241

Re: Ar verta vykti į Angliją, neturint nei darbo, nei stogo virš galvos ?

neturint nej pazystamu nej darbo nej stogo virs galvos geriau patarciau nevazuoti susirask pazystamu tada vazuok o taip laika ir pinigus veltuj ismesi

242

Re: Ar verta vykti į Angliją, neturint nei darbo, nei stogo virš galvos ?

nu wisi sako ta paty be draugu ten newerta .. as ta paty ir pridursiu wisai neapsimoka cia waziuoti .. karta pie manes priejo leituwe .. ji atrode kaip bename ..sako" kaip gera sustitki lietuviu .. as cia nieko neturiu esu mokytoja turbut grysiu atgal nes labai nesiseka .." gaila man jos buwo ...stowejo su kazkokiu anglu dar baisiau atrodanciu ... net baisu pagalwojus kai zmogus atwaziuoja nieko neturi o poto gatwei miega ..esu maciusi dar viena lietuwe kuri trinasi prie parduotuwes lietuwiu o miega prieglaudoje .. gal geriau newerta waziuoti nieko neturint ...o del kalbos tai as 6 metus mokiausi leituwoj mokykloj kalba o cia atwaziawus turiu eiti y kursus kadangi tokiomis ziniomis nieko nepasieksiu ... esu girdejus kad merginos atware cia ir baige 12 klasiu lietuwoj nesusisineka angliskai ... 

243

Re: Ar verta vykti į Angliją, neturint nei darbo, nei stogo virš galvos ?

Žavinta, 16 parašė:

nu wisi sako ta paty be draugu ten newerta .. as ta paty ir pridursiu wisai neapsimoka cia waziuoti .. karta pie manes priejo leituwe .. ji atrode kaip bename ..sako" kaip gera sustitki lietuviu .. as cia nieko neturiu esu mokytoja turbut grysiu atgal nes labai nesiseka .." gaila man jos buwo ...stowejo su kazkokiu anglu dar baisiau atrodanciu ... net baisu pagalwojus kai zmogus atwaziuoja nieko neturi o poto gatwei miega ..esu maciusi dar viena lietuwe kuri trinasi prie parduotuwes lietuwiu o miega prieglaudoje .. gal geriau newerta waziuoti nieko neturint ...o del kalbos tai as 6 metus mokiausi leituwoj mokykloj kalba o cia atwaziawus turiu eiti y kursus kadangi tokiomis ziniomis nieko nepasieksiu ... esu girdejus kad merginos atware cia ir baige 12 klasiu lietuwoj nesusisineka angliskai ...

zinok mano tievas atvaziavo cia ir turejo tik stoga virs galvos, daugiau nieko, net susisneket negalejo. po 3 dienu isejo i daarba... matai, kai zmones kasko nori pasiekti ir viska daro tam kad  pasiekt kaska, tada jiems iseina, i jei as atsisesiu ant kreslo ir pasakysiu noriu milijono, jis mano kysenei neatsiras.

apie anglu kalba. as mokiausi tikrai maziau nei sesis metus, bet kaskodel susisneket galejau kai tik atvykau, dabar tai ir sneku gan laisvai.

244

Re: Ar verta vykti į Angliją, neturint nei darbo, nei stogo virš galvos ?

na šiuolaikinė situacija kad "nuteka" į užsienį tik protai (jų nera labai daug betj au daugėja) ir vis dar "teka" raumenys o į Lietuva plusta iš visokios Rusijos morozai... :::819

245

Re: Ar verta vykti į Angliją, neturint nei darbo, nei stogo virš galvos ?

Nikita, 16 parašė:
Žavinta, 16 parašė:

nu wisi sako ta paty be draugu ten newerta .. as ta paty ir pridursiu wisai neapsimoka cia waziuoti .. karta pie manes priejo leituwe .. ji atrode kaip bename ..sako" kaip gera sustitki lietuviu .. as cia nieko neturiu esu mokytoja turbut grysiu atgal nes labai nesiseka .." gaila man jos buwo ...stowejo su kazkokiu anglu dar baisiau atrodanciu ... net baisu pagalwojus kai zmogus atwaziuoja nieko neturi o poto gatwei miega ..esu maciusi dar viena lietuwe kuri trinasi prie parduotuwes lietuwiu o miega prieglaudoje .. gal geriau newerta waziuoti nieko neturint ...o del kalbos tai as 6 metus mokiausi leituwoj mokykloj kalba o cia atwaziawus turiu eiti y kursus kadangi tokiomis ziniomis nieko nepasieksiu ... esu girdejus kad merginos atware cia ir baige 12 klasiu lietuwoj nesusisineka angliskai ...

