1

Tema: Ir kalnai turi akis 2

Sveiki, noreciau paklausti kaip jums sitas filmas ir ka isvis galvojate apie siaubo filmus?

mano nuomone sis filmas neblogas,buvo geru scenu, o siaubo filmai pirmoj vietoj mano sarase...

2

Re: Ir kalnai turi akis 2

siaubo filmus megstu smile bet pvz pjuklas man per ziaurus ir jau net slykstus.. o sitas kalnai man patiko bet ne tiek ispudingaj kad db daug ka ten prisiminciau tongue

3

Re: Ir kalnai turi akis 2

siaip dabar geru siaubo filmu nebedaro tik skerdynes, jei ne skerdynes, tai isvis jie nebutu baisus. mano nuomone pirma dalis buvo slamstas ir antra ne ka geresne...

4

Re: Ir kalnai turi akis 2

Mindaugas, 17 parašė:

siaip dabar geru siaubo filmu nebedaro tik skerdynes, jei ne skerdynes, tai isvis jie nebutu baisus. mano nuomone pirma dalis buvo slamstas ir antra ne ka geresne...

ir be skerdyniu galima padaryt gera filma... na bent jau ne tiesiogiai... nzn daugiau psixologinis kad butu ir jau bajsu... smile o tu skerdyniu ziauriai per daug

:::b54

5

Re: Ir kalnai turi akis 2

Darius, 22 parašė:

Sveiki, noreciau paklausti kaip jums sitas filmas ir ka isvis galvojate apie siaubo filmus?

mano nuomone sis filmas neblogas,buvo geru scenu, o siaubo filmai pirmoj vietoj mano sarase...

Nieko gero nepamaciau nei is pirmos nei is antros dalies... juk ten nieko siaubingo, gasdinancio nera, ten tik slykscios scenos, kuri siaubo nekelia, o tik pasislykstejima... big_smile
Tokiems vaizdeliams prisiziuret, nereikia tokiu "siaubo" filmu... as taip manau...

6

Re: Ir kalnai turi akis 2

Doroteja, 21 parašė:
Mindaugas, 17 parašė:

siaip dabar geru siaubo filmu nebedaro tik skerdynes, jei ne skerdynes, tai isvis jie nebutu baisus. mano nuomone pirma dalis buvo slamstas ir antra ne ka geresne...

ir be skerdyniu galima padaryt gera filma... na bent jau ne tiesiogiai... nzn daugiau psixologinis kad butu ir jau bajsu... smile o tu skerdyniu ziauriai per daug

:::b54

as kalbejau apie pjuklus, ir kalnai turi akis, ir panasius filmus, kad jie be skerdyniu nebutu baisus, kuo puikiausiai sutinku, kad psicologinis idomes buna negu skerdynes, man skambutis visai nieko, nors ten nieko taip nebuvo daug

7

Re: Ir kalnai turi akis 2

Mindaugas, 17 parašė:
Doroteja, 21 parašė:
Mindaugas, 17 parašė:

siaip dabar geru siaubo filmu nebedaro tik skerdynes, jei ne skerdynes, tai isvis jie nebutu baisus. mano nuomone pirma dalis buvo slamstas ir antra ne ka geresne...

ir be skerdyniu galima padaryt gera filma... na bent jau ne tiesiogiai... nzn daugiau psixologinis kad butu ir jau bajsu... smile o tu skerdyniu ziauriai per daug

:::b54

as kalbejau apie pjuklus, ir kalnai turi akis, ir panasius filmus, kad jie be skerdyniu nebutu baisus, kuo puikiausiai sutinku, kad psicologinis idomes buna negu skerdynes, man skambutis visai nieko, nors ten nieko taip nebuvo daug


skambutis pusetinas... man labiau patiko pagieza japoniska, pulsas... daug jau ir nebepamenu ar gal geru net ir nemaciau sad

8

Re: Ir kalnai turi akis 2

Maciau prima dali pries kokius pusantru metu... gailejausi, kad pinigus uz tai leidau. Turbut vienas prasciausiu siaubo filmu kuriuos teko matyti. Siuzeto praktiskai nera, vaidyba apgailetina, ir netgi pats kraujas atrodo netikroviskai.

