1

Tema: Pradedam viska is pradziu

Na va, pradraugavom N metu, pagyvenom kartu, issiskyrem su trenksmais, apsigyvenom atskirai ir vel viskas is pradziu - pradedam nauja gyvenimo etapa. Kas antras is cia besilankanciu turbut zino ka tai reikia. Taigi pasidalinkite savo istorijom smile

2

Re: Pradedam viska is pradziu

as draugawau su waikinu 2m. jis mane mylejo ir as ji mylejau, db nzn ka man daryti, jis mane paliko, nes jam isbleso jausmai, negaliu be jo gywenti, noriu buti su juo, as negaliu net naktim ramiai miegoti, man jo reikia, as gslwojau kad jis mano gywenimo wyras, mudu ir westuwems esam  pareiskimus padawe, o db jis sako kad man nieko nejaucia, nzn ka man  daryti??

3

Re: Pradedam viska is pradziu

Sabina, 23 parašė:

as draugawau su waikinu 2m. jis mane mylejo ir as ji mylejau, db nzn ka man daryti, jis mane paliko, nes jam isbleso jausmai, negaliu be jo gywenti, noriu buti su juo, as negaliu net naktim ramiai miegoti, man jo reikia, as gslwojau kad jis mano gywenimo wyras, mudu ir westuwems esam  pareiskimus padawe, o db jis sako kad man nieko nejaucia, nzn ka man  daryti??

Dabar džiaukis, kad nesuspėjai ištekėt ar vaikais apsikraut - tada tai būtum įkliuvus :::734 Dabar su savo išvaizde ir amžiumi neprapulsi, dairykis tinkamesnio :::011

4

Re: Pradedam viska is pradziu

as draugawau su waikinu 2m. jis mane mylejo ir as ji mylejau, db nzn ka man daryti, jis mane paliko, nes jam isbleso jausmai, negaliu be jo gywenti, noriu buti su juo, as negaliu net naktim ramiai miegoti, man jo reikia, as gslwojau kad jis mano gywenimo wyras, mudu ir westuwems esam pareiskimus padawe, o db jis sako kad man nieko nejaucia, nzn ka man daryti??

Galbut ramiai apsvarstyk kas ir kame,juk siaip nieko siaipsau nebuna,pasikalbek,galu gale pasek\pasamdyk dedektyvus\greiciau nurimsi,gal kazko pati nepastebejai!!!

5

Re: Pradedam viska is pradziu

Manau nereikia vaikytis to kas buo reikia zvelgti i prieki.

6

Re: Pradedam viska is pradziu

Galit buti kaip daugumai, bet gali buti ir isimtis smile tad tiksliau, padaryk taip kaip reikia ir viskas smile

7

Re: Pradedam viska is pradziu

Tadas, 26 parašė:

Na va, pradraugavom N metu, pagyvenom kartu, issiskyrem su trenksmais, apsigyvenom atskirai ir vel viskas is pradziu - pradedam nauja gyvenimo etapa. Kas antras is cia besilankanciu turbut zino ka tai reikia. Taigi pasidalinkite savo istorijom smile

issiskyret su trenksmais,gal todel kad mazai kalbejotes,kaip gyvenot N metu nepazine viens kito,ar daznai paklausdavot\ kaip jauties\,\ka jauti\,ar kas negerai\,ar tiesiog stumtet laika,o kai kantrybe truko issiliejot

8

Re: Pradedam viska is pradziu

as draugawau su waikinu po metu laiko draugystes suzinojau kad jis wedes ir turi waika. jis teisinosi kad jis negywena su zmona kaip su zmona... as prie jo prisirisau.... jis man sake kad duociau laiko jam pagalwoti. kad jam issiskirti su zmona ar likti su manimi. as jam daviau laiko. jis nusprende likti su zmona, bet nepalieka ir manes man rsineja iki siol kad myli mane, ir man skambina, as jam sakiau kad duotu man ramybe kad galeciau ji pamirsti ir susikurti nauja gywenima , kai jis man raso ar skambina man malonu , nes jauciu jam jausmus, nezinau ka man daryti ? jis iki siol sako kad myli ir kad nezino ka jam daryti , kad zmonos jis nemyli ir gywena atskirs gywenimus, su jo zmona snekejausi , jis sako tiesa.

