1

Tema: Vaikinai nori vyresnių moterų? Ką manot?

Tokia tendencija išties egzistuoja, man dėl to labai liūdna sad  Kai susitikt siūlo 17- 20 metų vaikinukai, man tik verkti norisi- arba jie savo vaikystėje nepatyrė motiniškos meilės, apsikabinimų, bučinių, šilumos, ir šis tokių santykių poreikis juos kamuos visą gyvenimą; arba atvirkščiai- patyrė iš savo mamos per daug lepinimo ir popinimo, nebuvo išmokinti savarankiškai priiminėti sprendimus, todėl ir toliau savo gyvenimą linkę patikėti tvarkyti moteriai, kuri amžiumi tiktų į mamas...
Vargšai vargšai vaikai sad

2

Re: Vaikinai nori vyresnių moterų? Ką manot?

As manau kad ju motyvai visai kitokie, ir su motiniska meile tai neturi nieko bendro:)

3

Re: Vaikinai nori vyresnių moterų? Ką manot?

Keira parašė:

Tokia tendencija išties egzistuoja, man dėl to labai liūdna sad  Kai susitikt siūlo 17- 20 metų vaikinukai, man tik verkti norisi- arba jie savo vaikystėje nepatyrė motiniškos meilės, apsikabinimų, bučinių, šilumos, ir šis tokių santykių poreikis juos kamuos visą gyvenimą; arba atvirkščiai- patyrė iš savo mamos per daug lepinimo ir popinimo, nebuvo išmokinti savarankiškai priiminėti sprendimus, todėl ir toliau savo gyvenimą linkę patikėti tvarkyti moteriai, kuri amžiumi tiktų į mamas...
Vargšai vargšai vaikai sad

mamyte jie tesiog pasidulkint nori o tu apie rimtus santykius kazkokius jausmus kalbi

4

Re: Vaikinai nori vyresnių moterų? Ką manot?

as esu savarankyskas 100% neesu nuo nieko priklasomas bet pagyvenus su tupom malalietkom tikrai pradedi ieskoti viresnes moters rymtiems santykiams dalykams ir pan,vyresne moterys manau ira stabilesne nei tos malaletkos iki 25metu kurios vis dar nori visko ir pacios nezino ko, as ir jieskojau kaskada bent keliais metais viresnes uz save ir suradau mes iki siol esame kartu ir laimingi nes mes suprantame vienas kita ir pan jai 35 man 28.ir tai nera taip kad man reikia mamytes,kaip cia ira sakoma

5

Re: Vaikinai nori vyresnių moterų? Ką manot?

Na nzn nzn.Nei vieno draugo neturiu kad turetu vyresne pana ir man patinka tik jaunesnes,nes vistik gamta taip surede kad moterys greiciau subresta(gal kai kurios ne protiskai aisku:)).Bet as prie bendraamzes atrodau kaip pacanas o ne vyriskis smile

6 (redagavo Jura 2013-02-14 22:10)

Re: Vaikinai nori vyresnių moterų? Ką manot?

Mano kelios drauges turi jaunesnius vyrus ir sekmingai gyvena. Viena  is ju susilauke vaiko 38 m,budama.Istekejo uz jaunesnio ,kartu nama pasistate. Taigi nesutinku ,kad vyrai iesko mamos ,buna ir bendraamziu nesubrendusiu rimtiems santykiams.

7

Re: Vaikinai nori vyresnių moterų? Ką manot?

tinsanis parašė:
Keira parašė:

Tokia tendencija išties egzistuoja, man dėl to labai liūdna sad  Kai susitikt siūlo 17- 20 metų vaikinukai, man tik verkti norisi- arba jie savo vaikystėje nepatyrė motiniškos meilės, apsikabinimų, bučinių, šilumos, ir šis tokių santykių poreikis juos kamuos visą gyvenimą; arba atvirkščiai- patyrė iš savo mamos per daug lepinimo ir popinimo, nebuvo išmokinti savarankiškai priiminėti sprendimus, todėl ir toliau savo gyvenimą linkę patikėti tvarkyti moteriai, kuri amžiumi tiktų į mamas...
Vargšai vargšai vaikai sad

mamyte jie tesiog pasidulkint nori o tu apie rimtus santykius kazkokius jausmus kalbi

8

Re: Vaikinai nori vyresnių moterų? Ką manot?

deja, reikia pripažinti-tai tiesa... na gal neišmoko dar vaikai, bet juk yra pilna bendraamžių kurios pamokint gali.Kaip tada suprast? nes kai rašo tinkamas į žentus....

