41

Re: Vegetarai

Simona, 17 parašė:

Martyna,labai teisingai kalbi...Mintis apie grūdus man pasirodė labai teisinga,bet nemanau,kad žmonėms užtektų proto kažką tame pakeisti...


ne proto čia reikia, o ryžto kažką keisti...

42

Re: Vegetarai

Gerbiu visus zmones . kurie turi savo isitikinimus ir ju laikosi deja as esu tik zmogus kuriam budingi nukrypimai ir nesilaikymas visokiu dalyku todel galiu tik pagirti zmones . kurie nera tokie silpnavaliai kaip as smile))

43

Re: Vegetarai

Nemanau,kad vien ryžtas padės;)

44

Re: Vegetarai

Simona, 17 parašė:

Nemanau,kad vien ryžtas padės;)

apskritai tai čia niekas nepadės, nes "mes be mėsos (ir daug) gyventi negalim!" šūkiu vadovaujasi didžioji dalis žmonių, apskritai turinčių galimybę ją valgyt.

45

Re: Vegetarai

vegetarė pati neesu,ir nemanau,kad galėčiau būti..

46

Re: Vegetarai

o jus mesytes paragaukit tongue

47

Re: Vegetarai

vegetarizmas - Tai zydu liga.

48 (redagavo algis, 92 2011-09-28 19:58)

Re: Vegetarai

kategoriskai PRIES gyvunu zudyma ar humaniska ar dar kazkoki.valgau mesa labai retai,kai buna badmetis.                              http://www.youtube.com/watch?v=NyqszhPH9ME                             ira ir daugiau pansiu dalyku.tamjie ir skirti sitie gyvunai kaip suprantu,ir sirdies neskauda del jo mirties.ir iltis beto turim.yra ir humaniskai uzmusamu gyvunu klipuku,bet nieko ten ne geriau atrodo,viskas tas pats ir bijo vienodai ir jaucia kaip ir jus visi esantys cia.

49

Re: Vegetarai

cia apie zydus vaikas kazkur prisiklauses

50

Re: Vegetarai

svarbiausia neprievartauti saves ir savo organizmo ...

51

Re: Vegetarai

Ach, 38 parašė:

svarbiausia neprievartauti saves ir savo organizmo ...

   kai tave valgys,tada galesi taip ir pasakyt.

52

Re: Vegetarai

Vegetarai, jie klastingi, jie suvalgo gyvūnų maistą.

53

Re: Vegetarai

Aš kažkaip labai jau lengvai išgyvenu ir be mėsos produktų... netraukia jie manęs nors tu ką... Čia gal ir valios reikia dar šiek tiek turėti, bet pastebėjau tokį dalyką, kad nevalgydama mėsos, geriau jaučiuos - energingesnė, linksmesnė, pakilesnės nuotaikos ir šiaip pilna Apolono jėgų :-)

54

Re: Vegetarai

greiciausiai vegetarais tampama tada, kada pradedi jausti savo kuna, ka valgai, kaip judi... Vegetaras toks pats zmogus kaip ir mesaedis.. tik skiriasi vienu patiekalu maziau... smile siaip mesai virskintis reikia visos paros, maziausiai.. todel, dazniausiai sportinkai mazai jos valgo, ypac begiodami.. kvepuoti gi sunku smile
o pas vegetarus yra kitu privalumu... kada atsisakai mesos, atsiranda dar didesnis asortimentas maistu.. daug didesnis uz mesaedziu(cia kaip Svediskas stalas smile )... Ten ivairus dziovinti vaisiai.... jie valgo  viska kas auga naturaliai.. Vegetaras cia smulkena.. o yra dar "Veganai, Zaliavalgiai" vat ka jie valgo smile)))
O siaip vegetarai daug ramesni zmones, gal del to kad svaresnis maista, maziau pasamone uztemdo.... Bet cia jau kita tema, kokie jie... smile
O del maistu mesaedziai naudoja tik standartinius patiekalus kas naudojama prie mesos..vista tai bulves.... smile
o siaip mesaedziai dalinai irgi vegetarai...valgo pomidorus, kriauses, apelsinus,salotas ivairias, buroku sriuba ir taip toliau.... Pabandykite pabuti be mesos ben pusmeti ir pamatysite kaip blogai jausites jau po keliu dienu(vien del to kad kunas ims valytis, jusu), per poras skleisis purvas(tas kas kune senai tupejo)
o stai vegetaras suvalgyti mesos laisvai gali, kaip ir be jos gali gyventi.. pas ji kunas tai svarus... smile

55

Re: Vegetarai

as esu vegetare jau apie 3-4 menesiai, dar visai nedaug bet mesos nevargau, taippat nevalgau zuvies, visu juru gerybiu, bei kiausiniu, dar kitais sumetimais taipppat nevalgau svogunu ir cesnaku, bet cia jau priklauso kitai sriciai... as jauciuosi labai gerai, ir dziaugiuosi tuo kad esu vegerate. zinoma dauguma zmoniu nesupras, klausia ka tu valgai? tai ka reikia valgyti vien lavonus? mano nuomone mesa yra lavonas, nes taip is tikruju realiai ir yra, kai zmogus mirsta mes ji pagerbiam ir atiduodam zemei, o gyvuli auginam su tuo tikslu kad ji papjauti... ji nuzudzius lieka lavonas,palaikai kuriuos visi laimingi kemsa i savo pilvus... na man tai yra slykstu,o visiems mesaedziams ka as galiu pasakyti... skanaus! big_smile

