1

Tema: Pradraugavus 2 metus vaikino išdavystė.

Taigi, draugavom, atrodė viskas gerai, bet per vieną tūsą kuriame pati nebuvau mano vaikinas per kažkokį žaidimą turėjo pabučiuoti paną, kuri pagarsėjus kaip kurva, nuo to viskas ir prasidėjo... Po to įvykio jis pradėjo abejot savo jausmais, po to atrodo lyg viskas ir susitvarkė.. praėjo pusė metų ir vel jam atrodo, kad mum nieko neišeis, neatvažiuoja. Kaip man elgtis?

2

Re: Pradraugavus 2 metus vaikino išdavystė.

Jei nuosirdziai pasakyti... Na tu dar jaunute mergyte... Taigi gali sau ramiai pasisneketi  ir nesukti sau galvos, faktas jei isdavyste - tuomet pati turi nuspresti ka nori daryti, tiesa taciau manau jei atvirai esi ganetinai jauna ir nereiktu visko katastrofiskai vertinti PASISNEKEK, na o jei gerai pagalvojus tai nei vienas manyciau is cia esanciu nepatars 100% teisingai nes MUSU nuomones skirtingos. Gal tik pasakyciau tau ziurek i viska paprasciau, dazniausiai jausmai susuka galva...

3

Re: Pradraugavus 2 metus vaikino išdavystė.

Tu dar vaikas...jei pradraugavot 2 metus,tai tau tuomet buvo tik 14..kokia cia meile? Tai vaikiskas susizavejimas.O sakyti ant kitos merginos,,kurva,,yra  blogas tonas.Tam vaikinui paprasciausiai nusibodo tavo vaikiskumas,jis pamate ,kokios yra kitos merginos ir viskas...skaityk,kad jusu,,meile,,baigesi smile

4

Re: Pradraugavus 2 metus vaikino išdavystė.

Aš tai manau, padaryk jam minetą, ir jo jausmai vėl sugryš

5

Re: Pradraugavus 2 metus vaikino išdavystė.

Vytautė> manau tu šauni mergina  ir tau ne 100 metų, ir tikrai atjos princas pas atve ant balto žirgo.
Šaunuolė, kad savo skausmu daliniesi. Nes mane neseniai sukrėtę įvykiai kai draugavo su vaikinu išsiskyrė ir pakėlė prieš save ranka(bandė atsveikinti su pasauliu)Kai bendravau su mergina, kuri vaistais žudėsi, ji daugiau nieko daugiau nenorėjo kaip gyventi. Jai neseniai suėję 18m. ( tiesa pasakius skaudu matyti tokius žmones ligoninėj,ir kai atrandam ligų ten kur net nereikia)

6

Re: Pradraugavus 2 metus vaikino išdavystė.

Mielosios, netikekit nei jaunais, nei senais. Visi jie anksciau , ar veliau padaro ta pati:::001.

7

Re: Pradraugavus 2 metus vaikino išdavystė.

Jūratė, 45 parašė:

Mielosios, netikekit nei jaunais, nei senais. Visi jie anksciau , ar veliau padaro ta pati:::001.

kaip ir moterys. Nei jaunom (o ypac vyresnem), nei vidutinem netikekit, jos vis tiek padaro ta pati.

8

Re: Pradraugavus 2 metus vaikino išdavystė.

Jūratė, 45 parašė:

Mielosios, netikekit nei jaunais, nei senais. Visi jie anksciau , ar veliau padaro ta pati:::001.

po minjeto

9

Re: Pradraugavus 2 metus vaikino išdavystė.

16 metų! Praeis, bus tuo diedų! Ypač kai studijos prasidės... Jo, tuo pačiu momentu atrodo, kad vsio, nieko nebus, nieko daugiau nereikia, bet praeina, tikrai.

10

Re: Pradraugavus 2 metus vaikino išdavystė.

Anciasnapis, 32 parašė:
Jūratė, 45 parašė:

Mielosios, netikekit nei jaunais, nei senais. Visi jie anksciau , ar veliau padaro ta pati:::001.

po minjeto

omg big_smile
http://zodynas.kriu.lt/zodis/minjetas

11

Re: Pradraugavus 2 metus vaikino išdavystė.

"Visi"? kaip banalu... big_smile aš lygiai ta paty galėčiau pasakyt, kad visoms merginoms tik pinigai rūpi, neklijuokit vyriškai giminiai etikečių! dėl forumo temos tai yra žiauru, šitaip su žmogumi negalima elgtis... bet atsižvelgus į tavo amžių ir į tavo bendraamžį vaikiną tai nenuostabu, kad taip nutiko.