161

Re: ar draugautumete su jaunesniu uz save vaikinu???

jeigu protas virsija amziu tada galima smile

162

Re: ar draugautumete su jaunesniu uz save vaikinu???

Redas, 23 parašė:

smagiai as cia pasijuokiau big_smile didzioji dauguma mergaiciu nesuklysiu taip pavadines smile raso kad su jaunesniu nedraugautu, nes automatiskai iseina kad tas jaunesnis jau desimtmetis turetu buti big_smile jam tik zaislai rupi ir kieme su draugais pabegioti big_smile o ko jus pacios norit kai dar nieko nesuprantat? smile vyresnio matai noretu big_smile nejuokinkit, ka vyresniam veikt su vaiku? bent jau as to nesuprantu ir niekada nesuprasiu big_smile ledu ant suoliuko palaizyti? ar pieniska kokteili pasiurbciot? big_smile ir nekomentuokit mano posto nes zinau kad vistiek noretu koks vaikas pasirodyt protingesnis ir kazka cia regzti tai nereikia, vistiek i vienus vartus eitu bankes. p.s. ne i manuosius smile

va as ir ta pati jau rasyt norejau smile

163

Re: ar draugautumete su jaunesniu uz save vaikinu???

Jei jaunesnis tik amžiumi, bet ne branda, tada ne bėda. Tačiau šis atvejis pasitaiko labai retai. smile

164

Re: ar draugautumete su jaunesniu uz save vaikinu???

draugauciau

165

Re: ar draugautumete su jaunesniu uz save vaikinu???

o kodėl gi ne smile man super patinka, kai porose vyras jaunesnis.

166

Re: ar draugautumete su jaunesniu uz save vaikinu???

Redas 23

labai protingai cia surasei,vyresniu mat jos nori kai dar pacios nezino ko nori ir galvose tik vejai svilpauja,vistom dar issilakstyt reikia ir elgiasi kai vaikai o rekia kad reikia vyresnio vaikino,tai visu pirma ateikit i proteli panos o tada norekit vyresnio,nes vyresniam vaiko salia saves nereikia wink

167

Re: ar draugautumete su jaunesniu uz save vaikinu???

kai man bus 40 o vaikinui 30:)tai būtų šaunus variantas, bet dabar kai man 18 ir draugauti su kokiu 16metų vaikinu na ne oi toli gražu ne:)

168

Re: ar draugautumete su jaunesniu uz save vaikinu???

Pakolkas tik už vyresnius vaikinus ;D
Na nors man jaunesni atrodo dar visai vėjavaikiai, sorry jei yra išimčių, bet net bendraanmžiai kaikurie nelabai ką.. smile)
Taigi, jei parašo vieneriais metais jaunesnis, tai dar nieko, pabendrauji, pamatai kas per asmenybė, o jei dar jaunesnis, neverta net pradėti... big_smile

169

Re: ar draugautumete su jaunesniu uz save vaikinu???

ne amziuje esme svarbu myletu zmogus

170

Re: ar draugautumete su jaunesniu uz save vaikinu???

kartais jaunesni vyrai yra daug rimtesni uz tuos, kurie pagal savo metus vyresni o proto tai kaip pas vista , todel manau kad ne amziuje cia esme

171

Re: ar draugautumete su jaunesniu uz save vaikinu???

Bendrauti taip, bet draugauti tai kažin (nebent laikinai)... Nenorėčiau, laikui atėjus, pasenti greičiau už vyrą :::629