21

Re: Geriausias būdas susirasti antrą pusę ;D

Tomai bent jau taip viesai nesakyki...

22

Re: Geriausias būdas susirasti antrą pusę ;D

as tai manau,kad tu budu gali buti tukstanciai ir sutinku su Vaiva,kad ji pati atsiras:))

23

Re: Geriausias būdas susirasti antrą pusę ;D

Susipažinome draugų kompanijoje smile)

24

Re: Geriausias būdas susirasti antrą pusę ;D

per intika pasiuliau eiti zvejot:D

25

Re: Geriausias būdas susirasti antrą pusę ;D

nezinau kaip debar bet paskutiny kart kai buvai lietuvoi 5 6 metus atgal klaipedoi vasara smiltynei ties naujaja perkela kai tik persikeli eini i antra puse prie juros ir y kaire pilna ta zodzio prasma "i kaire" smile  tai neoficiali pasimatymu ir sexualiniu nuatikiu vieta smile ten doug saldzios nuademes atminimu ir geda ir dar noretusi smile

as is kaires jau pavarges ejau pakrante desinyn mazdaug jau ant vakaro ir staiga kopose stovi viena mojuaja automatiskai pamojavau atgal ji pamojavo savo pusen link, uzlipu o ten keturios nuaguteles grazuteles tongue issisnekejom pabandravon smile mane  paveze link kur buvau apsistojas veliau su viena is ju susitikau ten pat, labai gerai praleidom laika, bet man buvo metas namo i gotlanda.

Jei ir aplankysiu dar kada lietuva ta bus klaipeda smiltyne ir y kaire smile

Labai smalsu kaip debar ta rojaus vietele atrodo tikiuasi neprivatizuata ir ne organizuata?

ir aplamai pries vykstant kleipedon lietuvon gera butu zinoti aktualias vieteles gal kas pashnibzdetu...?

26

Re: Geriausias būdas susirasti antrą pusę ;D

neprivatizuota, neprivatizuota ;D Bet salta ;D Tai viska ir pasako big_smile

27

Re: Geriausias būdas susirasti antrą pusę ;D

Vaiva, 19 parašė:

Tomai bent jau taip viesai nesakyki...

tai jug reikia visa tiesa pasakyti ;D

28

Re: Geriausias būdas susirasti antrą pusę ;D

ieskau smile

29

Re: Geriausias būdas susirasti antrą pusę ;D

Ner jokiu apibreztu budu viskas tik nuo paties priklauso..

30

Re: Geriausias būdas susirasti antrą pusę ;D

Nesunku susirasti daug yra pažinčių portalų :]

31

Re: Geriausias būdas susirasti antrą pusę ;D

Pazintys per portalus, labai jau slidus dalykas.. Ne taip ka parasysi neatsakys, ignoruos ar dar kaip. Bet va ka daryti kad ir realybei nesi "Romeo" smile