9

Re: Vaikinai nori vyresnių moterų? Ką manot?

na man pvz patinka vyresnes na ir kas is to? nematau nieko cia blogo jei su zmogum yra bendru pomegiu toks pats poziuris i gyvenima, kodel gi ne... Zmones reikia buti tolerantiskiems. kas ko nori to ir iesko.

beje keira jei jau tokia tema uzvedei, tai gal pacia kabina jaunesni? vyresne moteris turetu buti savimi patenkinta, kad vis dar ja zavisi jaunesni vyrai

10

Re: Vaikinai nori vyresnių moterų? Ką manot?

Kažkas man kažkada sakė, kad kai moteris pradeda žiūrėti į jaunesnius vyrus, vadinasi ji pradeda senti.
Asmeniškai nepatinka, kai jaunesni vyrukai asistuoja man.

11 (redagavo Ji 2013-02-15 15:29)

Re: Vaikinai nori vyresnių moterų? Ką manot?

Mindaugas parašė:

na man pvz patinka vyresnes na ir kas is to? nematau nieko cia blogo jei su zmogum yra bendru pomegiu toks pats poziuris i gyvenima, kodel gi ne... Zmones reikia buti tolerantiskiems. kas ko nori to ir iesko.

beje keira jei jau tokia tema uzvedei, tai gal pacia kabina jaunesni? vyresne moteris turetu buti savimi patenkinta, kad vis dar ja zavisi jaunesni vyrai

Mindaugai, daug kam patinka, tik rašant vyresniąjai ne dažnas paklaus, ar jai patinka jaunesni. O tam, kad moteris pasitikėtų savimi, nebūtina gauti laiškų ar dėmesio iš jaunesnių, jei ji tą gauna iš vyresnių smile

12

Re: Vaikinai nori vyresnių moterų? Ką manot?

Gitana parašė:

deja, reikia pripažinti-tai tiesa... na gal neišmoko dar vaikai, bet juk yra pilna bendraamžių kurios pamokint gali.Kaip tada suprast? nes kai rašo tinkamas į žentus....


Patirties lovytėje tikisi , tokie vaikinukai , daugiau nieko

13

Re: Vaikinai nori vyresnių moterų? Ką manot?

Ji parašė:
Mindaugas parašė:

na man pvz patinka vyresnes na ir kas is to? nematau nieko cia blogo jei su zmogum yra bendru pomegiu toks pats poziuris i gyvenima, kodel gi ne... Zmones reikia buti tolerantiskiems. kas ko nori to ir iesko.

beje keira jei jau tokia tema uzvedei, tai gal pacia kabina jaunesni? vyresne moteris turetu buti savimi patenkinta, kad vis dar ja zavisi jaunesni vyrai

Mindaugai, daug kam patinka, tik rašant vyresniąjai ne dažnas paklaus, ar jai patinka jaunesni. O tam, kad moteris pasitikėtų savimi, nebūtina gauti laiškų ar dėmesio iš jaunesnių, jei ji tą gauna iš vyresnių smile

Pritariu , vaikinai kuriems patinka vyresnės , net nesugeba paklausti ,ar moteriai reikia tokio į sūnus tinkančio , vaikino dėmesio

14

Re: Vaikinai nori vyresnių moterų? Ką manot?

Zinau ne viena atveji kai pacios moterys ima rasineti tokiems jaunikliams, o jie ima ir sia galimybe pasinaudoja

15

Re: Vaikinai nori vyresnių moterų? Ką manot?

Asmeniskai mano nuomone tai tokie tiesiog nesugeba nusikabinti merginos, o fiziologija savo daro.. O vyresnio amziaus moteryse isivaizduoja lengva grobi vienai nakciai.. Mazdaug jau sena jos jau niekas nenori o cia va tipo as toks jaunas grazus (**** kad kvailas) apolonas apsireiksiu..
Nors kas be ko tai ne visiems atvejams taikoma...
Kadangi man jaunesnes prie sirdies tai atsakysiu nemirtynga fraze is nemirtyngo filmo.
''Zinai kodel man patinka moterys? Kodel? Todel kad mes senstame o jos vis jaunos ir jaunos.."
Gal kam ir atvirksciai, skonio reikalas tep sakant.. smile

16

Re: Vaikinai nori vyresnių moterų? Ką manot?

tinsanis parašė:
Keira parašė:

