81

Re: Seksas nuo 15 metų

eik tu VALDAI ka cia sneki!?juk patys gaudavom....ir zinok esu dekinga tevams,nesjai nebutu baude,tai....na pats supranti....

82

Re: Seksas nuo 15 metų

Ugnė, 26 parašė:

eik tu VALDAI ka cia sneki!?juk patys gaudavom....ir zinok esu dekinga tevams,nesjai nebutu baude,tai....na pats supranti....

zhinau ir pats gaves esu! ir ne karta ;D bet supranti kad uzh tai kad mushi vaikus gali blogai baigtis? nepamirshk kad yra vaiku teisiu apsauga.. o jie tikina kad dirzhas yra vaiku skriaudimas ir mushimas wink
bet chia tema ne apie tai wink
nera chia nieko blogo kad tokie vaikai nori kazhko.. tai naturalu.. gamta taip mus sutvere ir vsio..

83

Re: Seksas nuo 15 metų

Valdas, 24 parašė:
Aušra, 15 parašė:

na seip buna kad bendrauji su zmogum ir patys pasisako kad prarado nekaltybe 14 metu.. na nezinau seip as nesu uz tokius dalykus kad 15-metes jau myletusi.ir seip kazkaip pati jos neketinu netekti nesulaukus pilnametystes ; )

niekada nesakyk niekada wink speju jau po metu ar dvieju ja prarasi.. arba teks ilgai laukt big_smile kaip man buvo ;D

na gerai nesakysiu niekada ;DD na is esmes niekur neskubu nieko dar nenoriu patirt.. ;D pastebejau kad net kartais kai paklausia mano bendraamziu draugiu ka nors apie vaikinus jos gedijas pasisakyt kad neturejo nieko bendro su jais, nesibuciavusios, ir jog neturejo ir t.t. jos sutriksta wink aisku viskas viena diena gali greitai apsiversti , gali susirast vaikina , ir palaipsniui viska isbandyti ;DD bet apie sexa manau dar tikrai palauksiu ; D as dar vaikas ;D niekur neskubu ir noro nera ;DD

84

Re: Seksas nuo 15 metų

Aušra, 15 parašė:
Valdas, 24 parašė:
Aušra, 15 parašė:

na seip buna kad bendrauji su zmogum ir patys pasisako kad prarado nekaltybe 14 metu.. na nezinau seip as nesu uz tokius dalykus kad 15-metes jau myletusi.ir seip kazkaip pati jos neketinu netekti nesulaukus pilnametystes ; )

niekada nesakyk niekada wink speju jau po metu ar dvieju ja prarasi.. arba teks ilgai laukt big_smile kaip man buvo ;D

na gerai nesakysiu niekada ;DD na is esmes niekur neskubu nieko dar nenoriu patirt.. ;D pastebejau kad net kartais kai paklausia mano bendraamziu draugiu ka nors apie vaikinus jos gedijas pasisakyt kad neturejo nieko bendro su jais, nesibuciavusios, ir jog neturejo ir t.t. jos sutriksta wink aisku viskas viena diena gali greitai apsiversti , gali susirast vaikina , ir palaipsniui viska isbandyti ;DD bet apie sexa manau dar tikrai palauksiu ; D as dar vaikas ;D niekur neskubu ir noro nera ;DD

na zhinai.. susirasi grazhu vaikina.. kaip zhinia moteros dazhniausiai ieshkosi vyresnio.. tai vyresniam bachuriukui jau sexas bus galvoj big_smile o tada tu galvosi kad jis grazhus patrauklus, tau geras.. o kodel gi ir nepraradus nekaltybes butent su juo big_smile tataigi pagyvensi pamatysi kaip chia bus wink na bet neskubek bet ir neperlauk big_smile bo bus blogai big_smile

85

Re: Seksas nuo 15 metų

na taip pagyvensiu pamatysiu ;DD

86

Re: Seksas nuo 15 metų

as asmeniskai praradau nekaltybe 15m ir aktyvu lytini gyvenima su savo draug pradejau 16 bet savo vaikams tai tikrai griesta morala atskaityciau uz tokia saviveikla

87

Re: Seksas nuo 15 metų

Merginai dar pabrest reiktu.. ir vdrug dar  netyciukas tokiu metu?! galva galvot reikia

88

Re: Seksas nuo 15 metų

As tam nepritariu per anksti.Bet ar tai kaska pakeistu manau ne=]Tai tegu sau mylisi,Nors turedamas dukra viska dariciau kad nors iki 17-18 ji to nedaritu.Ir ne del to kad gali gautis neticiukas,tesiog dabartinis jaunimas turiu omeni baxurus negalvoja tai daridami jiem svarbiausia ko greiciau igrust,o passekmes gali but lb blogos po tokio sexo,nekalbant apie vaiko uzstatima

89

Re: Seksas nuo 15 metų

su lelem dar zaist:D

90

Re: Seksas nuo 15 metų

Man 14 metu,. turiu mergina 13 metu.,.. mes jau bendraujam 1 men. Vienas kitam atviri, sutarem. Ir ji man namiokus mieto apie seksa. Ant manes visalaika lipa. Ar nebutu nusikaltimas pasimilejus abieju noru 14-metis su 13-mete?

