21

Re: dazyti plaukai ar naturalus?

Su nedažytais plaukais mažiau vargo... smile Nereikia tik pradėjus šaknų spalvai skirtis sukti galvos dėl dažymo ir toliau alint plaukus... Bet jei netinka natūralūs, tai kas belieka... O pati asmeniškai 3 metus ir ilgiau atsiauginėjau savo natūralius plaukus ir dabar dažus prisiminsiu tik kai pradės lįsti žili ;]

22

Re: dazyti plaukai ar naturalus?

Manau, kad nesvarbu, dažyti ar natūralūs plaukai, svarbu, kad su esama spalva gerai jaustumeisi...
Nors aš plaukų nedažau. Bent jau kol kas esu patenkinta natūralia spalva.

23

Re: dazyti plaukai ar naturalus?

naturalus mano.Bet nesu pries dazyma,kam kaip tinka ir patinka smile

24

Re: dazyti plaukai ar naturalus?

Indrė, 20 parašė:

na lietuvaitems truksta ryskumo smile yra vienetai, kurioms tinka ta naturali spalva.

Kada spėjai sugalvoti, kad tik vienetams tinka natūrali spalva???? :::921

Neturi reikšmės dažyti ar ne (jei nenudažyti netinkančia spalva). Svarbu, kad būtų švarūs ir prižiūrėti.

25

Re: dazyti plaukai ar naturalus?

Pas moteris viskas paprasta: Ilgus plaukus reikia pakirpti, trumpus - priauginti, tiesius - sugarbanoti, o garbanotus - ištiesinti.

26 (redagavo Melisa 2013-01-12 14:02)

Re: dazyti plaukai ar naturalus?

Princese, 19 parašė:

dbr tai naturalus nedazyciau savo plauku nei uz ka smile tik va kai zylesis po 40metu prades buti tada teks jau dazyti neapsieisiu niekaip big_smile:D o dbr naturalumas smile

Tau pasisekė, jei pražilsi tik po 40 metų. Aš, deja, jau senokai pražilusi smile

27

Re: dazyti plaukai ar naturalus?

Naturalus, nes mano naturalus plaukai.. :)p

28 (redagavo Paulius 2013-01-31 17:48)

Re: dazyti plaukai ar naturalus?

Dažniau natūralūs.
Bet čia nuo daug ko priklauso...

29

Re: dazyti plaukai ar naturalus?

Visos manekenės dabar natūralios ir tokios "gražios"...

30

Re: dazyti plaukai ar naturalus?

Galvos natūralūs, šlaunų dažyti, apačioj skusti.

31

Re: dazyti plaukai ar naturalus?

Nesuprantu koks skirtumas , natūralūs , dažyti . Čia svarbiausia , kad ir tie ir anie tvarkingai atrodytų , kad prižiūrėti būtų , o ne vienas į pietus kitas į šiaurę , einu į miestą ir man vienodai kaip aš atrodau , riebaluoti , neplauti ir ka jūs man . Čia tai abosliuti nesąmonė , vaikinai tai vaikinai , bet mergina turi prisižiūrėti visa , o apie plaukus iš vis nebekalbu . Taip , kad čia ta spalva mažai ką reiškia . smile

32

Re: dazyti plaukai ar naturalus?

Nedazykite plauku valgykite iviru maista ir gerkite vandeni :::035

33

Re: dazyti plaukai ar naturalus?

Jei natūralus plauaki yra gražios šviežios spalvos super - tik natūralus. Bet jei spalva blanki, atrodo kaip pelytė manau dažyti galima. Toliau jei dažai plaukus, su augaliniais, kurie kaip tik atgyvina pamaitina plauką ir prižiūri manau tirkai geriau nei nedažyti antūralus bet neprižiūrėti plauaki. Kai pkjau buvo pasakyti svarbu plaukus prižiūrėti maitinti puoselėti. Pati naudoju įvairias plauku kaukes , bet žinoma visa tai galima pasidaryti iš natūralių produktų patiems tik reikia nepatingėti smile

34

Re: dazyti plaukai ar naturalus?

Ne isvaizda svarbiausia na bet busiu uz naturaluma:-)

35

Re: dazyti plaukai ar naturalus?

jai moteris garbane ji tiesins plaukus jai pas moteri tiesus garbanos plaukus ..taip ir su dazimu ,didzioji dauguma turi gera skoni ir ,,,man grazu kai turi drasos ir valios kazka grazaus pasidaryt smile

36

Re: dazyti plaukai ar naturalus?

Melisa parašė:
Princese, 19 parašė:

dbr tai naturalus nedazyciau savo plauku nei uz ka smile tik va kai zylesis po 40metu prades buti tada teks jau dazyti neapsieisiu niekaip big_smile:D o dbr naturalumas smile

Tau pasisekė, jei pražilsi tik po 40 metų. Aš, deja, jau senokai pražilusi smile

Man ir 40 lauk nereikejo,jau 25 pradejau zilt,tai ir pradejau dazyti:::003:::

37

Re: dazyti plaukai ar naturalus?

Jau senai savo plaukams norėjau išmėginti kažką naujo. Pasiskaičiau gerų atiliepimų apie Davines komsetiką, tad užsisakiau iš čia https://inbeauty.lt/davines, kadangi pasiūlė greičiausią pristatymą.

38

Re: dazyti plaukai ar naturalus?

Donatas parašė:

Pas moteris viskas paprasta: Ilgus plaukus reikia pakirpti, trumpus - priauginti, tiesius - sugarbanoti, o garbanotus - ištiesinti.

39

Re: dazyti plaukai ar naturalus?

Tikra tiesa big_smile

40

Re: dazyti plaukai ar naturalus?

Dar vis svarstau ar dažyt savo natūralius plaukus ar ne. Norėčiau kiek tamsesnių, bet bijau, kad susigadins plaukai ir pasigailėsiu stipriai... Nebent rasčiau tikrai patikimą kirpėją, bet čia irgi sudėtingas procesas big_smile