41

Re: Ar iš tiesų taip sunku susirasti antrą pusę?

Būtų lengva - nesėdėtų čia tiek liaudies. Ir, kaip rašo apklausa, vieniši pusantrų metų ir daugiau. Ar rasi vieningą priežastį koldėl jie vieni? Kitaip nei teigia vėtytas ir mėtytas, daug gyvenimo patyręs 16metis CAPS LOCK kapitonas, ne! Visi individualiai prasti.

42

Re: Ar iš tiesų taip sunku susirasti antrą pusę?

Jeigu turi daug daug $$$ ir apie tave raso, tai nesunku, o siaip jeigu esi eilinis paprastas vaikinas tai labai sunku, nes dauguma LT merginu labai pasikelusios ir labiau megsta uzsieniecius nei lietuvius, per tiek metu ,kalbu pagal patirti.

43

Re: Ar iš tiesų taip sunku susirasti antrą pusę?

nemanau kad taip sunku butu tiesiog jioms mazai skirem laiko ir jos to ne pastebi gal isrankus esam patis ir nezynuom kokiu norim mes merginu:::138:::745:::854:::911

44

Re: Ar iš tiesų taip sunku susirasti antrą pusę?

bet tai kartais atrodo viskas idialu bet ateina laikas kai zmogus tiesiog sako tau nenoriu stengtis, noriu atsistoti ant koju ir viska ka turejai, tai ir praradai, o kaska vel kurti tai sunkoka, o ipac bachurams, aisku merginos taip pat pagalvoti gali atvirksciai, bet realybe tokia: nestovek vietoi kaip medis ibestas, reik judet tolyn. smile

45 (redagavo Roman 2012-07-01 20:10)

Re: Ar iš tiesų taip sunku susirasti antrą pusę?

Labai, sunku, kadangi dauguma iš jų sugedusio proto ir nekenčiantys to, kas gera, t.y., yra savimylos, pinigų mylėtojai, pagyrūnai, išdidūs, piktžodžiautojai, neklusnūs tėvams, nedėkingi, nešventi,  nemylintys, nesutaikomi, šmeižikai, nesusivaldantys, šiurkštūs, nekenčiantys to, kas gera,  išdavikai, užsispyrę, pasipūtėliai, labiau mylintys malonumus.

Aš sutinku su Salomono  teiginiu: "
Aš supratau, kad kartesnė už mirtį yra moteris, kurios širdyje yra spąstai ir tinklai, o rankose virvės. Kas patinka Dievui, tas pabėgs nuo jos, bet nusidėjėlį ji sugauna. Tai aš supratau,sako pamokslininkas,lygindamas vieną dalyką su kitu, kol radau atsakymą. Ko mano siela ieškojo, bet aš neradau? Suradau vieną vyrą iš tūkstančio, bet moters tarp visų neradau nė vienos."

46

Re: Ar iš tiesų taip sunku susirasti antrą pusę?

su kuom tu sutinki ta pacia citata deliodamas visur,,sneka apie dvasinius pasaulius neuzsimirsk realiam gyvendamas -kam reikalingas silpnas apsileides.,, kuom blogai pinigai ar mylet save?normalus dalykas aisku jai esi apsileidelis kas belieka tik inksti pasitelkiant visokias citatas ,,

47

Re: Ar iš tiesų taip sunku susirasti antrą pusę?

sunku smile

48

Re: Ar iš tiesų taip sunku susirasti antrą pusę?

sunku

49

Re: Ar iš tiesų taip sunku susirasti antrą pusę?

Roman parašė:

Labai, sunku, kadangi dauguma iš jų sugedusio proto ir nekenčiantys to, kas gera, t.y., yra savimylos, pinigų mylėtojai, pagyrūnai, išdidūs, piktžodžiautojai, neklusnūs tėvams, nedėkingi, nešventi,  nemylintys, nesutaikomi, šmeižikai, nesusivaldantys, šiurkštūs, nekenčiantys to, kas gera,  išdavikai, užsispyrę, pasipūtėliai, labiau mylintys malonumus.