56

Re: Vegetarai

Simona, 23 parašė:

Aš kažkaip labai jau lengvai išgyvenu ir be mėsos produktų... netraukia jie manęs nors tu ką... Čia gal ir valios reikia dar šiek tiek turėti, bet pastebėjau tokį dalyką, kad nevalgydama mėsos, geriau jaučiuos - energingesnė, linksmesnė, pakilesnės nuotaikos ir šiaip pilna Apolono jėgų :-)

taip yra, nes valgant mesa mes su ja gauname ne tik baltymus riebalus ir visa kita bet ir emocijas kurios yra uzrakintos mesoje, jie auginami skerdimui, kokios butu jusu emocijos jei kazkas ateitu, atnestu maisto ir sakytu daugiau valgyk,skanesnis busi... ir tos visos skerdyniu emocijos, kai juos papjauna,ta baime,skausmas... jus galvojat jie nenori gyventi? jus manot jie nebijo? ziauru... ir visa tai ka jie jaucia su ju paciu emocijomis ir pasamone mes perimame i savus kunus, ir visa tai labai ilgai virskinama,organizmas apsunksta ir tampi neveiklus... todel atsisakius mesos jautiesi kupina jegu, zvali lengva, ir norisi visuomet sypsotis... tad sypsokimes visi kartu, juk zmogaus organizmas ne siuksliu deze kad i ji galetume kimsti kas tik pakliuva...

57

Re: Vegetarai

Laura, 22 parašė:
Simona, 23 parašė:

Aš kažkaip labai jau lengvai išgyvenu ir be mėsos produktų... netraukia jie manęs nors tu ką... Čia gal ir valios reikia dar šiek tiek turėti, bet pastebėjau tokį dalyką, kad nevalgydama mėsos, geriau jaučiuos - energingesnė, linksmesnė, pakilesnės nuotaikos ir šiaip pilna Apolono jėgų :-)

taip yra, nes valgant mesa mes su ja gauname ne tik baltymus riebalus ir visa kita bet ir emocijas kurios yra uzrakintos mesoje, jie auginami skerdimui, kokios butu jusu emocijos jei kazkas ateitu, atnestu maisto ir sakytu daugiau valgyk,skanesnis busi... ir tos visos skerdyniu emocijos, kai juos papjauna,ta baime,skausmas... jus galvojat jie nenori gyventi? jus manot jie nebijo? ziauru... ir visa tai ka jie jaucia su ju paciu emocijomis ir pasamone mes perimame i savus kunus, ir visa tai labai ilgai virskinama,organizmas apsunksta ir tampi neveiklus... todel atsisakius mesos jautiesi kupina jegu, zvali lengva, ir norisi visuomet sypsotis... tad sypsokimes visi kartu, juk zmogaus organizmas ne siuksliu deze kad i ji galetume kimsti kas tik pakliuva...

visiskai pritariu.nash chelovek)))))

58

Re: Vegetarai

samahonas, 100 parašė:
Laura, 22 parašė:
Simona, 23 parašė:

Aš kažkaip labai jau lengvai išgyvenu ir be mėsos produktų... netraukia jie manęs nors tu ką... Čia gal ir valios reikia dar šiek tiek turėti, bet pastebėjau tokį dalyką, kad nevalgydama mėsos, geriau jaučiuos - energingesnė, linksmesnė, pakilesnės nuotaikos ir šiaip pilna Apolono jėgų :-)

taip yra, nes valgant mesa mes su ja gauname ne tik baltymus riebalus ir visa kita bet ir emocijas kurios yra uzrakintos mesoje, jie auginami skerdimui, kokios butu jusu emocijos jei kazkas ateitu, atnestu maisto ir sakytu daugiau valgyk,skanesnis busi... ir tos visos skerdyniu emocijos, kai juos papjauna,ta baime,skausmas... jus galvojat jie nenori gyventi? jus manot jie nebijo? ziauru... ir visa tai ka jie jaucia su ju paciu emocijomis ir pasamone mes perimame i savus kunus, ir visa tai labai ilgai virskinama,organizmas apsunksta ir tampi neveiklus... todel atsisakius mesos jautiesi kupina jegu, zvali lengva, ir norisi visuomet sypsotis... tad sypsokimes visi kartu, juk zmogaus organizmas ne siuksliu deze kad i ji galetume kimsti kas tik pakliuva...

visiskai pritariu.nash chelovek)))))

aciu aciu, na tai yra tik mano nuomone, nes man valgyti mesos visai nesinori, nebetraukia ji manes nors tu ka... ir is tikruju nebetraukia nes pasamone suvokia kas tai per blogis, ir kunas nebereikalauja... paprasta kaip 2x2 smile

59

Re: Vegetarai

butent mesos nevalgymas - pasityciojimas is organizmo.

60

Re: Vegetarai

Tikrai mesos nevalgymas nera pasityciojimas is organizmo , visu  reikalingu medziagu galima gauti ir ne is mesos,tik .zinoma,reikia dometis , o ne vien salotu lapus griauzti. Be to mokslininkai nustate ,kad zmoniu dantys nera pritaikyti mesai ir vegetarai sensta leciau uz mesaedzius.