21

Re: Vienišos mamytės- koks vyrų požiūris į jas?

o kas daryti jeigu jau viskas padaryta, atgal gi nesukyši. vonioj karnas varva, rozete išlekusi, dudru spyna stringa, pinigų nera ir vakare lovoj salta big_smile tai ir ieško tada vienišos mamytes

22

Re: Vienišos mamytės- koks vyrų požiūris į jas?

normaliai.. o apie išprievartautas merginas nepagalvojat? ne visoms sąžinė leidžia sunaikinti ir prievartos vaisių, štai jums ir 'protingos paauglystėj vaikų neprisidaro.'

23

Re: Vienišos mamytės- koks vyrų požiūris į jas?

Svetimo vaiko niekada nepriimsi kaip savo, bet priimti gali, o šiaip jei ieškai rimtų santykių tai nėra skirtumo kaip kas. O jei dar nepasiruošęs rimtiems santykiams tai nežiūrėsi į tokias. Čia tas rimtiems santykiams tai kurti šeimos jei kas nesupras big_smile

24

Re: Vienišos mamytės- koks vyrų požiūris į jas?

Vinga parašė:

normaliai.. o apie išprievartautas merginas nepagalvojat? ne visoms sąžinė leidžia sunaikinti ir prievartos vaisių, štai jums ir 'protingos paauglystėj vaikų neprisidaro.'

kokia ligone ar,,,turi but kad dar toki augint?o jai augina ..sprendima prieme pati tad randa ir lesu jam islaikit o ne iesko kam jy uzkraut

25

Re: Vienišos mamytės- koks vyrų požiūris į jas?

Cha perskaičiau jūsų nuomones ir negaliu neparašyt wink...Esu jau vyresnė ir turiu du vaikus, taip kad mano kategorija pati baisiausia :DDD... Noriu pasakyt mieli vyrai, ne tik moterys nori būti išlaikomos, deja dabar tokių vyrų kas antras, kuriuos ne duok dieve pasikvietei į svečius ir jam pas tave patiko...tai staiga ir darbas pakeliui pasidaro ir vaikai puikūs wink...mano metų moterys dažnai būna jau apsirūpinusios ir save išlaiko puikiai wink...o kausimas: kuo dirbi? tai nereiškia, kad domina kiek uždirbi wink...tiesiog norisi rasti žmogų su panašiais pomėgiais... deja pagal tai kaip bendrauja vyrai ir moterys dabar, kai nenori jokių įsipareigojimų, kai šeima jokia vertybė, kai nėra pagarbos žmogui, gali nors ir dešimt vaikų turėt, ar jų išvis neturėt koks skirtumas...jei surasi savo žmogų, tai bus valio!!! wink

26

Re: Vienišos mamytės- koks vyrų požiūris į jas?

Na, as pasakysiu, kad tikrai nera skirtumo. Su vaiku ar ne. Jeigu zmogus tave tikrai isimyli, jam visai tas netrukdo. Kaip tik cia daug ir privalumu. Jog vyras ziuri i tave rimtai, o nereikalinga tik seksui. Ta pati galeciau pritaikyti ir vienisiems teciams su vaikais. O lengva ar nelengva surasti, nuo kiekvieno priklauso. Grozio, vidinio ir isorinio, charakterio, sekmes , charizmos, bei tikejimo, pasitikejimo savimi.

27

Re: Vienišos mamytės- koks vyrų požiūris į jas?

visgi skirtumas yra ir tikrai nemazas .o mergina ar ji su vaiku ar be,,draugaut tik del sex nesamone-ir cia vel poziuris kazkam sex 1,2,3 kazkam kazkas daugiau:) ,,privalumai kokie na pavardink? aisku jai tokia situacija kad susipazinai ir yra vaikas jai priimi zmogu priimsi ir vaika ir pan..kitu atveju kokie dar santykiai...

28

Re: Vienišos mamytės- koks vyrų požiūris į jas?

Privalumas toks, kad su tais, kurie nerimtai i tave ziuri labai mazai sansu,kad susidesi. Nes jau tai,kad pas moteri yra vaikas, vyras ziures atsakingai. Nes jis tures buti tuo paciu ir pavyzdys tam vaikui. Skirtuma padaro amzius. Kam jaunam verzliam vaikinui pintis i tokius rimtus santykius, jei jis pats tarkim dar neturi vaiku, ir nera ragaves savo gyvenimo patirties skonio. Tokiu yra, bet jau tikrai reta toki sutiksi manau, kuriam bus nesvarbu. Vyresni vyrai su savo patirtim jau apie viska galvoja kitaip, tai neretai buna, kad ir vaikai moters netrukdo. Jie ir i meile ziuri branziau bet yra ir bus visada isimciu. Bet pagrinde jei yra meile, tikra meile kliuciu niekam neturi.