Aš sutinku su Salomono  teiginiu: "
Aš supratau, kad kartesnė už mirtį yra moteris, kurios širdyje yra spąstai ir tinklai, o rankose virvės. Kas patinka Dievui, tas pabėgs nuo jos, bet nusidėjėlį ji sugauna. Tai aš supratau,sako pamokslininkas,lygindamas vieną dalyką su kitu, kol radau atsakymą. Ko mano siela ieškojo, bet aš neradau? Suradau vieną vyrą iš tūkstančio, bet moters tarp visų neradau nė vienos."

kad saliamons pats megavosi viskuom kuom tu cia vadini blogiu ir kiek jis zmonu turejo 700 plius 300 suguloviu kitur skaiciai dar didesni minimi tai apie ka tu kalbi:)))

50 (redagavo Roman 2012-07-01 23:52)

Re: Ar iš tiesų taip sunku susirasti antrą pusę?

tinsanis parašė:

,, kuom blogai pinigai ar mylet save?

Nieko blogo, kai neperžengia tam tikrų ribų: "
Juk nieko neatsinešėme į pasaulį ir, aišku, nieko neišsinešime. Turėdami maisto ir drabužį, būkime patenkinti.Kas trokšta praturtėti, pakliūva į pagundymą ir į pinkles bei į daugelį kvailų ir kenksmingų geidulių, kurie paskandina žmones sugedime ir pražūtyje. Visų blogybių šaknis yra meilė pinigams. Kai kurie, jų geisdami, nuklydo nuo tikėjimo ir patys save drasko aibe skausmų. "

Ir žmogus tapo egoistu ir nieko nemato aplink tik save.

tinsanis parašė:

normalus dalykas aisku jai esi apsileidelis kas belieka tik inksti pasitelkiant visokias citatas ,,

Kitas dalykas, kad kiekvienas, kas galvoja apie kitą, kad kitas žmogus yra apsileidelis, kadangi jis beprotiškai nemyli pinigus ar nemyli save, bet myli kitus, pats yra apsileidelis nulis.

51

Re: Ar iš tiesų taip sunku susirasti antrą pusę?

kaip gali kazka sakyt kazka apsileides ,cia tas pats kai storas mokytu dietos ar butu sporto patarejas ir pan,,,sakai kiekvienas galvoja apie kita jau klysti snekek tik uz save..as negalvoju apie kitus man tikrai tas neidomu

52

Re: Ar iš tiesų taip sunku susirasti antrą pusę?

tinsanis parašė:

kad saliamons pats megavosi viskuom kuom tu cia vadini blogiu ir kiek jis zmonu turejo 700 plius 300 suguloviu kitur skaiciai dar didesni minimi tai apie ka tu kalbi:)))

Tai rodo kas būna kai žmogus myli prabangą ir pinigus. Tie įvykiai yra mums pavyzdžiai, kad negeistume blogio, kaip anie geidė.

53

Re: Ar iš tiesų taip sunku susirasti antrą pusę?

ir vel tu  daugiskaita  pvz mokykis rasybos o jau tada bandyk kazka sakyt,,,nustok sneket uz visus ,uz save kas nores ka pasakyt pasakys -demokratija dabar,,normalu mylet prabanga viskas normalu sveikam prote ,,ko nepasakysi apie tikejima interpretavimus visokius tas ta rase sake -tu ten buvai matei ,,kazkas parase ir tiki na tavo reikalas tik neplauk smegenu kitiem,,,

54

Re: Ar iš tiesų taip sunku susirasti antrą pusę?

tinsanis parašė:

kaip gali kazka sakyt kazka apsileides ,cia tas pats kai storas mokytu dietos ar butu sporto patarejas ir pan,,,sakai kiekvienas galvoja apie kita jau klysti snekek tik uz save..as negalvoju apie kitus man tikrai tas neidomu

Tu sprendi pagal savo pagedimo laipsnį dėl apsileidėlio.:)

55

Re: Ar iš tiesų taip sunku susirasti antrą pusę?

greiciau tau buciau pavyzdziu

56 (redagavo Roman 2012-07-02 00:23)

Re: Ar iš tiesų taip sunku susirasti antrą pusę?

tinsanis parašė:

ir vel tu  daugiskaita  pvz mokykis rasybos o jau tada bandyk kazka sakyt,,,nustok sneket uz visus ,uz save kas nores ka pasakyt pasakys -demokratija dabar,,normalu mylet prabanga viskas normalu sveikam prote ,,ko nepasakysi apie tikejima interpretavimus visokius tas ta rase sake -tu ten buvai matei ,,kazkas parase ir tiki na tavo reikalas tik neplauk smegenu kitiem,,,

Tu pats darai daug kalbos klaidų tai pirmiausia.
Bet mano atveju galima pasakyti, kad neklysta tas kas nieko nedaro.
Pas tave dar visko ateityje, kad pamatyti.

