61

Re: vienas neaiskumas forume

Neprisijungusių narių peržiūros: 23 + 3 <--- 3 naujos neprisijungusių narių peržiūros

62

Re: vienas neaiskumas forume

As dar karta pasikartosiu:
O paziurejus pro visus zmones, nera jokiu nauju perziuriu. Kas per nesamone ?

Atsimenu kas ziurejo priest tai. Ir nera nei vieno zmogaus kuris butu raudonai pazymetas, kas suprasciau, kad jis ziurejo. Pagal ideja taip turetu buti juk.

63

Re: vienas neaiskumas forume

Kaip sistemai žinoti koks žmogus žiūrėjo jei jis buvo neprisijungęs?

64

Re: vienas neaiskumas forume

Arvydas parašė:

As dar karta pasikartosiu:
O paziurejus pro visus zmones, nera jokiu nauju perziuriu. Kas per nesamone ?

Atsimenu kas ziurejo priest tai. Ir nera nei vieno zmogaus kuris butu raudonai pazymetas, kas suprasciau, kad jis ziurejo. Pagal ideja taip turetu buti juk.

Tau gi aiškiai atrašė - tavo anketą atvertė neprisijungę žmonės. Neregistruoti čia. Arba prisiregistravę, bet nenorintys, kad juos matytum. Nenori tokių nematomų peržiūrų - pažymėk antketos nustatymuose, kad ją peržiūrėt galės tik prisijungę nariai - problemų sumažės. Nes VIPai vis tiek gali žiūrinėt būdami nematomi.

65

Re: vienas neaiskumas forume

Aciu Ruta uz issamesni atsakyma. Dabar supratau kame reikalas.
O Administratorius, budamas administratorium, galetu issamiau paaiskinti. Jai ne tu, buciau visviena nesuprates, ka cia sneka. Kad galima dar perziureti neprisiregistravus, pirma karta girdziu toki dalyka ir matau.

66

Re: vienas neaiskumas forume

Nėr už ką. Šiaip keista, kad tokios galimybės nepastebėjai. Sena ji... Nors administracija čia ne itin mielai priima kritiką, bet visgi šį kartą stočiau jų pusėn. Man toks atsakymas pakankamai aiškus.

67

Re: vienas neaiskumas forume

Kitas dalykas. atsidarau ta banka ir matau:
2013.01.19 03:32    Anketos adreso keitimas    -200
Kas cia per daiktas ? Tokio dalyko nedariau. Esu tam paciam addrese, gal tik pridejau prie vietoves issamesni miesta. Koks cia keitimas ?

68

Re: vienas neaiskumas forume

Rūta parašė:

Nėr už ką. Šiaip keista, kad tokios galimybės nepastebėjai. Sena ji... Nors administracija čia ne itin mielai priima kritiką, bet visgi šį kartą stočiau jų pusėn. Man toks atsakymas pakankamai aiškus.

Sena ne sena, bet nauji zmones prisijunge tokiu ziniu, kaip visi kiti neturi. o administracija turetu priimti visada kritika. Gal girdejai, gal ne, bet customer yra visada teisus. Tad.... Jai imi pinigus uz kazka, buk malonus ir padek, o ne trim zodziais atsakyma parasyk.

69

Re: vienas neaiskumas forume

Arvydas parašė:

Sena ne sena, bet nauji zmones prisijunge tokiu ziniu, kaip visi kiti neturi. o administracija turetu priimti visada kritika. Gal girdejai, gal ne, bet customer yra visada teisus. Tad.... Jai imi pinigus uz kazka, buk malonus ir padek, o ne trim zodziais atsakyma parasyk.

O už ką iš taves paėmė pinigus???? smile Aš tai čia nemokamai bendrauju

70

Re: vienas neaiskumas forume

Arvydas parašė:

Kitas dalykas. atsidarau ta banka ir matau:
2013.01.19 03:32    Anketos adreso keitimas    -200
Kas cia per daiktas ? Tokio dalyko nedariau. Esu tam paciam addrese, gal tik pridejau prie vietoves issamesni miesta. Koks cia keitimas ?

O tai http://elvis.ieskok.lt/ ne Jūsų anketos adresas?

71

Re: vienas neaiskumas forume

ne