41

Re: Vienišos mamytės- koks vyrų požiūris į jas?

auginu pat vienas mergaite pacios moteris vaiku bjo

42 (redagavo tinsanis 2012-11-26 22:33)

Re: Vienišos mamytės- koks vyrų požiūris į jas?

svetimas vaikas beveik visad tokiu ir bus ,,, sudetingi santykiai kai jau mergina ar vaikinas su atzalom savo ,,,viskas imanoma kai nori ,,bet geriau pagalvojus nemazai laisvu  irpan.nera blogas nei geras i jas poziuris ju gyvenimas ju reikalas ,,,

43

Re: Vienišos mamytės- koks vyrų požiūris į jas?

tinsanis parašė:

da svetimas vaikas visad tokiu ir bus ,,, sudetingi santykiai kai jau mergina ar vaikinas su atzalom savo ,,,viskas imanoma kai nori ,,bet geriau pagalvojus nemazai laisvu  irpan.nera blogas nei geras i jas poziuris ju gyvenimas ju reikalas ,,,

tavo vaikai ir mano vaikai muša mūsų vaikus

44 (redagavo tinsanis 2012-11-26 22:31)

Re: Vienišos mamytės- koks vyrų požiūris į jas?

dija parašė:
tinsanis parašė:

da svetimas vaikas visad tokiu ir bus ,,, sudetingi santykiai kai jau mergina ar vaikinas su atzalom savo ,,,viskas imanoma kai nori ,,bet geriau pagalvojus nemazai laisvu  irpan.nera blogas nei geras i jas poziuris ju gyvenimas ju reikalas ,,,

tavo vaikai ir mano vaikai muša mūsų vaikus

kokie-kieno dar vaikai ir kodel jie turi mustis...?

45

Re: Vienišos mamytės- koks vyrų požiūris į jas?

šūtka,kapiš?ni kapiš?

46

Re: Vienišos mamytės- koks vyrų požiūris į jas?

nu juokdariai........:::024:::024:::024

47

Re: Vienišos mamytės- koks vyrų požiūris į jas?

Mindaugas parašė:

kiek esu susidures tai tokios moterys bet kokiais budais lipa ant kaklo o tai nera pats geriausias budas...po poros zinuciu ji jau tave isimilejus o po ketveriu jau kviecia i lova big_smile

Tau ant kaklo lipa?

48

Re: Vienišos mamytės- koks vyrų požiūris į jas?

tinsanis parašė:

svetimas vaikas beveik visad tokiu ir bus ,,, sudetingi santykiai kai jau mergina ar vaikinas su atzalom savo ,,,viskas imanoma kai nori ,,bet geriau pagalvojus nemazai laisvu  irpan.nera blogas nei geras i jas poziuris ju gyvenimas ju reikalas ,,,

Vyrai juk nebūna vienišais tėveliais, tą pareigą perduoda mamytėms ir skelbiasi "laisvais be vaikų".

49

Re: Vienišos mamytės- koks vyrų požiūris į jas?

Jurgita, 29 parašė:

taip tas tiesa, su vaikais moteris daugeliui vyru yra kliutis, arba galvoja tik paie seksa. Sunku rast dabar nuosirdu ir atsidavusi vyra moteriai ir dar svetimiems vaikams.

Užtektų, kad jis tą vaiką gerbtų.

50

Re: Vienišos mamytės- koks vyrų požiūris į jas?

Irutė parašė:
Jurgita, 29 parašė:

taip tas tiesa, su vaikais moteris daugeliui vyru yra kliutis, arba galvoja tik paie seksa. Sunku rast dabar nuosirdu ir atsidavusi vyra moteriai ir dar svetimiems vaikams.

Užtektų, kad jis tą vaiką gerbtų.

vargu ar to tikrai uztektu. Bent jau vaiko mama, turbut noretu, kad vyras butu vaikui pavyzdys gyvenime (cia turbut labiau berniukui), ismokytu, tam tikru vyrisku dalyku ir panasiai. Cia kaip manau, pagarbos gali ir neuztekt.

51

Re: Vienišos mamytės- koks vyrų požiūris į jas?

Manau jei tikrai moteris patiks, ja isimylesi, pamilsi ir jos vaikus, bei priimsi kaip savo. Kad gyvenimas ne taip susikloste, nereikia kalti prie kryziaus, ar sklaidytis visokiausiais stereotipais.

52

Re: Vienišos mamytės- koks vyrų požiūris į jas?