9

Re: Pradedam viska is pradziu

Pasikeisk tel.numerį,jei įmanoma gyv.viet. visiškai nutrauk ryšius,per kelis mėnesius atsigausi ir sutvirtėsi.rask valios resursų tokiam poelgiui.

10

Re: Pradedam viska is pradziu

Sabina, 26 parašė:

as draugawau su waikinu po metu laiko draugystes suzinojau kad jis wedes ir turi waika. jis teisinosi kad jis negywena su zmona kaip su zmona... as prie jo prisirisau.... jis man sake kad duociau laiko jam pagalwoti. kad jam issiskirti su zmona ar likti su manimi. as jam daviau laiko. jis nusprende likti su zmona, bet nepalieka ir manes man rsineja iki siol kad myli mane, ir man skambina, as jam sakiau kad duotu man ramybe kad galeciau ji pamirsti ir susikurti nauja gywenima , kai jis man raso ar skambina man malonu , nes jauciu jam jausmus, nezinau ka man daryti ? jis iki siol sako kad myli ir kad nezino ka jam daryti , kad zmonos jis nemyli ir gywena atskirs gywenimus, su jo zmona snekejausi , jis sako tiesa.


Viskam yra priezastys.. tiek del jo zmonos, tiek del Taves ir tiek del jo tokiu veiksmu.... seip pamastyti reikejo daug anksciau o ne dabar... nes dabar jokie pamastymai Tau nebepades... ir jokie patarimai nebepades, nes pati matai kokia situacija pas Tave....
Sako: gyvenam ir mokomes.... big_smile Gyvenimiskos klaidos skaudzios... :V

11

Re: Pradedam viska is pradziu

Sabina,as perskaiciau ta ka tu parasei,bet gal per velai,bet noriu pasakyti tau ir kitiems,tikrinti reikia,visada reikia tikrinti ka sako zmones,nes meluoja ir vyrai ir moterys,tykek,bet nepasitikek,linkiu tau sekmes,ieskok savo ir surasi

12

Re: Pradedam viska is pradziu

loreta, 50 parašė:

Sabina,as perskaiciau ta ka tu parasei,bet gal per velai,bet noriu pasakyti tau ir kitiems,tikrinti reikia,visada reikia tikrinti ka sako zmones,nes meluoja ir vyrai ir moterys,tykek,bet nepasitikek,linkiu tau sekmes,ieskok savo ir surasi


Gerai jok suvoki jog visi meluaja tiek vyrai tiek moterys.

Bet kokia esme tikrinti?  Ka tu tuam pasieksi? Yrodysi pacei sau tai ka ir taip zinai ?

Ir gadangi zinai jog visi meluaja tai todel ir nepatariu tikrinti knistis ten kur tau nereikia

Sakoma kas jieshko  tas randa,  bet ko tau reikia? skirybu ar harmoningu santykiu? 

Nejieskok to kas  ishanksto zinai jog tave yskaudins ir gal net ishskirs , geriau dek pastangas tam kas tvirtina jusu sajunga ir gerina ryshiu kokybe ir daro laimingais. Jieskok to kas tave it abu jus nudziugintu (kas jieshko tas randa)   

Galima pagalvoti jog moters tikslas pagauti vyra neishtikimybei ir knisasi kaip vishta på meshla ... oh pagavau sumelavo , bet der neishkeite, ok jieskom toliau gal veliau pasiseks.  smile

Ta paranoja su tikslu ... kokiu?  ishsiskirti?  apkartinti savo ir kito gyvenima? 

Nereikia nei tikrinti nei ytarineti ar aplamai apie tai galvoti, reikia dziaugtis tam ka turi ir ugdyti puaseleti.

