1

Tema: prasau pagalbos visu

Sweiki,esu naujas Cia,Na bet db ne apie tai,turiu problema esu wedes lb grazia moteri,bet wat prisidirbau,ilga laika neskiriau demesio,nedariau jokiu surprizu,nedowanojau geliu,na zodziu buwau mulkis,ir ji tykrai atitolo nuo manes,kaip man wel reiktu elgtis,ka daryt db kad ja susigrazint,begalo ja myliu ir nenoriu netekti Jos. Aciu wisiem kas pades ;-)

2

Re: prasau pagalbos visu

Jei tau ji tikrai rupetu, nesedetum cia arba prie kompo o su ja laika leistum, bandytum atstatyti tai kas buvo smile

3

Re: prasau pagalbos visu

ieskantis zinos kaip ieskot,randantis patars kaip rast,islaikes-patars kaip islaikyt.manau cia yra tik ieskanciu.tad kaip pries tai ir buvo pasakyta -dumini is cia.

4

Re: prasau pagalbos visu

Is vienos puses pazvelk i save,jei mylejei zmogu, turejo ta meile kazkaip pasizymet, juk ne skirtinguose salyse gyvenat?
IS kitos puses jei tu jai esi reikalingas tik del siurprizu, o rutinoj ji nuo taves tolsta, geriau paleisk. Kuo greiciau paleisi tuo greiciau rasi zmogu kuris tave myles ir paprastam kasdieniniam gyvenime be visu tu pokstu.

5

Re: prasau pagalbos visu

Videl parašė:

Is vienos puses pazvelk i save,jei mylejei zmogu, turejo ta meile kazkaip pasizymet, juk ne skirtinguose salyse gyvenat?
IS kitos puses jei tu jai esi reikalingas tik del siurprizu, o rutinoj ji nuo taves tolsta, geriau paleisk. Kuo greiciau paleisi tuo greiciau rasi zmogu kuris tave myles ir paprastam kasdieniniam gyvenime be visu tu pokstu.

nu nu nu .rutinoj visi tolsta.pats nedaryk rutinos ir netols.priprato antras puses kaltint.pats turi ta keist,o jai tik reikalauji tai nebusi ir reikalingas toksai zanuda

6

Re: prasau pagalbos visu

Prie kompo i nesedziu o dirbu kaip dauguma,nanebuwau jaj vien del to reikalingas,taciau per ilga laika neskiraint demesio ir ji atitolo,tad noreciau konkreciau gal kas parasytu,ar yra sansu ka padaryt,ar nera

7

Re: prasau pagalbos visu

Anciasnapis parašė:

ieskantis zinos kaip ieskot,randantis patars kaip rast,islaikes-patars kaip islaikyt.manau cia yra tik ieskanciu.tad kaip pries tai ir buvo pasakyta -dumini is cia.

Nieko Cia nesupratau,pripjovej kazkokia nesamone,parukes gal

8

Re: prasau pagalbos visu

Na jei nepaliktas, tai tiesiog manau daugiau dėmesio skirt: nusivest į spektaklį, į kavinukę pasisėdėt, netikėtai gėlių padovanot, palepint masažu, šampanu po sunkios darbo dienos ir kt. wink

9

Re: prasau pagalbos visu

Evaldas parašė:
Anciasnapis parašė:

ieskantis zinos kaip ieskot,randantis patars kaip rast,islaikes-patars kaip islaikyt.manau cia yra tik ieskanciu.tad kaip pries tai ir buvo pasakyta -dumini is cia.

Nieko Cia nesupratau,pripjovej kazkokia nesamone,parukes gal

reiskias reikes laiko suprast

10

Re: prasau pagalbos visu

Evaldas parašė:

Sweiki,esu naujas Cia,Na bet db ne apie tai,turiu problema esu wedes lb grazia moteri,bet wat prisidirbau,ilga laika neskiriau demesio,nedariau jokiu surprizu,nedowanojau geliu,na zodziu buwau mulkis,ir ji tykrai atitolo nuo manes,kaip man wel reiktu elgtis,ka daryt db kad ja susigrazint,begalo ja myliu ir nenoriu netekti Jos. Aciu wisiem kas pades ;-)

O tu isivaizduoji kad seimoje tik vyras turi skirti demesi? Man panasu kad ne i tuos batus ilipai.

11

Re: prasau pagalbos visu

Visu pirma tai rasyt taisyklingai  ismok.
Nieko nepatarinesiu ,tik isreiksiu savo kuklia nuomone,kad keista man ,kada zmones buna kartu tik del to ,kad vienas dirba klounu,o kita tai stebi ir zavisi. klounas nuejo pailseti (i darba bapkiu uzkalt,juk cirkas pelno nenesa,viena islaidos) o ziurove jau kito zvalgosi.
Ir kas idomiausia,kad abu tai laiko visiskai normaliu dalyku.
ot laikai atejo...

12

Re: prasau pagalbos visu

ot problema atradai smile geras oras, gera nuotaika, mylimas zmogus smile nezinai, kaip parodyti, kad tau zmogus rupi? Laikas dviese gamtoje smile pasistenk, gi zinai kas jai patinka, padaryk nuostabu piknika. O siaip ka mes tau galime patarti cia, nera kazkokiu taisykliu smile tiesiog buk vyras ir rupinkis savo moterimi wink

13

Re: prasau pagalbos visu

Anciasnapis parašė:
Evaldas parašė:
Anciasnapis parašė:

ieskantis zinos kaip ieskot,randantis patars kaip rast,islaikes-patars kaip islaikyt.manau cia yra tik ieskanciu.tad kaip pries tai ir buvo pasakyta -dumini is cia.

Nieko Cia nesupratau,pripjovej kazkokia nesamone,parukes gal

reiskias reikes laiko suprast


Pritariu nuomonei, reikia laiko tam suprasti.

14

Re: prasau pagalbos visu

as manau,kad tau cia niekas nepades,tu pats turi imtis inciatyvos,jai turi laiko tai tikrai kaska sugalvosi,budu tam yra daug!!!!bet tik vieno nesuprantu kaip gali atitolti zmogus jai gyvenate kartu,jug gryze ir pasikalbate ir siaip yra ka veikti kartu,nejaugi gyvenate kiekvienas sau,jai taip,tai cia nera jokiu sansu kaska atnaujinti.