1

Tema: Iš skausmo nuo merginos persimestumėt prie vaikinų?

Būna dažnai taip, kad draugauji su mergina ilgus metus ir ji tave įskaudina, kartais įskaudina taip stipriai, kad nebežinai, ką daryti. Mano atveju buvo toks įvykis, kad aš kai buvau įskaudintas, patalpinau savo skausmingą žinutę per TV, ir taip nutiko, kad man parašė tokio pat likimo vaikinas, su kuriuo vėliau susitikom, paplepėjom, išsiverkėm, pasilikau pas jį pernakvot (aišku, be sekso) ir iki šiol mes labai gražiai bendraujam, nors ir atskirai gyvenam. Bet jis man padarė netikėtą staigmeną. Kai mudu su juo susitikom, baliavojom, jis netikėtai pravirko ir pasakė, kad tokio draugo, kaip aš jis dar nėra turėjęs ir jis man jaučia tikrą brolišką ir ne tik brolišką meilę. Mane pabučiavo. Aš dėl to nė kiek nepersigandau, aš jį supratau, nes ir mano širdy buvo skaudulys, kurio nieks gal greit nebūtų užgydęs. Bet jam tai pasisekė. Kas labiausiai man jame patiko, kad jis gražus, simpatiškas vaikinas, su kuriuo tikrai esu laimingas. Tapom abu biseksualais ir iki šiol nors ir atskirai gyvenam, bet ngalim praleist vakarų viens be kito.
Kartais pagalvoju, juk mes daug kartų būnam įskaudinti, nelaimingi, bet jei randi tokį pat žmogų, bet būtinai vaikiną, o ne merginą ( turiu omeny vaikinams), tada tikrai randi bendrą kalbą, bendrą tikslą, bendrą džiaugsmą.

2 (redagavo Zilvinas, 38 2009-12-14 01:40)

Re: Iš skausmo nuo merginos persimestumėt prie vaikinų?

Klausyk vaikine grazi ta tavo meiles ar draugystes istorija, (Butu laisvame wakaru pasaulyje)
Bet tu gi lietuvoi gyveni vadinasi esi pidaras. Jei supranti kad, islamistu shalyse Mohamedo karikaturu nepaishytumei, tai kokio velnio rashai zinutes lietuviams pilnas tolerancijos homosexualizmui ?
Cia gi tave akmenimis tuaj uzmetys.

3

Re: Iš skausmo nuo merginos persimestumėt prie vaikinų?

Vaikinas, 31 parašė:

Būna dažnai taip, kad draugauji su mergina ilgus metus ir ji tave įskaudina, kartais įskaudina taip stipriai, kad nebežinai, ką daryti. Mano atveju buvo toks įvykis, kad aš kai buvau įskaudintas, patalpinau savo skausmingą žinutę per TV, ir taip nutiko, kad man parašė tokio pat likimo vaikinas, su kuriuo vėliau susitikom, paplepėjom, išsiverkėm, pasilikau pas jį pernakvot (aišku, be sekso) ir iki šiol mes labai gražiai bendraujam, nors ir atskirai gyvenam. Bet jis man padarė netikėtą staigmeną. Kai mudu su juo susitikom, baliavojom, jis netikėtai pravirko ir pasakė, kad tokio draugo, kaip aš jis dar nėra turėjęs ir jis man jaučia tikrą brolišką ir ne tik brolišką meilę. Mane pabučiavo. Aš dėl to nė kiek nepersigandau, aš jį supratau, nes ir mano širdy buvo skaudulys, kurio nieks gal greit nebūtų užgydęs. Bet jam tai pasisekė. Kas labiausiai man jame patiko, kad jis gražus, simpatiškas vaikinas, su kuriuo tikrai esu laimingas. Tapom abu biseksualais ir iki šiol nors ir atskirai gyvenam, bet ngalim praleist vakarų viens be kito.
Kartais pagalvoju, juk mes daug kartų būnam įskaudinti, nelaimingi, bet jei randi tokį pat žmogų, bet būtinai vaikiną, o ne merginą ( turiu omeny vaikinams), tada tikrai randi bendrą kalbą, bendrą tikslą, bendrą džiaugsmą.


Na gal ir taip netektis jus suartino smile prisirisimas ... bet nesuprantu, o kur pilnavertis gyvenimas dingo?? Nesutarimai, ginčiai, aistra...juk priešingybes traukia smile Nors esu skaičiusi jog vyrų G taškas yra analinėje angoje...gal del malonumo? hm..

4

Re: Iš skausmo nuo merginos persimestumėt prie vaikinų?

gal tau butent to iskaudinimo ir reikejo, kad atrastum pats save  smile  O del to komentaro, kad akmenim uzmetys tai tikiu big_smile  Nors svarbiausia, kad tu gerai jauties .... wink

5

Re: Iš skausmo nuo merginos persimestumėt prie vaikinų?

pzda ziaurus jus:))))))))))))),temas gvildenat kokias:))niekada vienareiksmiskai,jau geriau padrocinti,negu su **** prasideti,po to pagaidins visam gyvenimui:)))

6

Re: Iš skausmo nuo merginos persimestumėt prie vaikinų?