Tokia tendencija išties egzistuoja, man dėl to labai liūdna sad  Kai susitikt siūlo 17- 20 metų vaikinukai, man tik verkti norisi- arba jie savo vaikystėje nepatyrė motiniškos meilės, apsikabinimų, bučinių, šilumos, ir šis tokių santykių poreikis juos kamuos visą gyvenimą; arba atvirkščiai- patyrė iš savo mamos per daug lepinimo ir popinimo, nebuvo išmokinti savarankiškai priiminėti sprendimus, todėl ir toliau savo gyvenimą linkę patikėti tvarkyti moteriai, kuri amžiumi tiktų į mamas...
Vargšai vargšai vaikai sad

mamyte jie tesiog pasidulkint nori o tu apie rimtus santykius kazkokius jausmus kalbi

Pirma isiskaityk poto komentuok. As kalbejau  ne apie rimtus santykius ir juolab ne apie jausmus, o keliau klausima kodel taip yra.

17

Re: Vaikinai nori vyresnių moterų? Ką manot?

Ji parašė:
Mindaugas parašė:

na man pvz patinka vyresnes na ir kas is to? nematau nieko cia blogo jei su zmogum yra bendru pomegiu toks pats poziuris i gyvenima, kodel gi ne... Zmones reikia buti tolerantiskiems. kas ko nori to ir iesko.

beje keira jei jau tokia tema uzvedei, tai gal pacia kabina jaunesni? vyresne moteris turetu buti savimi patenkinta, kad vis dar ja zavisi jaunesni vyrai

Mindaugai, daug kam patinka, tik rašant vyresniąjai ne dažnas paklaus, ar jai patinka jaunesni. O tam, kad moteris pasitikėtų savimi, nebūtina gauti laiškų ar dėmesio iš jaunesnių, jei ji tą gauna iš vyresnių smile

Pritariu visu 100 %

18

Re: Vaikinai nori vyresnių moterų? Ką manot?

Mindaugas parašė:

Zinau ne viena atveji kai pacios moterys ima rasineti tokiems jaunikliams, o jie ima ir sia galimybe pasinaudoja

Na moterys kurios pacios rasineja jaunikliams , manau tokios  moterys stveriasi vyro, kad ir koks jis bebūtų, nes nemoka ir bijo būti vienos. O kadangi dažnas jų vienmetis vyras, pilnas vidinių kompleksų ir baimių, nemokantis gražiai senti, todėl apimtas klimakso- vaikosi merginas, kurios jam į dukras tiktų, tai moterėlėm nieko kito ir nebelieka- tik stipriai jaunesni  lol
Džiaugiuosi tuo, kad užauginau savo vaiką, dabar noris poilsio. Auginti dar viena ????  :0  Bet tai tik mano asmeninė nuomonė ir netobulas skonis, juk kiekvienas turim teisę rinktis tai, kas geriausia ne visuomenei, o mums patiems. Net jei tai būtų klaida

19

Re: Vaikinai nori vyresnių moterų? Ką manot?

Mindaugas parašė:

na man pvz patinka vyresnes na ir kas is to? nematau nieko cia blogo jei su zmogum yra bendru pomegiu toks pats poziuris i gyvenima, kodel gi ne... Zmones reikia buti tolerantiskiems. kas ko nori to ir iesko.

beje keira jei jau tokia tema uzvedei, tai gal pacia kabina jaunesni? vyresne moteris turetu buti savimi patenkinta, kad vis dar ja zavisi jaunesni vyrai

Oi blemba net nepastebejau , akurat kabina . O as vis galvojau ko as cia tokia seksuali pasidariau hahhhhhah big_smile:D:D:D

20 (redagavo Robertas 2013-02-16 13:19)

Re: Vaikinai nori vyresnių moterų? Ką manot?

Na manau jei zmones yra protingi ir turi sveika poziuri i gyvenima ir visuomene tai toks aspektas kaip amzius manau mazu maziausiai turetu buti svarbus nes fiziologine isvaizda taip ir liks tik fiziologine isvaizda o zmogaus vidus atvirumas paprastumas ir  nuosirdumas manau isliks visada pirmoje vietoje....as nieko pries jei mane sudomintu ar as pats susidomeciau vyresne moterimi nes jei jau ji mane suomintu tai tada isnyktu amziaus ribos ir jei kartu atrastume bendru pomegiu ir vertybiu tada tai visiskai butu nesvarbu ir manau,kad vyresne moteris vyrui kaip tik geriau nes ji turi patirties ir is jos vyras dar gali daug ko ismokti gyvenime:)...taip,kad visos motereles metuose nenukabinkit nosiu ir eikit per gyvenima aukstai iskelta galva ir nekreipkit demesio i tai kas ka sako ar mano apie jus:) cia tik ju nuomone:)....sekmes