21

Re: Kokia barzdaskute pirkti?

jei kapoja kaip kombainas tai ir oda neblogai turetu dirgint. kuo svariau skuta, reiskia tuo arciau odos ir vis tiek ir oda pjaustineja. siaip as visa gyvenima kai pradejo augt barzdaskute naudoju, nemegstu peiliuku ir teplioniu, kaip Auris ir sake ;] turiu kazkoki philipsa ratukini uz 100 euru, tai vis tiek jis nenuskuta labai svariai, palieka ir pavieniu plaukeliu ir siaip. gal jei tomas sako, kad kombainas gerai ima, tai reik patiket ;] po to atsiliepimu tik nepamirsk forume parasyt smile

22

Re: Kokia barzdaskute pirkti?

Agne, 20 parašė:

kam ta bardzaskute jei tau barzda neauga :::608:::960 ;D

Siknos plaukus skusiuos zinokis ;D Nea, nu kur protas. Nors gal ji ir teisi ;D neauga man barzda. Ji tiesiog dauginasi kaip omebos po lietaus ;D ;D ;D ;D

23

Re: Kokia barzdaskute pirkti?

Tomas, 25 parašė:
Auris, 20 parašė:

pasakyk pavadinimą :] pamėginsiu užmest akį


BrAun Pulsonic :=D

Apie sita Braun Pulsonic kalbejai? big_smile big_smile big_smile big_smile BrAun pulsonic Tu gal mane ubagais paleist nori? big_smile big_smile big_smile big_smile

Aleksandrai, na o jei dabar galetum rinktis, tai ka imtumei - ratukini ar kombaina? big_smile

24

Re: Kokia barzdaskute pirkti?

Auris, 20 parašė:

Gyvenimo ironija: nuostabiai ismanau IT, bet stai viena diena sugalvoju nusipirkt savo pirmaja barzdaskute... ir suprantu, kad nevelnio neismanau nieko apie barzdaskutes ! ;D

Tai pasidalinkit patirtimi vyriokai apie barzdaskutes ir pagal ka rinktis, i ka ziuret, kokios geros/blogos ir etc.. labai domina:)

..kai kuriuos vyrus beria nuo elektrines barzdaskutes...  ne mano reikalas... bet rekomenduoju peiliukus.... tik nereikia su jais energingai bandyti sau nudepiliuoti oda wink ...ramiai,ne priesh plauka.... su kokiom nors putom, jie visai nezalingi.... tai tiek...

25

Re: Kokia barzdaskute pirkti?

Auris, 20 parašė:

Vija, tai sakai ratukai yra geriau negu toks vienajuostis ?


kadangi pries tai vyras naudojo vienjuosti (tiesa ne labai izymios firmukes), tai kaip moteriska eksperte odos svelnumo klausimais galiu patikinti, kad tikrai taip.. big_smile maziau palieka tie trys judantys nenuskustu plaukeliu

Jolanta, 35 parašė:
Auris, 20 parašė:

Gyvenimo ironija: nuostabiai ismanau IT, bet stai viena diena sugalvoju nusipirkt savo pirmaja barzdaskute... ir suprantu, kad nevelnio neismanau nieko apie barzdaskutes ! ;D

Tai pasidalinkit patirtimi vyriokai apie barzdaskutes ir pagal ka rinktis, i ka ziuret, kokios geros/blogos ir etc.. labai domina:)

..kai kuriuos vyrus beria nuo elektrines barzdaskutes...  ne mano reikalas... bet rekomenduoju peiliukus.... tik nereikia su jais energingai bandyti sau nudepiliuoti oda wink ...ramiai,ne priesh plauka.... su kokiom nors putom, jie visai nezalingi.... tai tiek...


oj, as turiu puiku pavyzdi namuose, kai peiliukai ziauriai bere, o barzdaskute - ne truputuko.. siaip odai vis vien reikia siek tiek laiko prisitaikyt


26

Re: Kokia barzdaskute pirkti?

Jolanta, 35 parašė:
Auris, 20 parašė:

Gyvenimo ironija: nuostabiai ismanau IT, bet stai viena diena sugalvoju nusipirkt savo pirmaja barzdaskute... ir suprantu, kad nevelnio neismanau nieko apie barzdaskutes ! ;D

Tai pasidalinkit patirtimi vyriokai apie barzdaskutes ir pagal ka rinktis, i ka ziuret, kokios geros/blogos ir etc.. labai domina:)

..kai kuriuos vyrus beria nuo elektrines barzdaskutes...  ne mano reikalas... bet rekomenduoju peiliukus.... tik nereikia su jais energingai bandyti sau nudepiliuoti oda wink ...ramiai,ne priesh plauka.... su kokiom nors putom, jie visai nezalingi.... tai tiek...

Aciu uz rekomendacija. Deje, peiliukai ismeginti ir nepasiteisino. wink Tad turbut pasinauduosime neikainuojamuoju Vijos patarimu ir paimsime filipsa 7180 wink

27

Re: Kokia barzdaskute pirkti?

Sveiki,


patarčiau išsirinkti pigias,kokybiškas barzdaskutes el. parduotuvėje - barzdaskutes