1 (redagavo Vygantas, 20 2011-08-02 20:39)

Tema: Noriu patarimo

Sveiki,

norejau paklaust vieno patarimo, nes su panelem sunkokai einas hmm

Zodziu yra taip.. Jau kuri laika susirasom su viena drauge per "skype", "facebook", sms...gyvai susitike dar nesam,viena syki zadejom, bet neisejo, o gyvena ji tolokai, bet esu mates daug jos nuotrauku smile susirasinejant gerai susikalbam, pajuokaujam gerai sutariam. Tiesa rasau as jei pirmas dazniausiai, man ji eme pradet patikt, bet nzn kurio budu tai pasakyt, ar isvis neverta? Ar toks bendravimas greit baigiasi ?

2

Re: Noriu patarimo

Keista, tačiau dauguma internautų ar šiaip virtualiai bendraujančių asmenų nelabai sveria kiekvieną pasakytą žodį. Na gal ne dauguma, tačiau kiek asmeniškai esu bendravęs su panelėmis tai tikrai 90%. Kaip autorius užsiminė "ji ėmė man patikti", viskas kas gali patikti tai:
1) Balsas
2) Nuotraukos
3) Bendravimas
O galbūt kažką praleidau?
Tad sakydamas "Tu man patinki", manau turėtum pabrėžti šiuos dalykus, kas konkrečiai patinka, kadangi "patikimo" sąvoka labai plati, o realiai susitikus gali viskas pakrypti kita linkme ar net priešingai, - pašnekovė tiesiog "vemt" vers tave dėl kažkokių niuansų. (Nebūtinai išvaizda nors ir  ne paslaptis, kad nuotraukose dažnai mergelės visuomet "
"awesome" atrodo smile )
Reziumė, ką noriu visu šiuo savo post`u pasakyti:
Tiesiog pasakyk, kad patinka bendrauti su ja ir manai, kad verta būtų susitikti ir realiai pabendrauti. smile
O kas liečia atstumą.. jis daro savo. smile

3

Re: Noriu patarimo

nu per skypa merginos nelabai viens du ir nori jau susitikiti reike labai daug kantribes bet ir daugiau jos pasitikejimo reike
as sakitciau 50 - 50%