121

Re: Susitikimai su vaikinais is ieskok.lt

as nebuwau tikriausiai dar  neatsirado toks vaikinas kuris mane labai sudomintu.o kas sudomina yra is kito miesto....

122

Re: Susitikimai su vaikinais is ieskok.lt

nebuvau:)

123

Re: Susitikimai su vaikinais is ieskok.lt

Sveiki
Buvau kelis kartus susitikes
Isiminiau viena susitikima (kiti banalus ir tai buvo senai) o sis buvo issimintinas ir pavirto i draugyste viskas klostesi puikiai isbuvom kartu daugiau nei 4 metus smile

124

Re: Susitikimai su vaikinais is ieskok.lt

pora vykusiu, vienas nevykes. geriau pradziai apsikeisti telefonais ir pasikalbeti. padeda apsisprest.

125

Re: Susitikimai su vaikinais is ieskok.lt

Agne, 39 Aleksandras, 21]cia bandei aiskint kaip nuvilioji jaunus vaikinus ? ar ka cia prisnekejai ? tavo pesimistinis poziuris biski zudo mano optimistini poziuri i jus, aciu dievui atsirado vija, ir apgyne mus, eilini syki pamatau, kad visokiu zmoniu yra. visi mes turime skaudzios patirties, tiek vaikinai is merginu puses, tiek atvirksciai ir nereikia cia tirstinti spalvu. mano nuomone, jei tavo gyvenime vien blogos patyrtys, kalti ne tie kurie taip daro, bet ta kuri susiranda butent tokius. vadinasi tu kazko nemoki daryt, kazka darai ne taip, kad suvilioji butent tokius vaikinus. o po to uz nugaru juos apkalbineji su draugemIr kvailiui aisku cia turi buti,uzmesk aki i vyresniu moteru foto....ir viska suprasi ko kas cia iesko...:),tiesiog gaila tu jaunu,kurios patiki tais vaikinais,kurie dar neissilakste ir susigundo lengvais grobiais....tik tiek!
Labai geras zodis cia pritaikytas"GROBIS", vyrai cia nieko neieško rimto, is šalies atrodo, kaip šakalai, kurie tikrai ti GROBIO ieško...  smile

126

Re: Susitikimai su vaikinais is ieskok.lt

nebuvau

127 (redagavo ramunas, 35 2011-09-30 14:23)

Re: Susitikimai su vaikinais is ieskok.lt

savaime aisku kad nebuvau nu nesu as fantastiniu romanu rasytojas atvirai tai sitam puslapi isvis nei vienai jokio laisko nesu parases nu atvirai pasakius uzpiso cia su jom zaist na tame internete visos tokios gugdrios nei kam ir aciu pasakyti negali va pasiulyciau kada kokei seip kavinej kavos atsigert ir nieko daugeu idomu a katra sutiktu juk viskas prasideda nuo akiu kontakto nuo pirmo zodzio o ne nuo to kas anketoj parasyta ar ka laiske pripaistisi