Amaya, 33 parašė:

Žodis kaip pideras kilės iš žodžio pedofilas.


O tai tada is kur kiles zodis "pedikas"?

7 (redagavo Simonas, 31 2011-02-06 19:16)

Re: Iš skausmo nuo merginos persimestumėt prie vaikinų?

Grazi istorija. Jei toks posukis gyvenime padetu uzgydyti sirdies skausma, tai tegu tas gydytojas buna kad ir vaikinas. Palaikau autoriu.:::808

8

Re: Iš skausmo nuo merginos persimestumėt prie vaikinų?

gaila, bet vos ne kiekvienam is musu atsitinka panasios istorijos, tik visi bijo apie tai net prasitart.  nes kaip pasake mano vienas draugas : Mes ne gejai, mes tiesiog nevede...

9

Re: Iš skausmo nuo merginos persimestumėt prie vaikinų?

sexualine orientacija tai gebejimas romantishkai prisirishti arba ysimileti.

sexas ir meile kaip kam, labiau ar maziau skirtingi dalykai ,kaikas gali be jokios meiles tiesiog pasikrushti, be jokio kaltes jausmo , kitiem  ant rytojaus ishtinka psikologine trauma, jauciasi ishnaudoti ir purvini nes mylejosi be meiles. tai lieca visas orientacijas ir lytis.

Tai tik yrodymas kad  zmones gali uzsiimti sexu ir  justi pilnaverty sexualiny pasitenkinima su bet kua, nepriklausomai nua savo sexualines orientacijos lygei kaip ir nebutinai ysimileje. ir tai skirtinga nua individo iki individo.

heterosexualus
bisexualus           abiem  stiprus potraukis prieshingai lycei

Bisexualus
Homosexualus   abiem stiprus potraukis tai pacei lycei

Homosexualus
Asexualus           Abiem silpnas potraukis prieshingai lycei

Asexualus
Hetero sexualus    Abiem silpnas potraukis tai pacei lycei

Maziau gal girdeta sexualine orientacija asexualumas - reishkia, kad zmones neturi arba silpna galimybe uzmegsti romantinius santykius su abiem lytim, ir tai visishkai neturi reikshmes del libido ar paciam norui pasidulkinti. tai gali buti net labai sexualei aktyvu gyvenima gyvenantys individai  - ir viskas auksciau pamineta tinka tiek vyram tiek moterim.

Beto nera jokiu ryshkiu ribu tarp sexualines orientacijos  keturiu pagrindiniu grupiu

Kaip pavizdys:  gali zmogui didesne dalimi patikti moterys , mazesne vyrai ir dar dalis asexualumo tua paciu metu  ir sakydamas patikti, as turiu omenyje tikimybe uzmegsti romantinius santykius - sexualine orientacija.  Ir dulkintis jis gali su bet kua ir poto sazine griauzia tik truputy arba visai negriauze arba .... visaip  ir skirtingai nua individo iki individo.

Populeri nuamone jog bisexualiu zmoniu yra daug vos ne puse ar daugiau  yra tikrai kad klaidinga,  nes ant tos linijos 50%/50%  pataiko tik 1%  ir cia taippat kalusimas jei zmogui patinka 55% moterys ir gal 45% vyrai vadinasi jis negalibuti nei gejus nei hetero nei bi?   na bet dau giausia i bi puse.  Arba 30% asexualus 30% vyrai ir 40% moterys tai kokia ta jo ish 4 zinomu orientacija?

Beto neblogai zinoti kad nera 100% nei homo nei hetero tai labai retas atvejis 99%.


Na ir zinoma hetero sexualiu yra negincytinai daugiause ir visi kiti tik mazumos ir kadangi normalu yra tai kas pripazinta daugumos tai ash patarciau mazumom reikshtis forumuase del mazumu didesnis efektas rasti sau tinkama ir ishvengti neishpruselishku ishpualiu.   

Net jei ir nukreipta akcija tolerancijos ir socialiniu normu liberalizmui Tai nemanau kad jieskokas efektyviausia vieta.

Beto lietuviu bukumas shiame klausime yra palyginus su kitom shalim  net labai didelis zmones neturi zalio supratimo irt dazniausie reakzija kaip ir visu atsilikeliu buna ish pualei zeminimai pykcei

Tarp kitko homofobija neymanoma be potraukio savajei lycei. Jei man vienodai rodo tai  man tai lygei taip pat ydomu kaip kad stebeti muses kurios dulkinasi.  Neabejingi  yra tik zmones kurie arba rodo pykti arba susizavejima. 

Ir tai liecia visas lytis ir orientacijas.

10

Re: Iš skausmo nuo merginos persimestumėt prie vaikinų?

o koks skirtumas vyriskas ar moteriskas analinis:::740