81

Re: Ką jums sako akys?

o jeigu zmogus neturi sielos,ka tada jos sugebo pasakyti

82

Re: Ką jums sako akys?

Iš akių galima daug ką pasakyti apie žmogų, bet jos gali buti ir apgaulingos smile Lengviausia sužinoti koks yra žmogus tai šiek tiek ji paprovokuoti ir pažiūrėti į jo žvilgsnį, reakciją, bet vien akių yra mažai, kad nusprestum koks yra žmogus smile

83 (edited by Zilvinas, 39 2011-03-07 02:59)

Re: Ką jums sako akys?

Kiekvienas vertina situacija ir y ja reaguaja skirtingai . 

Mano mintys apie kitus zmones yra zinutes man, apie mane paty.

Psikologai rodydami paveiksliukus zmonem ir prashydami pakomentuati, analizuaja ne paveiksliukus, bet zmoniu reakcijas ir aishkinimus.

tos pacios akys vienam gali reikshti ishshuky yzuluma, kitai nepadoria uzuamina ar pasiulima, treciam pripazinima ketvirtam, draugishka nora bendrauti ir tos skirtingos reakcijos atspindi skirtingus zmones. Jei savimi nepasitiki tai tos akys zures y tave vertinancei o gal net ir kritishkai(?)   "ko cia ziuri?!"

Oh! ji ir vel y mane paziurejo smile   

Sakoma "akys yra sielos veidrodis"  ash su tua sutinku ir kyla klausimas kieno sielos veidrodis, mano ar to zvilgsnio savininko?

84

Re: Ką jums sako akys?

Na iš akių galima nuspėti žmogaus emocijas, vidinę būklę, kaip jis jaučiasi, kartais net tai, ką galvoja. Bet pastebėjau tokį dalyką, kad dauguma vengia akių kontakto :::043

85

Re: Ką jums sako akys?

Pasako daug tam, kas moka tai perskaityti:::001

86

Re: Ką jums sako akys?

Akys isdavikes :::138

87

Re: Ką jums sako akys?

Kiek graziu apibudinimu apie akis:) Jos daug ka pasako:) Bet jei sirdis myli, akys nebereikalingos---jos dazniausiai mato tai, ka sirdis geidzia matyti......

88

Re: Ką jums sako akys?

as pasizuriu i kais iskarto galiu nustatyt zmogu koks jis yra isvidaus

89

Re: Ką jums sako akys?

tiesa sakant į akis ypač atkreipiu dėmesį, į jų formą, spalvą, akių raštą. galima nusakyti kiekvieno žmogaus tam tikras savybes, tačiau tai dar nereiškia kad viską taip ir sužinosi pažvelgęs į akis.