1

Tema: novegija

gal aciras zmoniu givenanciu aplink stvangeri laisvalaiki praleis

2

Re: novegija

cia merginos is stavangerio visos pasikelusios su lietuvaiciai nebendrauja ir nesusitikineja, taigi gali buti ramus:::012

3

Re: novegija

Tai su kuo jau tos mūsų tautietės susitikinėja?:D

4

Re: novegija

Novegija:-) :-) :-)

5

Re: novegija

stavangeris kaip koncentracijos stovykla su linksmybem,,,

6

Re: novegija

Alesunde rasta bendratautieciu,laisvalaikio praleidimui ?? smile

7

Re: novegija

kaskas naujo smile

8

Re: novegija

Buciau mergina ir man parasytu taip - "gal aciras zmoniu givenanciu aplink stvangeri laisvalaiki praleis" tai su mielu noru ir toliau gyvenciau vienisa su vibratoriu big_smile

9

Re: novegija

Cristiano tu saunuolis, skaitai merginu mintis big_smile

10

Re: novegija

yra kas trondheime gal :? big_smile

11

Re: novegija

Sveiki,gal kas galetu pasiulyti darbo vieta Norvegijoj ,zinoma ne uz dyka.Rasykit i saulenas10@gmail.com

12

Re: novegija

Gal kas Arendale is merginu yra?

13

Re: novegija

bet tai idomei cia jus big_smile kiti panos pasikelusios ir tt big_smile su manim visos kiek esu mates lietuvaiciu bendrauja, tai gal cia ne ju problema, ziurekit problemu savy big_smile nes jos ir gali pasakyti kad mes tik vieno tenorim big_smile nu krc.. ziurekit kaip patys elgiates ir tada ziuresim ar jos tikrai pasikelusios

14

Re: novegija

Dennis BlanCo parašė:

bet tai idomei cia jus big_smile kiti panos pasikelusios ir tt big_smile su manim visos kiek esu mates lietuvaiciu bendrauja, tai gal cia ne ju problema, ziurekit problemu savy big_smile nes jos ir gali pasakyti kad mes tik vieno tenorim big_smile nu krc.. ziurekit kaip patys elgiates ir tada ziuresim ar jos tikrai pasikelusios

Dennis'ai, gal paprasčiausiai ne visi gali pasigirti tokiais išoriniais parametrais, kokius turi pats smile)
Beje, nusiimk tas kumštines pirštines, nes proto parametrų jos nepadidina smile)