21

Re: Vaikinai nori vyresnių moterų? Ką manot?

Tik vyresnės smile

22

Re: Vaikinai nori vyresnių moterų? Ką manot?

Įdomi tema. Tačiau tikro atsakymo į ją nėra....arba jis visuomenės požiūryje į seksą ir šeimą. Kai jaunos panos dairosi į ,,tėvukus" su piniginėm, kas čia nuostabaus, kad vyrukams lieka vyresnės moterys. Juk pas tokias ir pavalgę bus ir sekso gaus ir gal pinigų.
Yra išimtinių atvejų, kai tampama poromis, bet tai visada buvo ir nieko čia naujo. Bet mums, kai buvom jaunos, vyresni vaikinai buvo seniai.

23

Re: Vaikinai nori vyresnių moterų? Ką manot?

Keira parašė:

Džiaugiuosi tuo, kad užauginau savo vaiką, dabar noris poilsio. Auginti dar viena ????  :0  Bet tai tik mano asmeninė nuomonė ir netobulas skonis, juk kiekvienas turim teisę rinktis tai, kas geriausia ne visuomenei, o mums patiems.

Šitoje vietoje sutinku. Kiek man yra tekę susidurti, dabar ne moterys planuoja vaikus, o vyrai, ypač jauni neatsikandę santuokos skonio. O dar dažniau yra taip, kuomet į atsakymą "tu man per jaunas" pasipila įžeidinėjimai.

24

Re: Vaikinai nori vyresnių moterų? Ką manot?

kaip cia kazkas rase kad geriau ziureti i vyresne jei  nori rimtu santykiu,nes sitos malalietkos iki 25m tai nieko rimto nenori,issidirbineja,issipisineja kaip tik sugeba,tai ka su tokiom sneketis ir planuot,tada dairaisi i vyresne su viltim kad galbut ji bus rimta  ir zinos ko nori is gyvenimo

25

Re: Vaikinai nori vyresnių moterų? Ką manot?

visiskai kesta palaikou, jis tiesa sako, kad sitos malaletkos nezino ko nori, zinou kai kurems skamba tai juokinga, bet su veresniem geriau netgi bendraud negu su malaletkomis, o apie draugyste... tai douk atveju tokiu zinou kurie draugavo. ( vienas pazystamas draugavo su jounesne is saves, tai jie kazkur tai po menesio isiskyre, su bendraamze draugovo irgi nieko gero, o dabar draugauja su vyresnie panele, ji vyresne uz ji 5-6 metam, ir faina pora isejo ir gyvena iki siol) bed dauguma vyresnes paneles raso kad jaunesni kabina tik del lovos ir tik pasinaudoja, as taip negalvociou, nes yra tokiu vaikinu kurie nori normalios draugystes, kaip ir as noreciou su panele vyresne uz save draugaut, as noriu normaliu santykiu, o su bendraamziais ir jaunesnes uz mane, je nezino ko nori ir isipisineja... taigi mano poziuris i su vyresnem geriau santykius daryt, nes je zino ko nori, ir mato jaunesnius kaip pro stikla. Nes jie praejo tai kas mes dabar jouciam.

26

Re: Vaikinai nori vyresnių moterų? Ką manot?

bet tai kur tau pakabinsi cia uz save vyresne 2-3m pana,jom gi tokio nereikia kuris be pinigu ir be nieko gyvenime,zodziu cia ar 15 ar 25m, tokios pat visos daunes yra ir rast kazka tikrai normalaus yra praktiskai neimanoma..

27

Re: Vaikinai nori vyresnių moterų? Ką manot?

bet ne apie 5-7 metų skirtumą kalbam, kai skirtumas 15-17 metų tai tikrai nelabai suprantama

28

Re: Vaikinai nori vyresnių moterų? Ką manot?

Daunės??? Malalietkos???? Man jau baigia žandikaulis atvėpt tokius žavius komplimentus beskaitant.....

29

Re: Vaikinai nori vyresnių moterų? Ką manot?

lyg tai butu netiesa big_smile pripazinkit mielos moterys bet pas jus protelio ir loginio mastymo nerasta..:)

30

Re: Vaikinai nori vyresnių moterų? Ką manot?

vat kas taip rašo-tai tikrai nerasta

31

Re: Vaikinai nori vyresnių moterų? Ką manot?

