1

Tema: ka daryti jei į tave nekreipia dėmesio patinkantis vaikinas?

jau kelerius metus man patinka vienas vaikinas. nesu su juo nė kalbėjus, bet mane prie jo traukia. jis kietas, gražus, dėl jo kraustosi iš proto ne viena mergina. o aš esu tokia į kurią jis tikrai neatkreiptu dėmesio. nenoriu likti įskaudinta, bet nenoriu daugiau kankintis. ka daryt?

2

Re: ka daryti jei į tave nekreipia dėmesio patinkantis vaikinas?

Kazkaip itariu tau jis patinka, nes jis patinka daugumai ir yra labai isvaizdus:] tu net nezinai jo kaip asmenybes...;> Isvada...arba pamirsk;] arba susipazink su juo;]

3

Re: ka daryti jei į tave nekreipia dėmesio patinkantis vaikinas?

mesk is galvos smile arba griebkis ko nors smile bet su tokiu susidejusi manau dar labiau kankintumeis

4

Re: ka daryti jei į tave nekreipia dėmesio patinkantis vaikinas?

Garantuoju net jei ir pradetumet draugauti pamatytum, kad nieko gero is jo nera ir greitai issiskirtumet. Jei nesi net kalbejus tai patinka vien del isvaizdos, o is to draugystes tikrai neiseis. Pamirsk ji, susirask toki su kuriuo gerai sutartum smile

5

Re: ka daryti jei į tave nekreipia dėmesio patinkantis vaikinas?

Laura, 17 parašė:

jau kelerius metus man patinka vienas vaikinas. nesu su juo nė kalbėjus, bet mane prie jo traukia. jis kietas, gražus, dėl jo kraustosi iš proto ne viena mergina. o aš esu tokia į kurią jis tikrai neatkreiptu dėmesio. nenoriu likti įskaudinta, bet nenoriu daugiau kankintis. ka daryt?

pabandyk su juo bent pasneketi juk tikrai nera sunku uzkalbinti net ir ta del kurio ne pirma savaite svaigsti...nors dazniausiai buna kad prisisvajoji jog jis yra tau skirtasis nesios tave ant ranku,bet galiausiau pamatai kad jis turi tik miela veideli i kuri galima tik ziureti.... smile

6

Re: ka daryti jei į tave nekreipia dėmesio patinkantis vaikinas?

Julija, 19 parašė:
Laura, 17 parašė:

jau kelerius metus man patinka vienas vaikinas. nesu su juo nė kalbėjus, bet mane prie jo traukia. jis kietas, gražus, dėl jo kraustosi iš proto ne viena mergina. o aš esu tokia į kurią jis tikrai neatkreiptu dėmesio. nenoriu likti įskaudinta, bet nenoriu daugiau kankintis. ka daryt?

pabandyk su juo bent pasneketi juk tikrai nera sunku uzkalbinti net ir ta del kurio ne pirma savaite svaigsti...nors dazniausiai buna kad prisisvajoji jog jis yra tau skirtasis nesios tave ant ranku,bet galiausiau pamatai kad jis turi tik miela veideli i kuri galima tik ziureti.... smile

auksine tiesa;]]]

7

Re: ka daryti jei į tave nekreipia dėmesio patinkantis vaikinas?

:::608

8

Re: ka daryti jei į tave nekreipia dėmesio patinkantis vaikinas?

susirask kita wink gyvenimas per trumpas del vieno grauztis ;D

9

Re: ka daryti jei į tave nekreipia dėmesio patinkantis vaikinas?

Darius, 20 parašė:

mesk is galvos smile arba griebkis ko nors smile bet su tokiu susidejusi manau dar labiau kankintumeis

:::608:::608

10

Re: ka daryti jei į tave nekreipia dėmesio patinkantis vaikinas?

Nijolė, 20 parašė:

susirask kita wink gyvenimas per trumpas del vieno grauztis ;D

Aplinkui tiek vaikinu jai sedesi i viena isiziurejus jo negausi ir kitus praziopsosi...

:::608:::608

11

Re: ka daryti jei į tave nekreipia dėmesio patinkantis vaikinas?

ir dar mislinu, kad jis tau per mazai patinka, kad tiek laiko pakalbint negali :?
> as kaibuvau 7-oke, buvau nuziurejus 8-oka... kartu turejom kuno kultura... tai bent apsimesdavau kvailute ir prasydavau jopaduot kamuoli is tokios dezes [visada eidavau kamuolio pasiimt tada,kai jis eidavo ;D ] arba siaip prasydavau pagalbos.. ;D juokdare as ;D bet bent susidraugavom, paskui ir koridoriuose sveikindavomes ;D

12

Re: ka daryti jei į tave nekreipia dėmesio patinkantis vaikinas?

Labas. Man patinka vienas vaikinas. Mes su juo nelabai ir tebendraujam. Gal patartumet ka daryti kad jis atkreiptu i mane demesi? smile

13

Re: ka daryti jei į tave nekreipia dėmesio patinkantis vaikinas?

Laura, gal nelabai patinka , jei per tiek laiko nesi net kalbėjusi. Antra vertus, išvaizda dar ne viskas.

14

Re: ka daryti jei į tave nekreipia dėmesio patinkantis vaikinas?

jeigu nekreipia demesio,tai susidraugauk su jo geriausiu draugu,jam kils pavydas ir jis tave pastebes:::402

15

Re: ka daryti jei į tave nekreipia dėmesio patinkantis vaikinas?

Sveiki .
Prašau padėkite man . ;(
Pažįstu tokį vaikina kuriam jaučiu labai šiltus jausmus , bet nežinau ar jis man tai jaučia
Manau aš jį įsimylėjau .. Bet bijau jam tai pasakyti .. Jis man sakė jog esu jam daugiau nei draugė .. Nemanau jog tai buvo tiesa iš jo lūpų .. ;(:::225 Aš dėl jo viską galiu padaryti . Kaip man jam prisipažinti kad myliu ?  Padėkite labai prašau . :::447