21

Re: Nesuprantu tu vyru

manau jei bendravote internetu ir tik po gan ilgo laiko susitikote,tai vaikinas galejo buti susidares kitokia taves vizija ar kaip tai paaiskinti,juk kai bendrauji internetu visai kitaip isivaizduoji zmogu nors ir matai jo nuotraukas ir pan,o kai susitinki ir neatitinki to isivaizduojamo zmogaus ir nusivili,bent as taip manau kad taip galejo nutikti ir jis nnorejo taves skaudinti ir tiesiog geriau nusprende dingti nei ka nors paaiskinti.

22

Re: Nesuprantu tu vyru

Rena, 26 parašė:

Na ka beda bedele. Viskas prasidejo nuo grazaus bendravimo komplimentu, prisimazinimu apie patikima ir trauka ir visos kitos nesamones, bet va emem susitikom viena karta, antra,o po trecio trekst ir dingo lyg i vandeni ir suprask,kad nori kas jam netiko ir nepatiko sad Likau it muse kandus.. Tai paaiskinkit mielieji viena dalyka, kam reik graziai bendrauti teikti kazkokiu vilciu,o paskui imt ir nert i krumus? Mano galva jei jau zmogus nebetraukia tai galima gi tiesiai i akis pasakyti,kad sorry nu nieko mums nesigaus. Ar teisingai svarstau?


kokiu vilciu?o gal tu pati jas prisikuriai?-kodel vyras negal;i graziai bendraut su mergina na ir kas kad susitiko gal kaip draugai paplepet ar ka pan ,gi nebutinai susitikimai ar grazus bendravimas turi baiktis draugystem ir pan dalykais

23

Re: Nesuprantu tu vyru

Zmones jau senai pamirso buti teismukiski ir gedijasi tiesos. Dauguma vyru neisimtis. O gal jis tau melavo.. ir nebenorejo toliau meluoti.

24

Re: Nesuprantu tu vyru

kokie keisti klausimai...davei ,nedavei...ar duodi dinksta ,ar neduodi dinksta ir jokio cia skirtumo nematau ..juk tai nuotykiu megejai,bet verkslenti del tokiu nereike mergyt...pritariu Ramunui,kad pasaulis nesugriuvo ,del eilynio lovelaso hmm

25

Re: Nesuprantu tu vyru

tinsanis, 29 parašė:
Rena, 26 parašė:

Na ka beda bedele. Viskas prasidejo nuo grazaus bendravimo komplimentu, prisimazinimu apie patikima ir trauka ir visos kitos nesamones, bet va emem susitikom viena karta, antra,o po trecio trekst ir dingo lyg i vandeni ir suprask,kad nori kas jam netiko ir nepatiko sad Likau it muse kandus.. Tai paaiskinkit mielieji viena dalyka, kam reik graziai bendrauti teikti kazkokiu vilciu,o paskui imt ir nert i krumus? Mano galva jei jau zmogus nebetraukia tai galima gi tiesiai i akis pasakyti,kad sorry nu nieko mums nesigaus. Ar teisingai svarstau?


kokiu vilciu?o gal tu pati jas prisikuriai?-kodel vyras negal;i graziai bendraut su mergina na ir kas kad susitiko gal kaip draugai paplepet ar ka pan ,gi nebutinai susitikimai ar grazus bendravimas turi baiktis draugystem ir pan dalykais

26

Re: Nesuprantu tu vyru

jeigu butu norejes draugiskai bendrauti, nebutu graziu zodeliu ciulbejes, ir vilties suteikes...

27

Re: Nesuprantu tu vyru

na as ir nesuprantu wyru... susipazinau su vaikinu rodes netgi idealas, bendrawom trys menesius ,ssusitikdawom kaip draugaim graziai bendrawom , jis merginos neiskojo nes buwo neseniai po skirybu ir tuo metu teisme kovojo del vaiku teisiu , , kai jis perejo i kita darba jis pasikeite, pradejo su manim kitaip bendrauti, per swentes wa net nepasweikino ,pasiteirawau tai mes draugai ar ne , tas atsako draugai , bet ir toliau nesisneka, na klaida gal padariau kad pati jam rasydawau ? man jis tai patiko kaip waikinas, o db jis nustojo bendraut, sako kad jam nebepatinka su manim bendrauti . na man skaudu bet susitaikysiu  su tuo . bet nesuprantu jo tokio staigaus elgesio. susigrazint jo kad wel bendraut kaip bendrawom nera. ir man nepatinka kad nepasako kas wyksta, del ko nebepatinka bendrauti, jei net nk blogo nepasakiau