21

Re: Gyvenimas Lietuvoje ar uzsienyje?

krize tai yra, tik reikia moketi net ja pasinaudoti wink kiekvienas musu gyvenimo momentas duoda kazka, tik reikia moketi pasiimt smile mano nuomone, galima gerai gyvent ir Lietuvoj. taip, as dar nedirbu bet vis del to...

22

Re: Gyvenimas Lietuvoje ar uzsienyje?

atciminkit kad nepirma kryze lietuvoj ,isgyvenom viena isgyvensim ir sita,taip kad nera ko i uzseni varyt ,,buvau zinau uzsidirbt galima bet kiek kainuoja tie keli eurai sveikatos ir nervu

23

Re: Gyvenimas Lietuvoje ar uzsienyje?

Sutinku su Mykolu. Tai trumpalaike problema ju buvo visais istorijos laikais ir dar bus labai daug. Sunku tam kas gyvenima suvoke iki siol tik sia diena. kas maste siek tiek daugiau i prieki , bus lengviau. i uzsieni verta vaziuoti tada, kai tikrai zinai , kad gyvensi ne kaip suo.

24

Re: Gyvenimas Lietuvoje ar uzsienyje?

bet kokioj sali,veiklus zmogus neprapuls o jai lauksi kad ant lekstutes viska atnestu taip niekur nera.man Lietuvoj buvo sunku isvaziavau i londona.nelengva pradzioj,bet kai jau isukuri pasineri tai kaip is pypkes ir dar laiko paroj pritruksta.As pastebejau kad zmonems veikumo labai truksta.jai kas nepasiseka tai ir laukia,kol kas pasitaikys,kas pasiulys ka.reziume:bet kur gyvenant nuo musu paciu daug priklauso:)as labai pastovuma megstantis zmogus,bet belsk ir kur nors atidarys

25

Re: Gyvenimas Lietuvoje ar uzsienyje?

Monika, 22 parašė:

visu 100% pritariu gintarei,ne vien tik prostitutes vaziuoja dirbt i uzsieni,yra zmoniu kurie nori dirbti padoru gerai apmokama darba tik lietuva nesuteikia tokios galimybes,o jei ir suteikia tai tikrai ne tiems kur priklausytu!

aciu smile
tikrai as mielai dirbciau gera darba cia nei kazkur kitur, bet kad saziningumas mazai vertinamas. Kaip kazkas cia sake bosam reikia, kad kazka "suchimycintum" ir pan.

26

Re: Gyvenimas Lietuvoje ar uzsienyje?

pvz Austrijoj gyvenu ir tikrai nejauciu jokios krizes cia..viskas puiku;-)

27

Re: Gyvenimas Lietuvoje ar uzsienyje?

taip as pats gyvenu jau 6 metai londone, cia tikrai daug nervu sueda tie sunkus darbai, pirmus 3 metus labai sunku buvo, bet neturejau is ko rinktis, tai dirbau ,pripratau ir kitokio gyvenimo nebenoriu,nes dabar galiu sau leisti viska, ko tik sirdis geidzia ir aciu dievui jokios krizes nejauciu ...nusispjoviau 3 kartus

28

Re: Gyvenimas Lietuvoje ar uzsienyje?

taip krize yra visur bet kaikuriuose salyse inai ant tiek jauciaisi kad zmones jau isgyvent nebegali,net neturi uzka duonos nusipirk.Amerikoj cia krize irgi gana nemaza bet zmones laikosi,dirba pobiski ir laukia krizes pabaigos.As manau kad krize Lietuvoj yra gana nemaza ir inai jau nuo senai prasidejusi

29

Re: Gyvenimas Lietuvoje ar uzsienyje?

Lietuvoje manau smile) o uzsienyje atostogauti:)

30

Re: Gyvenimas Lietuvoje ar uzsienyje?

Kam krize o kam nea ... Man laisvo laiko nera  sad Greiciau ta krize iki manes daejtu big_smile  Kad taip va be darbo pasedejus big_smile tikrai nesupykciau....

31

Re: Gyvenimas Lietuvoje ar uzsienyje?

Nu Olandija nei krito ne kilo bet prarado daug pinigu ir dar viskas normalu