91

Re: Seksas nuo 15 metų

Aišku, kad ta panikė subajeravo  apie seksą nuo 10 ir žiūri kiek  čia tuo  patikės

92

Re: Seksas nuo 15 metų

nu bet cia ir debiliskos temos visur kur tik ijeini geda

93

Re: Seksas nuo 15 metų

negaliu pakesti kai zmones ziuri i metus ir pagal gimimo data s[prendzi asuberndimo lygi.

paauglyste yra labai skirtinga pas visus, yra aktyvus zmones kurie leidzi akatyvei laika gyvena atskirai nuo tevu yra savarankisi didzia vasaru daly pavz sporto stovyklose, zmones moka skaiciuoti dienpinigius islaidas, ir patire zymia anskiau visus laisvo gyvenimo malonumus nei koks namiseda mamisius, kuris sulaukes 19 nezino kaip isivirti makaronu.  as pradejau 15 metu aktyvu litini gyvenima, nes visada turejau virsniu draugu i draugiu su kureis praleidzvau daug laiko. ir as tuo esu labai patenkintas

94

Re: Seksas nuo 15 metų

Aejo laikas ir man issakyti savo nuomone....
kazkiek pasiskaiciau bet tikrai nesutinku su jusu nuomone.pati esu ar jauna bet nemanau kad su dar tokia snargle kuri nieko nesuranta ir nori pazaisti mamyte su teweliu.:::213
apie vaikus...juk ne kiekviena santikiaujanti nepilnamete susilaukia tu vaiku!!!!!!!
ne visos gi nesisaugo ar pan.tokio amziaus merginos jau zino daug daugiau nei us tevai.
apie pamokas mokykloje-ju yra ir megaitems apie ju brendima ir visus lytinius organus ir berniukams.paskaita buna 1-2k.per metus ir trurnka 1-2val.tokia paskaita jau vedama 5-6klaseje.
apie lytini santykiavima labai issamiai buna papasakojama 7-8klaseje pakaita buna iliustruota su video ir pan.(nepagalvokit kad erotiniai  video)
na o seip ar taip visi zmones bresta labai skirtingai.
pvz as 5klaseje jau buwau su krutimis o kitoms jos pradejo augti tik7 klaseje....
tas pats ir su sexu.santykiauti pradejau 14metu ir ka?jau 3metai kaip megaujuosisexu ir jokio leliaus dar neatnesiau mamai.
ir nebuwo taip ka prazia buwo girta ar pan.
visiskai atwirksciai,vaikinui buwo 18 jis zinojo ka as nekalta ir neskubino manes po 3men pasakiau ka esu pasiruosusi ir to karto niekada nepamirsiu.zvakes rozemisklota lowa romantiska vakariene sampanas....:::717:::726
kaip pvz paemau sawe.is tos pacios foto ar pasakytumete ka man kol kas 16?ne!tai nera k sakyti ka tos 16-17kines ar vaikai

95

Re: Seksas nuo 15 metų

nera ko ir tebetis vaikai vaikus gimdo :DDDDDDDDDDDDDDDDD

96

Re: Seksas nuo 15 metų

butent :::617:::617:::617:::617

97

Re: Seksas nuo 15 metų

o jūs nepagalvojat, kad šiais laikais vaikai daug greičiau bręsta nei kad ankščiau? smile todėl nėra ko ir stebėtis, kad anksti pradeda ir sexu užsiiminėti wink

98

Re: Seksas nuo 15 metų

Viska pradejau pati nuo 15 metu, tad nemanau kad tai yra labai gerai...
nors praradus nekaltybe sugebejau vistiek su draugem susitikt barbem pazaist big_smile
Asmeniskai as galiu pasakytr kas per greit tas blogai...

99

Re: Seksas nuo 15 metų

o as manau kad viskas priklauso nuo aplinkos, kompanijos, poziurio i gyvenima
nuo 15 ir nemanau kad per anksti draugai mano visi vyresni buvo, aplinka atitinkama esu labai patenkintas kad anksti igyjau daug patirties.

100

Re: Seksas nuo 15 metų

Waikai,nezaiskite suaugusiuju zaidimu..dziaukites waikyste!:)