41

Re: Anketą apžiūri, bet neparašo. Kodėl?

et ir kodel visi fainuoliai arba uzsienieciai arba ne lietuvoj...:::718

42

Re: Anketą apžiūri, bet neparašo. Kodėl?

Justina, 20 parašė:

et ir kodel visi fainuoliai arba uzsienieciai arba ne lietuvoj...:::718

big_smile:D:D toks jau tas gyvenimas nesaziningas.. big_smile:D:D
o jei rimtai, tai kiek suprantu, labiausiai atbaido ne nuotraukos, bet statusas, bei vieta.. tarkim "vedusi/vilnius".. niu tai vaikinukai ir neraso.. smile tarkim as nedaug kam rasau, kas ne is mano miesto, nes paprasciausiai man daug idomiau yra gyvai bendrauti, susitikus, o kai toliau kur, tai nei susitiksi, nei ka.. smile va taip ir gaunas.. smile

p.s. - liabai, liabai atsiprasau visu tu, kuriu foto paziuriu po kelis kartus.. forumas tokis dalykas, mintinai nepazysti visu, tai vis uzmeti aki.. smile o visiem ir nepulsi gi rasyt.. wink

43

Re: Anketą apžiūri, bet neparašo. Kodėl?

Tiesa pasakius as tingiu rasineti, tuo labiau: zinau, kad pazinties netesiu, i pasimatyma (akla) neeisiu.
Bet kodel gi nepaziurinejus i bernu nuotraukas kuomet kokio vieno egzempliorio nera salia :-)

:::718

44

Re: Anketą apžiūri, bet neparašo. Kodėl?

teisingai vat ir as darau siaip pasiziuri i mergaiciu nuotraukytes o tas pacias ziuri nes nerodo on air ar ziurejai jas ar ne pvz pries valanda

45

Re: Anketą apžiūri, bet neparašo. Kodėl?

jai nieko gero nepamato tai ir neraso

46

Re: Anketą apžiūri, bet neparašo. Kodėl?

Vija, 24 parašė:

ar pastebejote kada, kiek zmoniu apsilanko ir paziurineja jusu anketas, bet ar kada pabandete paskaiciuoti, kiek is ju vis del to ima ir paraso nors paprasciausia "labas".. o kiek tokiu etatiniu ziurinetoju yra smile
kaip manote kodel taip bendrauti nenorima?

Apžiūrėjau tavo anketa .Labas :::036


Zydrune, 20 parašė:

Vija na taip man keisciausia kai tas pats amsmuo ziurineja Tavo anketa kad ir milijona kartu,bet nieko neparaso,wa sitai man yra  keista,o jei ten karteli paziuri tai nieko nuiostabaus kad gali ir neparasyt smile

Jei pažiūrėjo ta pačia dieną tai vadinasi pas ji internetas lėtas ,paspaude daug kartų bet nė vieno jam neatidarė.Pasitaiko .Dar būna netyčia atidaro tiek daug kartų.
O jei pastoviai atidaro tikriausiai nuotrauka reikalinga kad anonizmų užsiiminėti (tik nesakykit kad negali būti iškrypelių ?) Dar neparašo nes nepatikot .
Dar yra keletą priežasčių  ,daug rimtesnių už tas kurias minėjau . Bet sakyti jų  neverta .

47

Re: Anketą apžiūri, bet neparašo. Kodėl?

pasiziuri - nepatinka, neraso. Arba ziuri daug kartu , kol neapsikenti ir pati parasai. big_smile

48

Re: Anketą apžiūri, bet neparašo. Kodėl?

arba buna kad nezino ko nori... ir perziurineja po 10 kartu ir taip nesupranta nori tam zmogeliukui parasyti ar nea smile

49

Re: Anketą apžiūri, bet neparašo. Kodėl?

juk neveltui ir vadinasi ieskok.lt, tai visi iesko, kitaip tariant ziuri, bet kad paziuri tai nereiskia kad privalai rasyti.

