1

Tema: Rūkymas

sveiki, mano mergina rūko, ir man tai nelabai patina. Pasiūliau jai alternatyvą - El. Cigaretė. Bet ji pasake kad neaiškau prietaiso į burną neiims.

gal kas naudoją el. cigarete? man įdomi jūsų nuomonė wink

2

Re: Rūkymas

bandziau. Jokios naudos man nedave. Nelabai malonus 'dumas'.

3

Re: Rūkymas

ta prasme kaip cigareciu pakaitalo nepanaudosi?

4

Re: Rūkymas

Susirask nerukancia!!! Ir nesiulyk nesamoniu savo merginai.su laiku suprasi

5

Re: Rūkymas

Abu - tikrai taip, pabandziau karta, daugiau niekada. Nemalonus labai pojutis, o ir mest rukyt tikrai nepadeda (man). Prasmes naudot nematau.

6

Re: Rūkymas

yra daug žmonių kuriems padėjo mesti rūkyti smile ir dar el. cigarete daug pigiau kainuoja nei paprastu cigarečių rūkymas

7

Re: Rūkymas

Kur galima pigiau e. skyscius nupirkti? daug kur uz 10ml praso 15 lt, radau kur 20ml uz 20 lt http://vape.lt , bet gal kas zino kur pigiau?

8

Re: Rūkymas

geriau as gadinsiu sveikata patikrintu nikotinu su dervom,nei trauksiu dujas ir da neaiskias kaskokes.

9

Re: Rūkymas

Ramunas parašė:

geriau as gadinsiu sveikata patikrintu nikotinu su dervom,nei trauksiu dujas ir da neaiskias kaskokes.

kur tu cigaretėse nikotina radai? :DDDDDDD

10

Re: Rūkymas

superpuper parašė:
Ramunas parašė:

geriau as gadinsiu sveikata patikrintu nikotinu su dervom,nei trauksiu dujas ir da neaiskias kaskokes.

kur tu cigaretėse nikotina radai? :DDDDDDD

da pofigu yra ar nera.

11

Re: Rūkymas

šieną tada rūkyk jai pofig big_smile pigiau bus

12

Re: Rūkymas

superpuper parašė:

šieną tada rūkyk jai pofig big_smile pigiau bus

o tu savo mergiote isvis i duju kamera ikisk,ziurek rukit iskart mes.:::044

13

Re: Rūkymas

Ramunas parašė:
superpuper parašė:

šieną tada rūkyk jai pofig big_smile pigiau bus

o tu savo mergiote isvis i duju kamera ikisk,ziurek rukit iskart mes.:::044

tavo intelekto lygis panašus į vištos

14

Re: Rūkymas

superpuper parašė:
Ramunas parašė:
superpuper parašė:

šieną tada rūkyk jai pofig big_smile pigiau bus

o tu savo mergiote isvis i duju kamera ikisk,ziurek rukit iskart mes.:::044

tavo intelekto lygis panašus į vištos

klausyk genijau,intelektas tai,gebejimas isspresti savas problemas gaunant neformalias zines,bet tau panasu kad iki to kaip iki rygos rakum.

15

Re: Rūkymas

Jau ir tabako kompanijos imasi gaminti elektronines cigaretes, manau sis naujas dalykas smoge per ju pinigine, ir be to akcizai pastoviai brangsta.

16

Re: Rūkymas

nu nemanau kad rukumas kaskam duoda naudos ir tai tik mitas kad ramina nervus

17

Re: Rūkymas

Kai padarys cigareciu kainas kaip kokioje Australijoje ar net UK tai ir mes rukyti dauguma. smile

18

Re: Rūkymas

"vyrai gėrė vyrai gers kol žemelė apsivers".. susiraskit žmones kurie jums patinka ir nemėginkit jų pakeisti

19

Re: Rūkymas

superpuper parašė:

šieną tada rūkyk jai pofig big_smile pigiau bus

20 (redagavo Valdas 2022-11-15 21:29)

Re: Rūkymas

Radau rūkymo priežastį. Esmė paprasta: nikotinas padidina adrenalino kiekį organizme. O adrenalinas stimuliuoja cukraus gamybą. Rūkyti norisi, kai trūksta ląstelėms cukraus. Suvalgai daug gliukozės turinčio maisto (saldžių vaisių, medaus ar kito, sacharozė netinka, nes ją virškina), kurios reikiama dalis iš karto per burnoje esančią ertmę patenka į kraujotaką ir į smegenų bei kitas ląsteles, ir poreikio rūkyti nebėra. Tam labai tinka vynuogės, kaip tuo pačiu virš 100% paros normos vitamino k iš 1 kg turintis maistas. Tiek žinių.