zinok mano tievas atvaziavo cia ir turejo tik stoga virs galvos, daugiau nieko, net susisneket negalejo. po 3 dienu isejo i daarba... matai, kai zmones kasko nori pasiekti ir viska daro tam kad  pasiekt kaska, tada jiems iseina, i jei as atsisesiu ant kreslo ir pasakysiu noriu milijono, jis mano kysenei neatsiras.

apie anglu kalba. as mokiausi tikrai maziau nei sesis metus, bet kaskodel susisneket galejau kai tik atvykau, dabar tai ir sneku gan laisvai.






tai tavo tevas bent stoga turejo ir manau payztsamu turejo o tema ne apie tai .. o jejgu zmogus nuwaziuoja ir neturi kur eiti .. tai jis turi bent viena tureti arba darba ar pastoge arba kalba ..o geriausia tureti pazystamu ...jejgu isvis nieko tai wisai newerta waziuoti ... o del kalbos man labai ydomu ar tu tikrai ten susinekejaj taip gerai nesimokines anglu kalbos ilgai .. negi busi isimtis ..
:::833:::833 nes kiek teko matyti jejgu zmogus mokosi kalbos tik mokykloj to tikrai negana .. tongue

246

Re: Ar verta vykti į Angliją, neturint nei darbo, nei stogo virš galvos ?

Visu pirma, Zavinta, priklauso nuo zmogaus noro.
Antra, nuejus i betkoki supermarketa rasi begale skelbimu apie nuomojamus kambarius.
trecia, mano tevas neturejo ir neturi pazystamu anglijoje, kurie atvaziavo anksciau uz ji i anglija.

247

Re: Ar verta vykti į Angliją, neturint nei darbo, nei stogo virš galvos ?

zavinta labai teisingai kalba... as jau 7 metai toli nuo lietuvos du metai vidurinej, du metai aukstesniojoi ir va jau treti metai univere ir vistiek jauciu kad mano kalba nera visiskai tobula... man cia jau kaip namai... turesiu uz poros menesiu diploma ir esu garantuotas kad bus daug vargo ieskant darbo ir esu tikras kad nieko doro neuzdirbsiu o pragyvenimas brangus... man istikruju sunku pagalvoti apie zmogu nekalbanti angliskai ir neturinti nei stogo nei darbo... vykti cia niekam nesiulyciau, nebent studijuoti arba padirbeti per vasaros atostogas... patarciau siekti kazko lietuvoje, butent kabinkites i mokslus... bent dirbsite padoru darba... atlyginimai kyla ir jie kils, nera garantiju kad saligos taps idealios, bet bent nereikes visa gyvenima dirbti juodo darbo ir kazkur toli nuo namu...

248

Re: Ar verta vykti į Angliją, neturint nei darbo, nei stogo virš galvos ?

niu as irgi kuri laika gyvenau anglijoj. Is pradziu siaures paskui i londona atvykau. ir kazkaip pripratau prie to gyvenimo ritmo o cia lietuvoj atrodo stovi vietoj. ir kuo toliau tuo labiau galvoju bent jau vasarai isvaryt. o darba tai tikrai gali susirast normalu jei moki anglu kalba ir neesi meme. t.y. nesedi vietoj visa laika.

249

Re: Ar verta vykti į Angliją, neturint nei darbo, nei stogo virš galvos ?

Nikita, 16 parašė:

Visu pirma, Zavinta, priklauso nuo zmogaus noro.
Antra, nuejus i betkoki supermarketa rasi begale skelbimu apie nuomojamus kambarius.
trecia, mano tevas neturejo ir neturi pazystamu anglijoje, kurie atvaziavo anksciau uz ji i anglija.