50

Re: Anketą apžiūri, bet neparašo. Kodėl?

cia visi kaip loterijoje turbut... tikisi jog nusipirke ir nutryne bilietuka visada laimes.. big_smile bet buna ir kitaip big_smile

51

Re: Anketą apžiūri, bet neparašo. Kodėl?

Labai paprastas atsakymas į šį klausima... dauguma nenori tiesiog parašyti "Labas" per daug banalu ir iš to retai kada vystosi kažkoks pokalbis tolimesnis, nes visgi po "Labas" seka klausimai "Kaip sekasi? Ką veiki?" o šie klausimai net erzina nes kaip ir visi žino atsakymus į šiuos klausimus.... aš asmeniškai ankščiau rašydavau.... atrasdavau kokia "priekabę" prie ko kaip ir prisikabinti, kad užmegzti kažkokį įdomesnį pokalbi, bet pastaruoju metu net nebesinori kažkam rašyti nes po ilgo laiko šitame portale, matosi kaip keičiasi žmonės ir tiesiog tuštėja savo bendravimu, ir dažniausiai "bendravimas" baigiasi po kelių žinučių. Būtent todėl aš čia likau lyg "stebėtojas" wink

52

Re: Anketą apžiūri, bet neparašo. Kodėl?

Na  taip. Visiem kas pasiziuri - tikrai  neparasyti.

53

Re: Anketą apžiūri, bet neparašo. Kodėl?

tai kad cia liudnas reikalas kam nors rasyti o jaigu ir parasai tai kelis kartus atsako ir viskas na vienu zodziu ......... jai kure labai sudominsiu pati susipras parasyti paprasta labas

54

Re: Anketą apžiūri, bet neparašo. Kodėl?

yra paprastai issireiskiant , vos ne etetatiniai "pertikrintojai" anketu,ko jie iesko nesuprasi ko.jei aplankei anketa tai nors labas pasakyk,o tai gaunasi kaip kiaules,juk neveltui kaimo zmones sako: "kiaule praeidama pro  zmogu ir ta sukriuksi"

55

Re: Anketą apžiūri, bet neparašo. Kodėl?

nuo sendien ir as lieku etatinis anketu perziuretojas ne rasyt asmeniskai man nera tikslo vistiek neatraso jaigu buciau hamas tai pasakyciau kad cia fyfu paradas bet nezeminant moteru greiciausei is manes ne koks vaizdas taip kad laisvo laiko jaigu ira tai pasiziuri anketas patikuses nuotraukas ivertini ir viskas :::a52

56

Re: Anketą apžiūri, bet neparašo. Kodėl?

as cia manau yra kaip prekiu apziura. anketos savininkas siulo kaip preke savo anketa, o kas ziuri kaip pirkejas nparduotuvej. juk ne kiekvienas apziurejas ir perka juk big_smile

57

Re: Anketą apžiūri, bet neparašo. Kodėl?

Vaikinams truksta orginalumo.... Su tokia pradzia "kaip sekas" kaveiki" manau daug merginu ir nebeatraso... Nes tikrai uzknisantis tie klausymai.... Nors mano manymu tikrai nera sudetinga sugalvoti kazko orginalaus :::b31

58

Re: Anketą apžiūri, bet neparašo. Kodėl?

citygirl o pati rasydama laiska sugalvoji ka nors originalaus iskirtinai kiekvienam pasnekovui? Ar taikai visiems bendra kanona?

59

Re: Anketą apžiūri, bet neparašo. Kodėl?

ramunas, 35 parašė:

nuo sendien ir as lieku etatinis anketu perziuretojas ne rasyt asmeniskai man nera tikslo vistiek neatraso jaigu buciau hamas tai pasakyciau kad cia fyfu paradas bet nezeminant moteru greiciausei is manes ne koks vaizdas taip kad laisvo laiko jaigu ira tai pasiziuri anketas patikuses nuotraukas ivertini ir viskas :::a52

Nei vieno vienintelio skyrybos zenklo. Amen.

60

Re: Anketą apžiūri, bet neparašo. Kodėl?

Juk nori raso, nori nop.. ")