101

Re: Mano mėgstamiausia knyga...

Jonas, 24 parašė:

Man tai nuostabiausia mano skaityta knyga yra "Meistras ir Margarita". Nuostabus romanas smile "12 kedziu" dar paliko puiku ispudi

Meistras ir Margarita - nerealus, unikalus kūrinys. Pagarba.

102

Re: Mano mėgstamiausia knyga...

1. 100 metų vienatvės (G.G. Markezas)
2. Meistras ir Margarita (M. Bulgakovas)
3. Knyga apie San Mikelę (Akselis Miunte)
4. Silva Rerum (K. Sabaliauskaitė)
5. Bėgantis paskui aitvarą (Khaled Hosseini)
nerealio knygos. Vien dėl jų verta gyventi big_smile

103

Re: Mano mėgstamiausia knyga...

sunku isskirti viena knyga, nes patikusiu tai labai daug, kiek paprasciau rasytoja. megstamiausios Balzako knygos smile

104

Re: Mano mėgstamiausia knyga...

Juodasis obeliskas. Vienas iš stipresnių Remarko natūralistinių romanų. Nors, nemažai panašios stilistikos darbų jis yra parašęs.

105

Re: Mano mėgstamiausia knyga...

Man labai patiko Senekos "Laiskai Liucilijui", nors ir gana monotoniska bei daug pasikartojimu smile

106

Re: Mano mėgstamiausia knyga...

Labai patiko V. M . - Putino "Altorių šešėly", R.Bach "Tiltas per Amžinybę", F. Dostojevskio "Nusikaltimas ir bausmė", L. Tolstojaus "Ana Karenina" ir dar daug daug galėčiau vardint...:)

107

Re: Mano mėgstamiausia knyga...

knygos visos geros , reikia tik jas perskaityti,bet suprasti ka skaitai ne maziau svarbu,geriau apie tai pasikalbeti,o ne kokias perskaitem:::402

108

Re: Mano mėgstamiausia knyga...

Man patiko skaityti P Coelho Alhemikas ir dar viena knyga autoriaus nepamenu  Padovanok man savaitgali siaip as nelabai skaitau bet tos knygos mane sudomino   skaiciau isijautusi visa nakti nepajutau kai rytas atejo

109

Re: Mano mėgstamiausia knyga...

Man tai labai patiko Raupsuotoji abi dalys. Knyga superinė, net filmą žiūrėjau rusų klaba (nors jos nesuprantu), tačiau neverta gadinti knygos skaitymo metu susikurtų vaizdinių žiūrint filmą. Skaičiau dar ir trečią dalį (tęsinys ten yra), tačiau irgi nusivyliau...

110

Re: Mano mėgstamiausia knyga...

Viktorija, 18 parašė:

paulo coelho "alchemikas".. richard bach "iliuzijos" ir neatsimenu autoriaus "zuvedra"... smile

Alchemikas nereali knyga, ir rekomenduodziau perskaityti daugiau P. Coelho knygu..o " dzionatanas livinkstonas Zuvedra" parase tas pats Richardas Bachas.. Dar gera knyga selindzerio rugiuose prie bedugnes, ir nepamenu autoriaus bet knyga vadinosi andzelos pelenai  is Paulo knygu dar skaiciau 11 minuciu, portobelio ragana, rankrastis rastas akroje, veronika ryztasi mirti... Tai knygos kurios ikvepia gyvenime pradeti susimastyti kaip gyvename..

111

Re: Mano mėgstamiausia knyga...

P. Coelho "Alchemikas"

112

Re: Mano mėgstamiausia knyga...

Keista, kad daugumos skoniai panašūs. Pabandykit paskaityti Umberto Eko, Tess Gerritsen - kas mėgsta įtempto siužeto psichologinius kūrinius.

113

Re: Mano mėgstamiausia knyga...

Iš senųjų kūrinių, tai tirkai nuostabus yra "Altorių šešėly"... o dabar romanų nebeskaitau, tai patinka literatūra susijusi su žmogaus psichologija arba labai patinka įvairių rašytojų įžvalgos apie pasaulyje vykstančius įvykius ir t.t., pvz Čekuolio geros...

114

Re: Mano mėgstamiausia knyga...

Dar is vaikystes istrigus "Grafas Montekristas"... Taip ne viena knyga daugiau jos ir neperspjove..

115

Re: Mano mėgstamiausia knyga...

O Paulo Coelho knygu, atleiskite, bet kiek skaiciau, niekad nesupratau as ju... Dar "Zahiras" kazkiek patiko, o kitos, kazkoks kosmosas... Matyt ne man... Patiko Joan Gattuso "Prasmingo gyvenimo raktas", "Course in Love",,,Bet "Grafas Montekristas" vistiek the best wink

116

Re: Mano mėgstamiausia knyga...

oi kad as skaites esu ne viena matos is mano mimikos raumenu

117

Re: Mano mėgstamiausia knyga...

Ricardas parašė:

agnete tu **** krv kiek skaiciau viskas ten suprantama malka tu sudegus

Gal galima truputi daugiau pagarbos...malka tu sudegus

118

Re: Mano mėgstamiausia knyga...

H. Murakami "Prisukamo paukščio kronikos", Bulgakovo "Meistras ir Margarita", G. G. Marquez "Šimtas metų vienatvės" (antrąkart jau nebeįveikiau, ta knyga turbūt once in a lifetime), ir, žinoma, "Mažasis princas" Daugiau šiuo metu nepamenu smile

119

Re: Mano mėgstamiausia knyga...

Ar skaitėt kas Tūlą?

120

Re: Mano mėgstamiausia knyga...

Viktoras Hugo - Vargdieniai