1

Tema: Ar balsuotumėt už eutanaziją ?

Koks Jūsų požiūris į eutanaziją, ar balsuotumėte už jos įteisinimą ?
Argumentuokite , kodėl ?

2

Re: Ar balsuotumėt už eutanaziją ?

Kodėl gi ne? Tai kiekvieno žmogaus pasirinkimas. Iš tiesų norėčiau, kad tai būtų galima daryti ir Lietuvoje, aš nenorėčiau visą likusį gyvenimą kankintis, vien dėl to, jog Lietuvoje nepriimtina užmigdyti žmogų. Visada bus mąstančių priešingai, bet..juk tai yra tavo valia, tu pats pasirenki ar norėsi kankintis, ar nutrauksi savo gyvenimą su gydytojų pagalba. Mano manymu, nėra nieko baisiau, kaip žinoti jog vistiek mirsi. Taigi, tai viską tik palengvintų. Aš tikrai už.

3

Re: Ar balsuotumėt už eutanaziją ?

balsuociau uz, tikrai nenoreciau egzistuoti kaip darrzove.

4

Re: Ar balsuotumėt už eutanaziją ?

uz eutanazija visiems planetos gyventojams

5

Re: Ar balsuotumėt už eutanaziją ?

Tiktai uz! Kiek yra ivairiausiu atveju kai zmones tiesiogine ta zodzio prasme kakinasi gyvendami ir maldauja tik vieno, kad kuo greiciau pasibaigtu ju kancios. teko asmeniskai susidurti, kai pamatai zmogaus akis, kurios perpildytos tik skausmo, klausimu nebekyla.

6

Re: Ar balsuotumėt už eutanaziją ?

Mano nuomone, eutanazija normalus,normalių žmonių sprendimas. Juk žmogus išreiškia savo norą. Reikia skirti skirtingas sąvokas - eutanazija ir žmogžudystė. tu skirtingi dalykai, o bausmės atžvilgiu vienas ir tas pats. taip neteisinga ir neturėtų būti. Apeliuojama į žmoniškumą ir pan. O kur žmoniškumas, kai pasmerki žmogų amžinom kančiom? Ar tai žmoniška ir humaniška? toli gražu tai prasilenkia su žmoniškumu. Aš už, kad įteisintų eutanaziją

7

Re: Ar balsuotumėt už eutanaziją ?

taip, jei tave palaiko tik aparatai arba esi visiskai paralyzuotas, kad tik akis vartyt gali tai cia jau yra kankinimas. UZ

8

Re: Ar balsuotumėt už eutanaziją ?

As irgi UZ, kad kiekvienas zmogus turetu teise pasirinkti pats kaip jam paciam geriau...Pritariu visiems pasisakiusiems