21

Re: Ka manot apie Alsou??

O siap, tai yra lb daili dainininke, turinti svelnu, malonu balseli ausiai. Kai buvau 14os metu, buvau jos didziule gerbeja. Iki siol turiu jos kelis diskus ir atvirutes, bei nuotraukas, kurias Rusijoje isigyjau:)

22

Re: Ka manot apie Alsou??

Saule, 19 parašė:

kaip jum shi atlikeja??

Teveliu pramusta,tik tevukas banjrutavo tai ji zaibo greitumu ir dingo is scenos(bent jau angliskudainu nebeatlieka) o siaip man seniau patikdavos jos keli gabaliukai anglu kalba...

23

Re: Ka manot apie Alsou??

Meda, 19 parašė:
Saule, 19 parašė:

kaip jum shi atlikeja??

Teveliu pramusta,tik tevukas banjrutavo tai ji zaibo greitumu ir dingo is scenos(bent jau angliskudainu nebeatlieka) o siaip man seniau patikdavos jos keli gabaliukai anglu kalba...


Meda, dainuoja ji ir dabar, ir dabar ji tas dainas savo irasineja, ir koncertus rengia. O kad per tv dabar ja reciau rodo, tai, manau, nieko iprasto. Beveik visos zvaigzdes palengva gesta, populiarumas mazeja. Atsiranda nauju atlikeju, konkurencija vis dideja.
O del jos tevelio... Na, taip, karjeros pradzioje jis padejo Alsu. Bet zmones tai ja pamilo ne del to, kad jos tetis aptekes bapkem. Ne del to, kad kazkada jai kazkas pagelbejo, padejo i sou bizni isisukti. Ji savo gerbejus paverge butent savo balsu, dainomis, grazia, malonia isvaizda. Juk kiek turtingu teveliu savo vaikams padeda, moka didziulius pinigus prodiuseriams ir dar velniai zino kam, taciau jei tie vaikuciai neturi jokio talento, nieko nesugeba, tuomet nieko gero is to neiseina.

24

Re: Ka manot apie Alsou??

Nieko tongue

25

Re: Ka manot apie Alsou??

Saule, 19 parašė:

kaip jum shi atlikeja??

ne Alsou o alsu  (is turku kalbos- roziu krumas ) : faina mergike, neblogai patraukia big_smile

26

Re: Ka manot apie Alsou??

super mne nrawitsa smile :::720