 100 . viskas atsieis 8000lt
manau kad gan pigu ir greita turetu gautis big_smile

Optimistas..:D

44

Re: noriu pasidaryt dragini zveriuka 2.0 be turbo

jis saviski buvo pasidares 122kw ,kaip vienas dievas tezino bet g-zero vaikinukai net issizioje buvo.

45

Re: noriu pasidaryt dragini zveriuka 2.0 be turbo

nu bet bet cia jau yra !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! dyzelis dragui!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ;///////////// nesuprantu zmoniu proto busenos :::223 kas pas juosgalvoi............

46

Re: noriu pasidaryt dragini zveriuka 2.0 be turbo

o ko cia stebetis :V dyzeliai jau kuri laika autolenktynese dalyvauja ir laurus skina wink big_smile

47

Re: noriu pasidaryt dragini zveriuka 2.0 be turbo

Egidijus, 24 parašė:

o ko cia stebetis :V dyzeliai jau kuri laika autolenktynese dalyvauja ir laurus skina wink big_smile


du kart laimejo. karta r10 ir karta bemsas 320d

48

Re: noriu pasidaryt dragini zveriuka 2.0 be turbo

Evaldas, 21 parašė:

nu bet bet cia jau yra !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! dyzelis dragui!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ;///////////// nesuprantu zmoniu proto busenos :::223 kas pas juosgalvoi............

eilini karta pasiulysiu pasinaudoti paieska smile polo tdi

49

Re: noriu pasidaryt dragini zveriuka 2.0 be turbo

**** ner...... nu bet as tikiu kad ten pasaulyje o ka lietuva?????????????????? taigy zyzaliu remontas brangus o ir dabeto nedaug tu zyzaliu tokiu ...... o norint paruosht zyzali galinga ner daug DETALIU . aisku cipas kuris duoda daug nu nelabai daug bet priklauso nuo chiopo wink poto ishmetimas nu filtrai.... o tai jus man pasakykyt tada as tada jau ce svaigst pradesiu !:) zyzaliuose TURBA KEICIAMA  kaip ant benzu??????????????????????

50

Re: noriu pasidaryt dragini zveriuka 2.0 be turbo

draugas buvo idejas i nissan micra 2.0dohc tj valino i dragus vazinejo darydavo masinas nrml smile

51

Re: noriu pasidaryt dragini zveriuka 2.0 be turbo

Pas mane buvo Opel Kadett karavanas kip sakoma katafalkas ir viduj buvo DOCHAS smile) tongue tongue  Tai padarydavom kregzde nu ta **** BMW  kur jofana jaunimas isimylejes  siais laikais big_smile big_smile big_smile big_smile big_smile tongue tongue tongue tongue tongue

52

Re: noriu pasidaryt dragini zveriuka 2.0 be turbo

geriausia atveju 320 tu padarydavai smile)

53

Re: noriu pasidaryt dragini zveriuka 2.0 be turbo

bmw kuri yra iki 2 litru (variklio galia ) tas pats kas opelis :d ,