29

Re: Vienišos mamytės- koks vyrų požiūris į jas?

Alina palaikau visu simtu procentu..kazi ka daryt tom moterim kurios turi ir vaiku ir uzgyvenusios daug ir islaikymo nereikia????? Aaaaa..pvz as viena s tokiu,save ir savo vaikus islaikau visu 100 proc... ir mokescius susimoku ir visko uztenka...o vyro kaip nera taip nera,nes matyt visi vyrai vieningos nuomones!!!!!!

30

Re: Vienišos mamytės- koks vyrų požiūris į jas?

Man asmeniskai tai nieko baisaus tame nera,o ir vaikas nera tam kliutis.Toks jau gyvenimas yra,kad jis nevisada buna toks koks noretum kad butu.Na ir kas kad moteris ar mergina jau su vaiku.Tai nejau dabar del to reikia ja smerkti?Kategoriskai ne.Galima pamilti ir rupintis tiek moterimi,tiek vaiku.Suprantama kad yra ir tokiu moteru,kurios iesko naudos,taciau yra ir vyru tokiu,kurie nori tik vieno,tad jiems vaikas ir kliutis.Istiesu cia butu galima diskutuoti ir diskutuoti,visokiu nuomoniu,skirtingas poziuris ir vertybes pas zmones.Svarbiausia kad kai kurie vyrukai keistu poziuri i tai ir i moteris

31

Re: Vienišos mamytės- koks vyrų požiūris į jas?

Vaida parašė:

Privalumas toks, kad su tais, kurie nerimtai i tave ziuri labai mazai sansu,kad susidesi. Nes jau tai,kad pas moteri yra vaikas, vyras ziures atsakingai. Nes jis tures buti tuo paciu ir pavyzdys tam vaikui. Skirtuma padaro amzius. Kam jaunam verzliam vaikinui pintis i tokius rimtus santykius, jei jis pats tarkim dar neturi vaiku, ir nera ragaves savo gyvenimo patirties skonio. Tokiu yra, bet jau tikrai reta toki sutiksi manau, kuriam bus nesvarbu. Vyresni vyrai su savo patirtim jau apie viska galvoja kitaip, tai neretai buna, kad ir vaikai moters netrukdo. Jie ir i meile ziuri branziau bet yra ir bus visada isimciu. Bet pagrinde jei yra meile, tikra meile kliuciu niekam neturi.

nebutina prisidaryt vaiku kad sakyt as gyvenimo patirtes turiu nebutina daryt ka kiti daro tik del svetimu zmoniu nuomones...vyras ,,as galiu pasakit as atsakingiau ir pagarbiau ziuriu i mergina su kuria susitinku kad ir trumpam laikui nei tas kuris 10 metu su ta pacia ar kuri su ziedu bet i ja ziuret negali.savas vyras nes jam tas neidomu ir ?..o svetimi taip vadinami vaikai taip yra dalis kur iesko kad islaikitu,,,,,  daug moteru kurios yra tik prisidariusios vaiku is taip vadinamos dideles meiles (mano nuomone nezinojimo kontraceptiku) ir tik maza dalis kur tikrai na nesigavo ir sutimku su tom kurios isiskiria ir iesko -nori  vel sutikt kazka gero malonaus,,

32

Re: Vienišos mamytės- koks vyrų požiūris į jas?

Na, as nediskutuosiu toliau, tiesiog issakiau savo nuomone. Kiekviena situacija tikriausiai yra skirtinga, ir vieną taisyklę pritaikyti visiems atvejams butu juokinga.

33 (redagavo ramunas 2012-11-22 18:07)

Re: Vienišos mamytės- koks vyrų požiūris į jas?

kaskaip pasidare idomu jaigu daleiskim gyvena zmones 10 metu ir per ta laika susikure sau jauku lizdeli bet bampt skyribos tada buna 2 varijantai vieni per teismus dalinasi turta ir automatiskai vyras pasidaro keule asilas ir visoks kitoks arba jaigu esi tikras vyras ir visiskai viska palikes uzdarai duris ir pradedi viska nuo nulio tada liaudis oho koks vyras nieko nereikalavo alio bet per kelis metus vienas budamas visko iskart nesusikursi o po tiek laiko ta vienisa mamyte tau jau uzklijuoja etikete luzeris ir kas idomiause po skyribu su teismais lipa ant to paties greblio ir net nesinervuoja

34

Re: Vienišos mamytės- koks vyrų požiūris į jas?

