41

Re: Lietuviai Prancuzijoje...

Yra yra cia musu:) Paryziuje as:)

42

Re: Lietuviai Prancuzijoje...

sweiki,stai dar lietuviu seima pietu prancuzijoj,tiksliau aix en provance,yra cia gywenanciu lietuviu?

43

Re: Lietuviai Prancuzijoje...

kas dar gyvena marselyje? kaip jums reikaliukai? smile)

44

Re: Lietuviai Prancuzijoje...

sveiki.ar yra gyvenanciu prancuzijoje,tiksliau paryziuje ilgesni laika? jau keturi menesiai cia ir vis be darbo...gal kas zinot kur butu galima kreiptis? is anksto dekui smile

45

Re: Lietuviai Prancuzijoje...

Sveiki visi,
Ieskau buto Bordeaux dviem studentem kuiros atvyksta tien jau RUGSEJO 2 diena, tai reikalas skubus, labai labai netgi smile
Gal kas galetu padeti rasti kontaktu ar turi pasiulimu (aisku butu neblogai kad kaina ne daugiau negu 500 euru nu ir kad ne nusikalteliu rajone ) wink
Labai laukiu atsakymu

46

Re: Lietuviai Prancuzijoje...

Sveiki daznai bunu Prancuzijoje Bordeux mieste gal kas gyvenat jame ar salia jo butu idomu pabendrauti. Parasykit ar i anketa ar i emeila lauksiu Giedriusauto25@gmail.com

47

Re: Lietuviai Prancuzijoje...

Sveiki. Musu seima noretu draugauti su Lietuviais Prancuzijoje. Labai noretusi susipazinti su Marselio llietuviais. rakestutis@yahoo.com

iki.
Laukiame ,,laisku,,

48

Re: Lietuviai Prancuzijoje...

sveiki, matau cia yra prancuzu o jus kalba gerai valdot man reiketu pagalbos del vertimo  lb noreciau kad atsirastu kas nors aciu

49

Re: Lietuviai Prancuzijoje...

Labas !

As esu lietuve studente Paryziuje ir labai cia ieskau kitu lietuviu, butu smagu susitikti ir pabendrauti smile galiu kam reikia ir su butu padeti (jeigu kas trumpam laikui noretu atvaziuoti i Paryziu) smile) atsiliepkit!

mano email : aistepalt@gmail.com

Aiste

50

Re: Lietuviai Prancuzijoje...

Sveiki,esu lietuve gyvenanti Prancuzijos mieste-Dijon!Jeigu yra daugiau lietuviu gyvenanciu siame miesta ar aplinkui,atsiliepkite!Galite rasyti i mano email adresa :editukez@gmail.com

51 (redagavo Voldemaras Zacharka 2013-01-26 06:19)

Re: Lietuviai Prancuzijoje...

Žinau tą Prancūziją, jų kalba visai kaip lietuvių - tereikia žodelį "la" prie kiekvieno daiktavardžio pridėt. Va, nuėjom į vieną Paryžiaus restoraną, o aš ir užsakau: "Visiems po la porciją la sriubos, la mėsos skanios ir la torto su la kompotu". Kai padavėjas sunešė užsakymą visiems akys ant kaktos iššoko! "La kelneri, - klausia jie, - negi mūsų la kalbos tokios la artimos?!"
"La šūdą būtumėt jūs gavę, - atsako kelneris, - jei aš ne la lietuvis būčiau".
smile

52

Re: Lietuviai Prancuzijoje...

Sveiki,
Ieskau aukles 2m mergaitei Paryziuje laksciam darbo grafikui dazniausiai vakarais. Aukle turetu buti atsakinga, maloni, darbsti, mylinti vaikus. Uzdarbis sutartinis.
disparadise@yahoo.com

53

Re: Lietuviai Prancuzijoje...

Sveiki, ieškome žmogaus kalbančio prancūziškai arba itališkai darbui per atstumą. Apmokome, laisvas darbo grafikas, perspektyvaus atlyginimo galimybės. Jei domina, susisiekite tel. 869832322, el. paštu gyvjura@gmail.com

54

Re: Lietuviai Prancuzijoje...

Sveiki
as Mindaugas,daznai lankausi Prancuzijoje darbo reikalais,ieskau kompanijos praleisti laisvalaikiui,mano emailas tratatukai@yahoo.com   parasykit lietuvaiciai:::920

55

Re: Lietuviai Prancuzijoje...

Sveiki , gal kas zino patikimus zmones kurie veza siuntinius is Paryziaus y Lietuva ?

56

Re: Lietuviai Prancuzijoje...

kartais bunu Prancuzijoje dazniausiai Paryziuje. sia vasara praleidau viena savaitgali Le Havre ir viena savaitgali Marselyje. gal yra zmoniu is tenai? nes man kartais buna nuobodu ir visiskai nesiorientuoju Paryziuje. butu smagu susitikti su ten gyvenanciais lietuviais kurie aprodytu  miesta.
taip pat labai daznai bunu Belgijoje Briuselyje ir Antwerpene. gal ir ten kas nors gyvena?

57

Re: Lietuviai Prancuzijoje...

AnDriuS parašė:

Sveiki , gal kas zino patikimus zmones kurie veza siuntinius is Paryziaus y Lietuva ?

kartais vezu bet nesu labai jau patikimas)

58

Re: Lietuviai Prancuzijoje...

O kaip jūs atsiradot Prnacūzijoj? Labai noriu po universiteto baigimo išvažiuoti į Prancūziją. Kalbą mokausi, esu kartą buvus, įsimylėjus tą šalį visiškai, bet, nors ir turiu dar beveik tris metus, jau norisi galvoti, kaip ten įsikurti, nes tiesiog imt ir išvažiuot...

59

Re: Lietuviai Prancuzijoje...

Sveiki,

Gal kas netyčia turi kokių pasiūlymų (darbo) Paryžiuje be prancūzų kalbos (realiai tik su minimaliais pagrindais) ? smile Labai noriu gyventi Paryžiuje, kalbą mokausi, tačiau noriu išvykti jau tuoj pat, plius manau, jog vietoje būtų didesnis progresas, nes visą laiką girdi šią kalbą smile

60 (redagavo Konstantinas 2014-09-11 20:53)

Re: Lietuviai Prancuzijoje...

Vaida Monika Gabrielė parašė:

Sveiki,

Gal kas netyčia turi kokių pasiūlymų (darbo) Paryžiuje be prancūzų kalbos (realiai tik su minimaliais pagrindais) ? smile Labai noriu gyventi Paryžiuje, kalbą mokausi, tačiau noriu išvykti jau tuoj pat, plius manau, jog vietoje būtų didesnis progresas, nes visą laiką girdi šią kalbą smile

http://www.jobsinparis.fr/
http://job.24ru.com/?c=90

arba ivedi i google paieskos fraze "jobs in france" ir ieskai. as tai nematau ten nieko ypatingo. kodel jus isivaizduojate kad prancuzai labai jau pasiturinciai gyvena? jie irgi labai sunkiai dirba ir jie nera pati turtingiausia salis europoje. jau tada geriau i Liuxemburga vaziuoti ten irgi prancuzu kalba ir algos didesnes. ir siaip visur tas pats sunkus darbas.
dar yra tokia darbo paieskos strategija: jeigu nerandi darbo Prancuzijoje isidarbini salia esancioje salyje pvz Belgijoje nuo kurios iki Paryziaus tik 300 km ir per iseigines vazineji i Paryziu darbo ieskoti.