wisu pirma, Nikita, turi moketi kalba kad rastum ta supermarketa ..ka daryti zmoguj islipiusiam is lektuwo ir nezinanciam ka daryti kur eiti ko klausti ? tai tikrai nera geras nuosprendis skristi y anglija neturint nieko .. bent viena dalyka tu turi butinasi tureti .. ysiwaizduok sawe atwyksti y nepazystama saly o ten nieko neturi esi pasimetes... kad ir daug smegenu turetum yra per sunku atwaziuoti ir iskart susieskoti  wiska arba rasti kaip ant padeklo ... wisada reik apsirdrausti ... kas is to tu nueini y ta superkmarketa ir rabndi skelbima o kai reik pasaklyti man reik kambario ...ir jis praso atwes sutwarkyti dokumentus o tu nemoki kalbos ?kas tada ? gerai jejgu pasitaikys zmones geri ir priimtu tawe ta pacia minute kad tau netektu miegoti gatweje ... zinok reta kad priimtu ta akimirka  ... taigi kad ir kaip ten butum proto bokstas ar laimes kudikis manau reiketu daug laiko kol ysitwirtintum normaliai ..o jejgu atwaziyuoji ir turi bent pradzia ysiwirtinimo tai yra super o jejgu esi basas net pinigu daug neturi tai beweiltiska ten ir bandyti waziuoti ... nesakau kad neymanoma atwaziuoti be nieko ir tureti wiska bet pats pagalwok ar werta rizikuoti tokiu dalyku ..kas zino gal tau teks gryzti ir dar busi yklimpes y dideles skolas leituwoj ..o ypac kai ten sunku uzsidirbti tiek kad grazintum jas ir kartu isgywentum pats...

250

Re: Ar verta vykti į Angliją, neturint nei darbo, nei stogo virš galvos ?

manau kad verta tik tadai,kaip susavimi turi ben 400svaru,nes gyventi rasti nesunku,o jeigu nebijai darbo,tai tikrai ir ji rasi nuejusi i betkokia agentura,kur tave jau ant kitos dienos issius i koki viezbuti dirbti..cia tik reikia stiprios valios ir pasitikejimo savimi,pati ta patyriau ir zinau,kas tai yra,nes vykau i viena vieta,ten nepatiko,po keliuy dienu jau buvau londone,gyvenau pigiam name,o tik nuvykusi i londona ant kitos dienos nuvariau i agentura ir ten pasake ka susipirkti ir dar ant kitos dienos jua dirbau viezbutyje,tikrai begalo sunku buvo,po dvieju savaiciu net truko kantrybe,kaip hauskyperes dvi uzsipuole,jog kazkas blogai sutvarkyta kambaryje ir taip pradejo suntineti is vieno kambario i kita,dar del suknisto siurblio viskas prasidejo,kad nesavo sekcijos pasiemiau,tada neatlaikiau ir pravirkau..nieko nenorejau,bet tik tai sulaike,jog reikia pinigu ir fainos mergyckos dirba,viena drauge net sake,kad nepasiduok ir siusk velniop,dar agenturoje mane labai visi myli,ten palaike..tau 4savaites dirbu,baigiu apsiprasti tik keliu zmoniu deka ten dirbanciu,kolektyvas fainas...bet tikrai sunkus metas buvo ir dar yra,dar dabar reik i lt 2savaitem gryzti..gal paskiau kaip vel grysiu po atostogu is lt atsigausiu...

251

Re: Ar verta vykti į Angliją, neturint nei darbo, nei stogo virš galvos ?

nematau vabse ka cia veikt, buvau Danijoj, gyvenau daugiau nei tris metus Vokrtijoje net nemokedamas kalbos tikrai nevargau kaip dauguma cia lietuvoje, cia like tik patrijotai ir idijotai.

252

Re: Ar verta vykti į Angliją, neturint nei darbo, nei stogo virš galvos ?

Sveiki,gyvenu ir dirbu Londone ne vieneri metai.Dirbu INFORMACINIAME CENTRE
padedame savo tautieciams,informuojame apie laisvas darbo vietas ir t.t.
Istikro nera cia taip paprasta tik atvaziavus,butinai reikalingi visi dokumentai,reikalinga pasiruosti,. Aisku atvaziavus,kai nieko nepazysti ir dar be kapeikos.pradia bus labai sunki.Taciau,jei nebijai darbo,jei siek tiek nors kalbi......tikrai gali uzsidirbti ir normaliai gyventi,o paskui ir siekti karjeros.Pritariu rasiusiam cia vaikinui,kuris gyvena ir uz minimuma dirba.......pavalges ir apsirenges cia busi visada,kas nori,tas siekia kazko daugiau,o Jus jauni,jus gi viska galite,aisku,jei protingai. Rasykite,jei bus reikalinga kokia informacija,pabandysiu padeti..

253

Re: Ar verta vykti į Angliją, neturint nei darbo, nei stogo virš galvos ?

Saunuole,Linute...Tau tikrai viskas bus gerai,nes Tu nori kad butu geriau..iveiksi visus sunkumus..

254

Re: Ar verta vykti į Angliją, neturint nei darbo, nei stogo virš galvos ?

Kas su manim is oro nori varyt i londona? big_smile