Gilios ir daugmaz teisingos mintys.. Visokiu yra, bet visokiu ir reikia. Taip gyventi linksmiau.

35

Re: Vienišos mamytės- koks vyrų požiūris į jas?

Darkas parašė:

Na, dar suprasčiau, jeigu tos vienišos mamos būtų 35-40 metų amžiaus.. tai tada taip, nenusisekė vedybinis gyvenimas ir tt.. o kai dabar  "mamytė" vos 19-24 metų ir jau vaikui tuoj į mokyklą, tai tuomet pasakyčiau tik vieną dalyką - su nepilno proto moterom geriau neprasidėti.. nes protingos neprisidaro vaikų tokiam amžiuje big_smile

O jūs galvojete kad jauna tai durna,nesutinku su tuo,pati esu 37m ir turiu dvi pilnametes dukras,studentes,taip, gyvenimas nepasisekė....nebaigiau jokių mokslų,nesusiradau jokio vyro,bet šiandiena aš gyvenu finansiškai geriau, negu kelis aukštuosius būčiau baigusi,taip kad aš už jaunas ir tvarkingas mamytes,vaikai dideli, o ir mums laiko lieka...

36

Re: Vienišos mamytės- koks vyrų požiūris į jas?

na, bet nereiskia tai, kad jau turi vaika ir esi nurasyta... lyg net neegzistuotum... aisku smagu merginom kuriom pasiseka ir augina vaikus tikrieji tevai, o ne pamote ar patevis... mergina su vaiku turi tokia pacia galimybe patekti i vyro sirdi... bet dauguma teisingai sako tada jau vyras daugiau renkasi, o ne moteris... beto neturtai juk siam pasauly svarbiausia, o seima vaikai... kas turi tas zino smile

37

Re: Vienišos mamytės- koks vyrų požiūris į jas?

kiek esu susidures tai tokios moterys bet kokiais budais lipa ant kaklo o tai nera pats geriausias budas...po poros zinuciu ji jau tave isimilejus o po ketveriu jau kviecia i lova big_smile

38

Re: Vienišos mamytės- koks vyrų požiūris į jas?

Alina parašė:

Cha perskaičiau jūsų nuomones ir negaliu neparašyt wink...Esu jau vyresnė ir turiu du vaikus, taip kad mano kategorija pati baisiausia :DDD... Noriu pasakyt mieli vyrai, ne tik moterys nori būti išlaikomos, deja dabar tokių vyrų kas antras, kuriuos ne duok dieve pasikvietei į svečius ir jam pas tave patiko...tai staiga ir darbas pakeliui pasidaro ir vaikai puikūs wink...mano metų moterys dažnai būna jau apsirūpinusios ir save išlaiko puikiai wink...o kausimas: kuo dirbi? tai nereiškia, kad domina kiek uždirbi wink...tiesiog norisi rasti žmogų su panašiais pomėgiais... deja pagal tai kaip bendrauja vyrai ir moterys dabar, kai nenori jokių įsipareigojimų, kai šeima jokia vertybė, kai nėra pagarbos žmogui, gali nors ir dešimt vaikų turėt, ar jų išvis neturėt koks skirtumas...jei surasi savo žmogų, tai bus valio!!! wink

39

Re: Vienišos mamytės- koks vyrų požiūris į jas?

Joana parašė:
Alina parašė:

Cha perskaičiau jūsų nuomones ir negaliu neparašyt wink...Esu jau vyresnė ir turiu du vaikus, taip kad mano kategorija pati baisiausia :DDD... Noriu pasakyt mieli vyrai, ne tik moterys nori būti išlaikomos, deja dabar tokių vyrų kas antras, kuriuos ne duok dieve pasikvietei į svečius ir jam pas tave patiko...tai staiga ir darbas pakeliui pasidaro ir vaikai puikūs wink...mano metų moterys dažnai būna jau apsirūpinusios ir save išlaiko puikiai wink...o kausimas: kuo dirbi? tai nereiškia, kad domina kiek uždirbi wink...tiesiog norisi rasti žmogų su panašiais pomėgiais... deja pagal tai kaip bendrauja vyrai ir moterys dabar, kai nenori jokių įsipareigojimų, kai šeima jokia vertybė, kai nėra pagarbos žmogui, gali nors ir dešimt vaikų turėt, ar jų išvis neturėt koks skirtumas...jei surasi savo žmogų, tai bus valio!!! wink

40

Re: Vienišos mamytės- koks vyrų požiūris į jas?

visiskai sutinku ka parase alina:)