Mozė matė ir didelio debesies liudytojų : "Jūs prisiartinote ne prie apčiuopiamo ir liepsnojančio ugnimi kalno ar prie tamsos, ar ūkanų, ar viesulo, ar trimito skardenimo, ar žodžių skambesio, kurį išgirdę žmonės meldė, kad daugiau nebūtų ištarta nė žodžio. Mat jie negalėjo pakelti įsakymo: “Net jeigu gyvulys paliestų kalną, jis privalo būti užmuštas akmenimis arba nušautas strėle”. Anas reginys buvo toks baisus, jog Mozė pasakė: “Labai išsigandau ir visas drebu!” Bet jūs prisiartinote prie Siono kalno bei gyvojo Dievo miesto, dangiškosios Jeruzalės, prie nesuskaitomų tūkstančių angelų ir šventiško susirinkimo, prie danguje įrašytųjų pirmagimių bažnyčios, prie visų Teisėjo Dievo, prie ištobulintų teisiųjų dvasių ir prie Naujosios Sandoros Tarpininko Jėzaus bei prie apšlakstymo kraujo, kuris kalba apie geresnius dalykus negu Abelio kraujas. Žiūrėkite, kad neatstumtumėte kalbančiojo, nes jeigu anie neištrūko, kai atmetė Tą, kuris žemėje davė įspėjimų, tai juo labiau neištrūksime mes, nusigręžę nuo To, kuris kalba iš dangaus. Jo balsas anuomet drebino žemę, o dabar Jis pažadėjo, sakydamas: “Aš dar kartą sudrebinsiu ne tik žemę, bet ir dangų!” Žodžiai “dar kartą” rodo, kad iš sutvertųjų dalykų bus pašalinti sudrebinamieji, kad pasiliktų tai, kas nesudrebinama. Todėl, gaudami nesudrebinamą karalystę, tvirtai laikykimės malonės, kuria galime deramai tarnauti Dievui su pagarba ir baime, nes mūsų Dievas yra ryjanti ugnis."

57

Re: Ar iš tiesų taip sunku susirasti antrą pusę?

ir tokius vejus rasys protingas zmogus:D:D:D:D  tavo atveju as pasakyciau bet beprasmiska...:D:D:D:D juoka tokie man kelia daugiau nieko ,,,

58

Re: Ar iš tiesų taip sunku susirasti antrą pusę?

nerandi merginos...susirask vaikina...sekmes

59

Re: Ar iš tiesų taip sunku susirasti antrą pusę?

jei  atėjome  į  pasaulį  nuogi  ir  nieko  neišsinešime,tai  neturime  stengtis  gyventi  geriau. O  ir  turtingi  žmonės,tai  nereiškia  ,kad  blogi.Svarbu  ,ne  kiek  turi  ,o kaip  turtą  susikrovė.Viena  kai  žmogus  užsiima  verslu,kanors  kuria  dainininkai ,dailininkai ,sportininkai jie  tuos  pinigus  užsidirbo,ir  nėra  ko  pykti.Na  o turtuolio  kuris  vagia,vilioja  pinigus  apgaule ,ar  net  žudo  dėl  jų  ,tai  jau  geriau  neturtingas  ,bet  sąžiningas  žmogus.

60

Re: Ar iš tiesų taip sunku susirasti antrą pusę?

kiekvieno pasirinkimas kaip uzdirbti kur kaip sugeba ta ir dirba ,,,jai tau gerai dar to betruko kad kazkieno nuomone rupetu,,,, kareivis zudo ir ka jis jau blogas-cia tik darbas