13

Re: Pradedam viska is pradziu

nors viena syki isgirdau is Zilvino protingas mintis....Pritariu jam....gali nepasitiketi, bet to neparodyk, neprikaisiok, buk ismintinga ir susitvardanti...rietenos ir itarinejimai tik zmones isskiria...

14

Re: Pradedam viska is pradziu

vede vyrai ir istekejusios moteris!!! neapgaudinekite savo sutuoktiniu,nedorovinga,as laisvamane man viskas gerai ir idomu,bet va meile pamirsom,kas myli tas tarsi sventas,nes jis turi sparnelius ir skraido,ir tas zemes nesvarumas jo nedomina,mylekim dazniau ir nereikes apgaudineti vienas kito,as labai pasitikejau savuoju ir niekada netikrinau,o jis mane laike ''durnele'',bet kai viska isdejau,tai reikejo matyti to niekselio snukeli

15

Re: Pradedam viska is pradziu

išdraugavau tris su puse metų su mergina, buvau nupirkęs ir sužadėtuvių žiedelį, bet deja, mes išsiskyrėm jos iniciatyva, nes atvėso jai jausmai. Kelis kartus buvau susitikęs su ją ir klausiau ko ji nori, ir sako kad nžn ko nori gyvenime, jai 22 metai. Keista kai žmogus nesupranta ko nori iš gyvenimo, bet reikia nepalūšt ir gyvent toliau smile Tad ir Jūs kam taip atsitiko nepasiduokit sielvartui ir kurkit naują gyvenimą, dar ateis ta valanda kai tas žmogus gali paskui gailėtis smile

16

Re: Pradedam viska is pradziu

kas musu nesunaikina,tas mus sustiprina:::402

17

Re: Pradedam viska is pradziu

Sabina, 26 parašė:

as draugawau su waikinu po metu laiko draugystes suzinojau kad jis wedes ir turi waika. jis teisinosi kad jis negywena su zmona kaip su zmona... as prie jo prisirisau.... jis man sake kad duociau laiko jam pagalwoti. kad jam issiskirti su zmona ar likti su manimi. as jam daviau laiko. jis nusprende likti su zmona, bet nepalieka ir manes man rsineja iki siol kad myli mane, ir man skambina, as jam sakiau kad duotu man ramybe kad galeciau ji pamirsti ir susikurti nauja gywenima , kai jis man raso ar skambina man malonu , nes jauciu jam jausmus, nezinau ka man daryti ? jis iki siol sako kad myli ir kad nezino ka jam daryti , kad zmonos jis nemyli ir gywena atskirs gywenimus, su jo zmona snekejausi , jis sako tiesa.

Taigi...

18

Re: Pradedam viska is pradziu

Sabina, 23 parašė:

as draugawau su waikinu 2m. jis mane mylejo ir as ji mylejau, db nzn ka man daryti, jis mane paliko, nes jam isbleso jausmai, negaliu be jo gywenti, noriu buti su juo, as negaliu net naktim ramiai miegoti, man jo reikia, as gslwojau kad jis mano gywenimo wyras, mudu ir westuwems esam  pareiskimus padawe, o db jis sako kad man nieko nejaucia, nzn ka man  daryti??

19

Re: Pradedam viska is pradziu

Tapatipaslaptis parašė:
Sabina, 23 parašė:

as draugawau su waikinu 2m. jis mane mylejo ir as ji mylejau, db nzn ka man daryti, jis mane paliko, nes jam isbleso jausmai, negaliu be jo gywenti, noriu buti su juo, as negaliu net naktim ramiai miegoti, man jo reikia, as gslwojau kad jis mano gywenimo wyras, mudu ir westuwems esam  pareiskimus padawe, o db jis sako kad man nieko nejaucia, nzn ka man  daryti??

kaip liudna...

20

Re: Pradedam viska is pradziu

Sveiki ar normalu kad buvusi draugo zmona kuri turi nauja seima ir vaikuti rasineja mano draugui ?ir per kiekviena gimtadieni klausia ka jis nori dovanu?