61

Re: Paskutinės minutės pasimatymas

Ar tai blogi variantai ?

62

Re: Paskutinės minutės pasimatymas

Aukse, 31 parašė:

Ar tai blogi variantai ?


AS SUMASCIAU !!! big_smile vis galvojau..kodel Aukse yra tokia..kokia yra smile ir sumasciau, kad ji turbut kokia psichologe ir daro su mumis visais koki nors tyrima big_smile as genijus :::a48

63

Re: Paskutinės minutės pasimatymas

Genijus , kitaip tavęs nepavadinsi .

64

Re: Paskutinės minutės pasimatymas

jetus kaip man nusiseke big_smile tai kas per tyrymai??mokejimo bendrauti su zmonemis?kantrybes? ar dar kokie? big_smile

65

Re: Paskutinės minutės pasimatymas

brainwashas cia atsakau jums big_smile ji mums koduoja trisdesimt sestus kadrus i kiekviena zinute ir mes skaitydami nepastebimai issiplaunam smegenys ir zombejam big_smile~

66

Re: Paskutinės minutės pasimatymas

na jooo.... paskaiciau viska ir sedejau apsalus kokias 5 min... Auri, matyt tikrai zombeju big_smile

67

Re: Paskutinės minutės pasimatymas

Kodel si tema dar neuzrakinta ?

68

Re: Paskutinės minutės pasimatymas

mergina visda turi spindeti..o ypac eidama i pasimatyma..

69

Re: Paskutinės minutės pasimatymas

Neuzrakinta vien todel, kad yra zmoniu, kuriems linksma ja skaityt big_smile

70

Re: Paskutinės minutės pasimatymas

I pasimatyma dazniausiai galiu susiruosti per 10-15 minuciu. Dazniausiai tokiems dalykams nelabai matau prasmes issipustyti per daug. Taciau formaliems vakarams ar konferencijoms galiu ir pusdieni praleisti besiruosdama.

71

Re: Paskutinės minutės pasimatymas

Aš taip greitai nespėčiau susiruošti. Barzdą nuo veido nusiskusti užtrunka man 30 minučių. Nusiprausti dar tiek pat.

72

Re: Paskutinės minutės pasimatymas

Jo... ypač kai cigaretės nespėja užgesint ....

73

Re: Paskutinės minutės pasimatymas

geriau eik su zeimeriu ...nei tvarkingus partnerius...o ka jie tau pazyma pristato ,kad jie sveiki ir niekuom neuzsikrete???:::921

74

Re: Paskutinės minutės pasimatymas

barzda 30 minutciu vau as per 2 minutes jei ne graiciau per 15minutciu svarus ir graziai apsirenges visada ar pirmas ar trisdesimtas man net budu geda sekanti bile kaip aiti