Irutė parašė:
tinsanis parašė:

svetimas vaikas beveik visad tokiu ir bus ,,, sudetingi santykiai kai jau mergina ar vaikinas su atzalom savo ,,,viskas imanoma kai nori ,,bet geriau pagalvojus nemazai laisvu  irpan.nera blogas nei geras i jas poziuris ju gyvenimas ju reikalas ,,,

Vyrai juk nebūna vienišais tėveliais, tą pareigą perduoda mamytėms ir skelbiasi "laisvais be vaikų".

jai skelbiasi vadinas toks yra,

53

Re: Vienišos mamytės- koks vyrų požiūris į jas?

su metais atsiranda isskaiciavimas,meiles meilem ,bet jei ziuri ateitin,jei nori seimos ,tai sunku ziuret i vienisa mamyte su dviem vaikais ar daugiau ,vienas..dar dar, siais laikais vaiku darzelio juk nebesinorisi prisidaryt,finansai ,monotonijos ir taip zudo ,o svetimus vaikus nera taip lengva priimt:)linkeciau vienisoms mamytems tiesiog susirast vienodo likimo vyrukus,kurie jau issiskyre ,gal kiek kitaip ziurintys i gyvenima ir matantys joje prasme:)

54

Re: Vienišos mamytės- koks vyrų požiūris į jas?

apsilankiau,paskaiciau ir nusprendziau pasisakyt. Esu wienisa mama,patenku i amziaus kategorija,kuri wertinama kaip ''per jauna'',bet galiu pasakyti kad nesijauciu del sito blogai. Waikas puikiai auga, wisko jam uztenka, nors pasoneje neturiu nei pasiturincio wyro nei pati kilusi is turtingos seimos. Kartais uzgesta wiltis susirasti wyra, bet... Esu isitikinusi kad tai ka skyre likimas tai ir turesim... Bus skirtas tai susitiksim ir patiksim,o jei ne,tai nors wienas wyras wisada mane myles-sunus smile

55

Re: Vienišos mamytės- koks vyrų požiūris į jas?

Jurgita parašė:

apsilankiau,paskaiciau ir nusprendziau pasisakyt. Esu wienisa mama,patenku i amziaus kategorija,kuri wertinama kaip ''per jauna'',bet galiu pasakyti kad nesijauciu del sito blogai. Waikas puikiai auga, wisko jam uztenka, nors pasoneje neturiu nei pasiturincio wyro nei pati kilusi is turtingos seimos. Kartais uzgesta wiltis susirasti wyra, bet... Esu isitikinusi kad tai ka skyre likimas tai ir turesim... Bus skirtas tai susitiksim ir patiksim,o jei ne,tai nors wienas wyras wisada mane myles-sunus smile

Negerai, kai vaikai vaikus gimdo. Jau mama, bet w - v 'sindromas' vis dar neisnyko. Sakyciau jau pats laikas butu. Mintis puikiai delioji, skyrybos zenklus taipogi...na bet ta 'w'... Kaip rusai sako: vsiu malinu obosrala.

56

Re: Vienišos mamytės- koks vyrų požiūris į jas?

Darkas parašė:

Na, dar suprasčiau, jeigu tos vienišos mamos būtų 35-40 metų amžiaus.. tai tada taip, nenusisekė vedybinis gyvenimas ir tt.. o kai dabar  "mamytė" vos 19-24 metų ir jau vaikui tuoj į mokyklą, tai tuomet pasakyčiau tik vieną dalyką - su nepilno proto moterom geriau neprasidėti.. nes protingos neprisidaro vaikų tokiam amžiuje big_smile


su tokiais postringavimais tik pats pasirodai, kokio "pilno" proto esi...

57

Re: Vienišos mamytės- koks vyrų požiūris į jas?

Kiekvienas zmogus unikaliai vertina toki moters statusa. Mano nuomone kaip ir kazkas isreiske, kad yra nemazai merginu ir be vaiko ir yra visos galimybes rinktis, bet kartais noras buti su moterim uzgozia turi ji vaika ar ne, kartais buna isimyli jau mylima moteri ir su vaikais ir sirdeliai neisakysi nemylet.
Taciau visada pirmenybe nesant isiziebusiai aistrai, o tiesiog naujos kurybos pradziai visad rinkciausi tik vienisa moteri be atzalu.

58

Re: Vienišos mamytės- koks vyrų požiūris į jas?

Pritariu!!!

Dovile parašė:
Darkas parašė:

Na, dar suprasčiau, jeigu tos vienišos mamos bū
tų 35-40 metų amžiaus.. tai tada taip, nenusisekė vedybinis gyvenimas ir tt.. o kai dabar  "mamytė" vos 19-24 metų ir jau vaikui tuoj į mokyklą, tai tuomet pasakyčiau tik vieną dalyką - su nepilno proto moterom geriau neprasidėti.. nes protingos neprisidaro vaikų tokiam amžiuje big_smile


su tokiais postringavimais tik pats pasirodai, kokio "pilno" proto esi...

59

Re: Vienišos mamytės- koks vyrų požiūris į jas?

Irutė parašė:
Jurgita, 29 parašė:

taip tas tiesa, su vaikais moteris daugeliui vyru yra kliutis, arba galvoja tik paie seksa. Sunku rast dabar nuosirdu ir atsidavusi vyra moteriai ir dar svetimiems vaikams.

Užtektų, kad jis tą vaiką gerbtų.

Todel ir seimos sliriasi,nes moteris nebekreipioa demesio i vyra,jie arba iseina i kaire arba iseina aplamai.Man svetimas vaikas ne problema,man gyvent reiks su moterim,o vaikas bus salia , kol uzaugs,subres

60

Re: Vienišos mamytės- koks vyrų požiūris į jas?

nekalbėkite nesamonių,svetimas vaikas tai yra prieš gamtos dėsnius,nei vienas normalus vyras neaugins svetimų vaikų,nebent impotentas koks.moteri galima mylėti, bet svetimų vaikų ne.