61

Re: kulinarija

Ingrida> aciu bet kaskoks nepatrauklus receptas...

62

Re: kulinarija

as ka tik isbandziau Ingridos siuloma lazanojis recepta, vos pirsciuku neapsikramciau:::520 buvo lb skanu!aciu, Ingrida :::833

63

Re: kulinarija

Jurgita> tu su makaronais darei? tiesa pasakius man makaronu lakstai netraukia gal kas isbande su tesla panasia i blynu?

64

Re: kulinarija

Jurgita, 21 parašė:

as ka tik isbandziau Ingridos siuloma lazanojis recepta, vos pirsciuku neapsikramciau:::520 buvo lb skanu!aciu, Ingrida :::833

oi, net nesitikejau sito perskaityti :)ne veltui, vadinas mano paieskos ;)prasom smile

65

Re: kulinarija

Ingrida>gerai matai kad as cia prasau ir zyziu recepto smile

66

Re: kulinarija

nejau nei vieno tu neissirinkai is tos nuorodos yikes

67

Re: kulinarija

Vaiva> Jap, as dariau su makaronais;)

68

Re: kulinarija

Ingrida> tai kad ne..kaskokie ka zinau neviliojantys.. maciau viena su tesla o ne makaronais labiau jie uzkabino..

69

Re: kulinarija

kokie dar kabina/nekabina. :? Svarbu garuoja ir silta, o visa kita skrandyje sugules ;D

70

Re: kulinarija

Auri> tai kad va skrandi dabar mano isnaglejes ir visko  neguldo kaip reikia..

71

Re: kulinarija

pora mezym tableciu ir gules net ir zalias arklys. ;D

72

Re: kulinarija

eik jau kad paskui nebutu zalias em a... :?  o mezin yra rozinis ir visa tai pasako kodel Vaiva nevartoja ju ;D ;D ;D

73

Re: kulinarija

tai neziurek ka geri ir fsio ;D siais laikais zmones ar taip ar anaip neziuri ka valgo tai niekas nuo to nepasikeis jei ziuresi kokios ten tos tabletes ;D

74

Re: kulinarija

nu kad kaskaip man taip neisiena.. as midiju nevalgau del isvaizdos...:?

75

Re: kulinarija

dalinuosi troškinio receptuku, kurio sudėtinio dalių tikrai praktiškai visada rasit šaldytuve:
Bulves, morkas, svogūną ir kopūstą susmulkiname, sudedame į puodą. Mėsą supjaustome nedideliais gabalėliais, šiek tiek apkepame ir sudedam į puodą. Užpilame vandeniu, kad vos apsemtų, dedame nuluptas česnako skilteles, užberiame Vegeta Natur universalių prieskonių ir viską troškiname ant nedidelės ugnies kol daržovės suminkštėja. tinka su įvairiom salotom.
http://images109.fotki.com/v785/photos/5/1579885/10194343/IMG_0196-vi.jpg