Kestai  tris kartus tau atsakyma rasiau i tavo pasisakymus, bet visus kartus istryniau..tai vadinama kad  pasistengiau islikti mandagi:::001

32

Re: Vaikinai nori vyresnių moterų? Ką manot?

kestai, nevisos paneles daunes ar panasei, yra visiska normalios kurioms galvoje netyk pinygai ar panty kazkokie tai, yra normaliu tik visada savas laikas...

33

Re: Vaikinai nori vyresnių moterų? Ką manot?

Labai paprastai tongue Vyresnes rimtesnes smile tongue

34

Re: Vaikinai nori vyresnių moterų? Ką manot?

irmi, va tu cia tai tiea pasakiei, su vyresniem net idomiou bendraut negu su jauniesniem:p

35

Re: Vaikinai nori vyresnių moterų? Ką manot?

As pilnai pritariu mindaugo nuomonei,ir kiekvienas zmogus renkasi,su kuo jam bendrauti,ir cia visiskai nematau nieko blogo tame,kad jaunesni bendrauja su vyresnemis.O norint prie ko prikibti-visada rasi.Reikia savo trukumus ismokti pastebeti,nuo saves reikia pradeti,o ne vien kituose jieskoti trukumu.

36

Re: Vaikinai nori vyresnių moterų? Ką manot?

Vyresnes smile hm nelyku kiek smile Tarkime turejau 2 viresnes merginas viena 2 kita 3 metais su abiejom istraukiau po pusantru po to turejau jaunesne, istraukiau pora menesiu. Man Jaunesnes vien del to ne prie sirdies nes neturiu bendros kalbos....

37

Re: Vaikinai nori vyresnių moterų? Ką manot?

Taip  iki  10  metų  tai  nelaikau  dideliu  skirtumu,o  ir  yra   40  kuri  geriau  atrodo  už  30  metų. moterį. Bet  kai  rašo  laiškus  30  ir  daugiau  metų  jaunesni  tai  jau  nenormalu .Tai  ir norėjo  pasakyti  forumo  autorė . 
  Nesakau  ,kad  visi  ,bet  dauguma  įsivaizduoja ,kad  viršų 50  jau  niekas  nežiūri  ir  gavusi  pasiūlymą  iš  vaikigalio  nualps  iš  laimės.
   O  ką  jis  pasiūlys ; išmokyk  sekso  ,dar  nemoku.PamaIting ,pagirdyk o  jis  atsidėkos  daune  išvadines.
  Nors  gal  ir  teisus  .jeigu  moteris  tikisi  kad  30  metų   jaunesnis  ateis  su  kokiais  jausmais .Pas  tokias  moteris  ir  vyrus  protelio  ir  loginio  mąstymo  nerasta.
  Nors  būna  išimčių.

38

Re: Vaikinai nori vyresnių moterų? Ką manot?

tik vyresnės !

39

Re: Vaikinai nori vyresnių moterų? Ką manot?

Kęstas parašė:

bet tai kur tau pakabinsi cia uz save vyresne 2-3m pana,jom gi tokio nereikia kuris be pinigu ir be nieko gyvenime,zodziu cia ar 15 ar 25m, tokios pat visos daunes yra ir rast kazka tikrai normalaus yra praktiskai neimanoma..

Gal aš pasirodysiu pasikėlusia, bet nesuprantu aš vyrų, kurie tikisi sužavėti moteris įžeidinėdami ir šiaip gyvenime plaukdami tik pasroviui, be savo siekių, ambicijų. Na kad ir kokios žavingos išvaizdos bebūtų vaikinas, jei jam patinka gyventi iš pašalpos, tai bent jau man jis ar jaunesnis, ar vyresnis nebus patrauklus.

O kalbant apie porų amžių, tai +-  5 metai skirtumas, manau, yra visai normalus. Yra vyrų, kurie 30-ies metų atrodo senesni už mano tėvą, ir jau būna tokie sukriošę, kad tada tikrai rinkčiausi jaunesnį, bet jau daugiau mažiau subrendusį vaikiną. Šalia tokio ir pati jaunesnė atrodyčiau smile
O kai jau būna didelis skirtumas, tai man sunkiau suvokiama, bet tikrai žinau atvejų kur puikiai poros sutaria nepaisydami kartų skirtumų.

40

Re: Vaikinai nori vyresnių moterų? Ką manot?

na jei visos mes  daunės, siūlyčiau guminę moterį įsigyt.. kaip kam.. :)manau, kad tiktų vienareikšmiškai..