9

Re: Ir kalnai turi akis 2

Sigitas, 24 parašė:
Darius, 22 parašė:

Sveiki, noreciau paklausti kaip jums sitas filmas ir ka isvis galvojate apie siaubo filmus?

mano nuomone sis filmas neblogas,buvo geru scenu, o siaubo filmai pirmoj vietoj mano sarase...

Nieko gero nepamaciau nei is pirmos nei is antros dalies... juk ten nieko siaubingo, gasdinancio nera, ten tik slykscios scenos, kuri siaubo nekelia, o tik pasislykstejima... big_smile
Tokiems vaizdeliams prisiziuret, nereikia tokiu "siaubo" filmu... as taip manau...

Pritariu Sigitui, jokio siaubo tame filme apskritai nera, o vien tik sleikstulys.

10

Re: Ir kalnai turi akis 2

Abi dalys geros, manau vertos demesio smile

11

Re: Ir kalnai turi akis 2

Man tai sito filmo pirmoji dalois idomesne buvo, nors ir antra nebloga smile

12

Re: Ir kalnai turi akis 2


sveiki....tiesa pasakius as siaubo filmu isvis neziuriu bet viena vakara kazkaip sumasciau paziureti "ir kalnai turi akis" iomus kartu ir kraupus....ne visa filma galejau ziureti uzsidengdavau akis;-) bet pro pirstus vistiek aki uzmesdavau;-D
na kaip nemegeja siaubo filmu ir paziurejusi si pasakysiu kad neblogas filmas, gerai sukurtas....
p.s- perskaiciau jusu pasisakymus kitiems net nebaisu o tik slykstus buvo tos dvi dalys, na taip isdalies tiesa, kad slykstu bet kartu ir baisu... Jai tau net nebuvo baisu ziureti tai neisivaizduojiu kokio tau filmo reikia kad issigastum.....http://forumas.ieskok.lt/imgload/5238

13

Re: Ir kalnai turi akis 2

ne baisus,bet nemalonu ziuret,ypac 1dalis,bet siaip patiko:D

14

Re: Ir kalnai turi akis 2

Žiauriai mėgstu siaubo filmus ;DD Ir kalnai turi akis mano irgi vienas iš mėgstamiausių.. Dar lb patiko: kiti, našlaitė.. na galėčiau vardint ir vardint ;DD

15

Re: Ir kalnai turi akis 2

"Ir kalnai turi akis" abi dalys nieko vertos. "Našlaitė" iš tiesu neblogas filmas, bet jis irgi nėra kažkuo labai ypatingas. :::006

16 (redagavo Carlas, 18 2011-02-27 21:26)

Re: Ir kalnai turi akis 2

1 - Geras patiko.
2 - Kartojasi taspats tik kiti aktoriai.  :::a52

17

Re: Ir kalnai turi akis 2

Pirma dalis nieko :} antra nuobodoka.

18

Re: Ir kalnai turi akis 2

Šis filmas man patiko. Toks nenuobodus, vietomis net ir pasijuokti buvo galima. Nors kaip siaubo žanrui, gan per silpnokas.

19

Re: Ir kalnai turi akis 2

Pasiziurekit Kubriko SVYTEJIMAS(THE SHINING),i kelnes pridesit;)))
O jei rimciau,tai klasiskas filmas,nerealus garso takelis,siuzetas,vaidyba...tikrai rekomenduoju

20

Re: Ir kalnai turi akis 2

na,nezinau...pamenu kino teatre ziurejau,tai buvo kiek baisu,nors ne...slykstu smile popkornus taip ir issinesiau neparagavus namo big_smile  ne kalnai turi akis,o zarnos liejasi laisvai turetu vadintis smile