1

Tema: Merginu charakteris???

Sveiki. Iskilo vienas klausimas. Susirasyneju su panele (bendrauju su ja dar tik kelios dienos) su kuria buvau susitikes, bet as ja noriu patikrinti ar as jei rupiu tiesiog ir nesu jei vien tik draugas. Ji is kaimo, o as is miesto ir man asmeniskai labai skiriasi merginu  bendravymas, su miestiete nera tokiu problemu, o is kaimo mergina snekesne atviresne bendraujanti bet labai sunku suprasti jos simpatija... Klausimas butu toks. Kaip man patikrinti ar panele man jaucia kazka "daugiau", nes buna jog su ja apsikabini, susikabini uz ranku viskas normaliai bet ir buna taip ,kad atrodo nerupeciau jei, kaip sakant du viename...

Gal ji yra tokia "nepasiekiama" vaidina pries mane??? nori, kad as pasistengciau???

Ir seip ar vertetu jei nerasyti pirmam ir laukti, kol ji pati parasys sms? Jei ji parasytu pirma gal tai reikstu tiesiog kad jei rupiu ???

Padekite ! :D. Butu idomus merginu atsakymai!!!!!!!!!! :)

2

Re: Merginu charakteris???

''Ir seip ar vertetu jei nerasyti pirmam ir laukti, kol ji pati parasys sms? Jei ji parasytu pirma gal tai reikstu tiesiog kad jei rupiu ???''

vyrai - medziotojai.

manau atejo laikas isbandyti save, taigi atsakymas - vertetu. ;]]

3

Re: Merginu charakteris???

O charakteris cia prie ko? Ir dar merginu...  Charakteris siaip lyties neturi.

4

Re: Merginu charakteris???

patikrinti -na tokiu metu suprantama kad tokie norai kyla ,,veliau o demesio bus
charakteris skiriasi tarp vyru ir moteru:)
tai nori paskui ja sekiot?:) na yra kuriem patinka sekiot paskui,na o jai ji tik vaidina -hm lai vaidina ka nera kitu paneliu manau yra grazesniu ir maziau besilauzanciu:)

5

Re: Merginu charakteris???

O negali tiesiai sviesiai paklaust ? Ar as tau patinku?  manau is reakcijos, veido mimikos ir atsakymo tikrai suprasi...

6

Re: Merginu charakteris???

Arba pateiksiu revoliucingą idėja, tai laikykis už kelnių, kad per balkoną neišlėktų... jei su ta panele bendrauji tik kelios dienos tai gal nereikia iškart čia apie visokius draugus-nedraugus skirstytis? Gal leisk pabandyt jai... dunno... pažint tave? Pakankamai ilgai kad kokį nors įspūdį susidarytų, heck, jau kad bent tuo draugu, kurio statuso taip bijai, laikyt pradėtų?
Tokie medžiojimo ir bandymo taktiksai veikia gal po pirmo pasimatymo, kai žiūri kuris pirmas neištvers (teoriškai vyrui etiška parašyt trečią dieną, kad nepasirodytai per desperatiškas).
Tai, moteris yra begalinę frustraciją keliantis padaras, net ir tos, kur paprastai pasižymi žaviu būdu sakyt ką galvoja.
Tiesiog bendraut toliau, susirašinėt, žiūrėt kame susieinate ir stebėt situaciją. Ar tu jau toks kazanova, kad visos 15 metės rajone tirpsta dėl tavęs, o laiko visoms nėra?