21

Re: Ar iš tiesų taip sunku susirasti antrą pusę?

o kam ieskoti kazkokios puses,o kodel ne zmogaus tave suprantancio?ir tave toliaruojancio?:::402

22

Re: Ar iš tiesų taip sunku susirasti antrą pusę?

cha cha man net vienadieniu nieko nebuna xD

23

Re: Ar iš tiesų taip sunku susirasti antrą pusę?

O TIKSLAS koks na radai ir?kuom blogai taip?

24

Re: Ar iš tiesų taip sunku susirasti antrą pusę?

Anciasnapis, 32 parašė:

nu ****.paprasta kaip du pirstus apmizt.ir visi mes jas radome ir visi turejome.
islaikyt sunku.va cia tikrai.va tada reik kantrybes ir viso kyto.esu tikras kad dauguma viska rado savo gyvenimuose.tik daugumai neisejo  to  islaikyt.o jai vienas ir bande kitas nebande.va ir gaunasi.tau 23.dar kokia 5 savo antras puses sutiksi.:)

protngai pasakyta, rasti visi esame rade,tik neissaugom arba musu nesaugo  smile o jei visgi,nerandi, tai turbut dar nelaikas. Gal tavo antra puse, kuri su tavimi istvertu iki mirties dar neatejo iki taves ir nepasake labas smile reikia tiket,ieskot ir laukti smile

25 (redagavo grigas, 26 2012-05-16 09:39)

Re: Ar iš tiesų taip sunku susirasti antrą pusę?

tikrai labai sunku edgarai.bent jau man isvis nerealu.kaip sakant ,-eto nado zamarachivatsa,vyrubat dostavat sviazyvatsa s deltoplanscikami(eto ****)pasukai sliu..ai dejei 100lt ir reikalas atliktas,toliau tvarkais reikalus

26

Re: Ar iš tiesų taip sunku susirasti antrą pusę?

sunku oi kaip sunku....

27

Re: Ar iš tiesų taip sunku susirasti antrą pusę?

nu aurelija kodel tau sunku?

28

Re: Ar iš tiesų taip sunku susirasti antrą pusę?

todel,nes as jos tiesiog nerandu ir ji manes neranda:D

29

Re: Ar iš tiesų taip sunku susirasti antrą pusę?

Nes tai turi būti sunku, kuo sunkiau, tuo įdomiau.

30

Re: Ar iš tiesų taip sunku susirasti antrą pusę?

ziauriai idomu.......

31

Re: Ar iš tiesų taip sunku susirasti antrą pusę?

tai dar karoli apsisunkink.skrisk i kokia antarktida ir ieskok.aurelija...!!! as su tavim susitinku.gal atrasi?)))))juokauju.gal tu pati tuscia kaip viedras,kaip daugelis cia rasanciu panu...

32

Re: Ar iš tiesų taip sunku susirasti antrą pusę?

Tikslas koks sakot? ar teko kada pajusti ta malonu jausma kad kazkam esi reikalinga? man teko, senaii bet teko, truksta zmogaus su kuriuo galetau pasikalbet, buti kartu, nueiti i koki kina ar panasiai ... O matot, esu kitoje salyje, patikima mergina surasti sunku, ir tokia kuri i gyvenima rimtai ziuretu... Na taip as nesu standartinis kalbant apie asmenybe, ramus, nemegstu ten tu masiniu susiburimu (klubai sokiai ir t.t.) man pastaruoju metu venintelis laisvalaikis kuris likes yra tik kompiuteris ir miegas, as daugiau tiesiog neturiu ka veikti, o norisi kazkam skirti savo laika, parodyti kad va, esu geras zmogus nusipelnes tikrai ne blogo taciau gi dabar XXI amzius ar ne? Standartai nauji, esi ramus- reiskiasi esi senamadiskas meme ... ir pasakykit kad esu neteisus.

33

Re: Ar iš tiesų taip sunku susirasti antrą pusę?

Mano nuomonė tokia - merginą, vaikiną susirasti nėra sunku, bet antrą pusę - sunku. Dabar dauguma draugauja "iš idėjos" ir dvasiškai jiems tai nieko nereiškia. Tačiau surasti žmogų, kuris tave suprastų, su kuriuo būtų gera bet kokioje situacijoje, nėra taip paprasta.

34

Re: Ar iš tiesų taip sunku susirasti antrą pusę?

jus gal jau tokius dalykus kaip NERA PAPRASTA SURASTI issakysite.. am... budami 50+ ?
toks jausmas kad cia visi daug gyvenime patyre nors dar mokslus nebaige ir su tevais gyvena. juokinga krc. 20+ nera ko skubeti daryti isvadas sunku sunku ..

35

Re: Ar iš tiesų taip sunku susirasti antrą pusę?

Sveiki, man ir panasiai, nesu baidykle, ir linksma, zodziu neieskanti... Atsikrausciau i vilniu neseniai, ir jau prarandu vilti cia susirast bent draugu, jau nekalbu apie vaikina.. smile kazkaip labai pilka visuomene pasidarius, tikiuosi atsils biski suzydesim smile)

36 (redagavo nerijus, 16 2012-05-18 10:37)

Re: Ar iš tiesų taip sunku susirasti antrą pusę?

tas gyveniMAS ZIAURUS .ZMONES NETOKIE DRAUGISKI KAIKURIEM PC LABIAU RUPI NEI KAD PABENDRAUT SU KUO NORS (su merginom) IR TAIP DBR VISUOMENE PASIKEITUS NESVEIKAI IR PANELES NE TOKIOS DRAUGISKOS IR BIJO NET SUSITIKTI TIKROVEJ O ANRA PUSE ISVISO BEVEIK NEYMANOM SUSIRAS

37

Re: Ar iš tiesų taip sunku susirasti antrą pusę?

nerijau o kada buvo kitaip,jei rasai dabar pasikeite....?

38

Re: Ar iš tiesų taip sunku susirasti antrą pusę?

Sunku, bet verta smile

39

Re: Ar iš tiesų taip sunku susirasti antrą pusę?

juokinga tai is 16 meciu skaityti xDD

40

Re: Ar iš tiesų taip sunku susirasti antrą pusę?

Sunku, vien dėl to kad šiais laikais žmonėms rupi tik išorė ir galbūt daugumai panelių rūpi vyro piniginė. aišku dabar kils ginčas dėl to ką pasakiau apie moteris bet sorry tai tiesa. Kalbant apie vyrus tai mums šiais laikais daugiau seksas rupi negu jausmai, nors gal taip buvo visada. Žodžiu esmė tame kad kol žmonės nenusileis ant žemės tol tai padaryti bus ganėtinai sunku.