1

Tema: Padekit suprasti vaikina.

Sveiki. Padekit suprasti vaikina... Draugaujam dar neilgai, tris menesius.
Is pradziu viskas buvo gerai, jis man rode daug demesio ir pan. Daznai sake, kad myli. Na viskas buvo gerai.
Poto as kazkaip pradejau pavydeti, na siaip esu pavydi, vis pykdavau ant jo, o jis bande issiaiskinti del ko pykstu, buvo, kad nakti is kito miesto atvaziuodavo kad susitaikytumem... O dabar... Galiu pykti kiek noriu, jis pradejo mane ignoruoti. I viska tik gerai, gerai, aha atsako. As pati apmasciau, kad blogai elgiaus, kad per daug ant jo del "nieko" pykstu, ir jis pats pasake, kad jam atsibodo liudeti.
Na as pasikeiciasu del jo. Stengiuosi nepriekaistauti beveik ir pan.
Bet jis vat vistiek neskeicia, nors kasdien pries miega bent sako, kad mane myli, bet jauciu, kad kazkas ne taip... Rodo maziau demesio, jauciu jei dabar ji palikciau, jis mane paleistu, nieko nedarytu, nes tipo gerbtu mano nuomone. Sake, zinau jei issiskirtumem dabar, as kazkada labai gaileciausi, kad nieko nedariau, bet dabar tikrai nieko negaliu padaryt...
Blogiausia, kad as nemoku jam paaiskint kaip jauciuosi, nenoriu is jo maldauti demesio ir pati jo ne labai daug rodau, nes as siek tiek uzdaresne, o jis toks atviras visada buvo.
Kaip manote, kas cia kerstas? Meile?
Patarkit, ka man daryti? Buti saltai, kad jis kaip anksciau pradetu kazka daryti, ar paciai jam rodyti daug demesio?  Nenoreciau irgi atsibosti...
Blogiausia, kad kuo toliau, tuo labiau MAN TO ZMOGAUS REIKIA.

2

Re: Padekit suprasti vaikina.

Visose konfliktinese situacijose norint reikala ishspresti Nr1. atstatyti komunikacijos kelius.

Zmones kalbekite ne apie, bet su, zmonem kurie jums rupi.

Ne y forumus reikia tau rashyti bet paskambink jam ir pasiulik susitikti  tam kad pasikalbeti. 

Buk konkreti ir konstruktyvi suzinokite kas jum patinka apie vienas kita, ar jis zino bent ko tu pati ish jo nori?  Ar planuajate kartu ateity?


Tylima nes bijoma prarasti santykius ir tai tik kaupia problema. Tua tarpu tam kad ishsaugoti santykius reikia kalbetis bendrauti ....

Pats geriausias budas pasiekti vyro shirdy tai oralinis tiek kalbant tiek darant tiek abu ishkarto.   smile

3

Re: Padekit suprasti vaikina.

Geriausia tokiose situacijose pirmiausia susėsti kartu ir viską atvirai išsipasakoti, išsiaiškint, kas jo elgesį tau nepatinka, kas jam tavol elgesį ir stengtis keistis. Na o jei jam tu jau neberūpi, nerodo demesio, tai verčiau palikt..bus sunku pradžioj, bet viską laikas išgydo, susirasi kitą, kuris mylės tave su minusais ir pliusais.:) greičiau paliksi, greičiau viską apmirši ir būsi pasiruošus atvert savo širdį kitam.;}

4

Re: Padekit suprasti vaikina.

Pažįstama situacija, šiaip pati jau atsakei į klausimą, jeigu jis tave lengvai paleistu, tai kad ir kaip nemalonu būtų bet nesi jam svarbi, jeiigu jis į viską atsako gerai"tai čia lyg pasakymas "atstok ir nekvaršink galvos", jis pavargo nuo pykčiu, pavydo ir kitų scenų...Manau tavo atveju geriausia yra ji paleisti, ir nieko nedaryti jeigu vyrui esi svarbi jis visada grįžta, aišku praeis kažkiek laiko, tu jau būsi ne tokia priklausoma nuo jo:) Išmok gyventi be jo, tada ir su juo bus gyventi lengviau jeigu jis grįžpas tave, kiekvienas turi turėti asmeninės laisvės, o ypač vyras...Nereikia jų taip spausti buk ne tokia, kaip dauguma moteru...

5

Re: Padekit suprasti vaikina.

Idomiausia kai moteriskos lyties atstoves apraso vyro psichologija ir filosofija smile)
o siaip tai neieskok patarimu tarp aplinkiniu.. mes nezinom koks jis, ka megsta,ko ne ir tikrai niekas tau cia nepatars taip gerai kaip galetum sugalvoti pati.. sekmes;]

6

Re: Padekit suprasti vaikina.

geriausias patarimas paskambinti jam ar susitikti ir kaip tau iseina viska isaiskinti kaip jautiesi,nes forumuose tau niekas nepades,nes tai jusu santykiai,o kai nezinai pilnai situacijos ir patarimai gali buti klaidingi:) tad sekmes viska issiaiskinant:)

7

Re: Padekit suprasti vaikina.

Santykiai sugriauti . Užtat pasimokysi kaip nereikia "ožka būti"

8

Re: Padekit suprasti vaikina.

:::b12:::135:::229:::532:::502:::504:::506:::529

9 (redagavo enriko, 32 2011-09-12 17:18)

Re: Padekit suprasti vaikina.

greiciausiai nieko nebepakeisi :::a52 tiesiog ateity  taip nebesielk su kt vaikinu

10

Re: Padekit suprasti vaikina.

Tomas, 21 parašė:

Santykiai sugriauti . Užtat pasimokysi kaip nereikia "ožka būti"

nju bet pritariu visapusiskai big_smile

11

Re: Padekit suprasti vaikina.

jo truba diela viskas komedija le finito kuo greiciau issiskyrsit tuom labjau abiems bus geriau

12

Re: Padekit suprasti vaikina.

Pačiai reikia susivokti savyje, pasimokyti iš klaidų.

13

Re: Padekit suprasti vaikina.

kam santykius griauti jeigu jie patys griuna,jeigu jau neina tai ir nevark,eik prie kitu:::402

14 (redagavo Kristina, 34 2011-10-23 01:44)

Re: Padekit suprasti vaikina.

su vyrais juk reikia graziai...visada buti maloniai,paslaugiai,su sypsena,su vaisem ir pan.,o jau kas galvoje neduoda ramybes,reikia aiskintis tyliai arba velgi ramiai:):) ech....tokiam amziuje dar tik megautis...:)

15

Re: Padekit suprasti vaikina.

kiekvienas tai supranta kitiap