1

Tema: Naujasis ieskok.lt

Ieskok.lt komanda nori Jums pristatyti naująjį ieskok.lt portalo veidą! Kartu su A. Chudinskio studija atnaujinome išvaizdą bei funkcionalumą ir tikimės, kad tai padarys šį portalą dar patogesnį ir naudingesnį visiems mūsų nariams. Mūsų tikslas suteikti Jums kuo geresnes sąlygas susipažinti ir bendrauti.

Naujasis portalas šiuo metu matomas nedideliai daliai narių. Per ateinančias savaites įjungsime jį vis didesniam kiekiui narių. Jei naujojo portalo nematote, bet norite išbandyti jau dabar, aplankykite šią nuorodą: įjungti naują išvaizdą

Kaip visada laukiame pastabų, pasiūlymų ir ypač pranešimų apie nesklandumus.

Gero bendravimo!

2

Re: Naujasis ieskok.lt

kas is kart nepatiko tai karštosios linijos pranešimai anketoj. kam to reikia . Tegul tie prenesimai karstoj linijoj ir lieka. Ka as rasiau vakar gal sian neaktualu...    kaip juos pasalinti ?

3

Re: Naujasis ieskok.lt

Tomizzo parašė:

kas is kart nepatiko tai karštosios linijos pranešimai anketoj. kam to reikia . Tegul tie prenesimai karstoj linijoj ir lieka. Ka as rasiau vakar gal sian neaktualu...    kaip juos pasalinti ?

Kol kas šių pranešimų pašalinti negalima.

4

Re: Naujasis ieskok.lt

patogesnis, nors tie iskylantys langai papildomi, kaip ankscviau, tiek ir dabar nelabai patinka.
nors ryte nemaciau karstosios linijos, dabar viskas jau vietoj.. smile

5

Re: Naujasis ieskok.lt

dar daugiau reklamos ir tiek,nematau cia jokio patogumo,o tik nora kuo daugiau reklamu ikisti i tinklapi...

6 (redagavo Tomizzo 2013-05-30 21:41)

Re: Naujasis ieskok.lt

Vytis parašė:
Tomizzo parašė:

kas is kart nepatiko tai karštosios linijos pranešimai anketoj. kam to reikia . Tegul tie prenesimai karstoj linijoj ir lieka. Ka as rasiau vakar gal sian neaktualu...    kaip juos pasalinti ?

Kol kas šių pranešimų pašalinti negalima.


Na ir labai blogai.  tipo vos ne renkama info. ka paskei . ka parasei per ta laika. Kas cia per informacijos viesinimas...

7

Re: Naujasis ieskok.lt

Tomizzo parašė:
Vytis parašė:
Tomizzo parašė:

kas is kart nepatiko tai karštosios linijos pranešimai anketoj. kam to reikia . Tegul tie prenesimai karstoj linijoj ir lieka. Ka as rasiau vakar gal sian neaktualu...    kaip juos pasalinti ?

Kol kas šių pranešimų pašalinti negalima.


Na ir labai blogai.  tipo vos ne renkama info. ka paskei . ka parasei per ta laika. Kas cia per informacijos viesinimas...

Karštoji linija yra viešas dalykas. Jei reikia privatumo, tam skirtos privačios žinutės.

8

Re: Naujasis ieskok.lt

Naujoves yra gerai,bet tos rodomos karstosios linijos pranesimai-kazkoks nesusipratimas... Tai dar padarykit,kad ir "vip" nariai galetu matyti ir privacias zinutes.... Keistai atrodo....

9

Re: Naujasis ieskok.lt

apie kazkoki brieda snekat big_smile

10

Re: Naujasis ieskok.lt

Geriausia išvis pasirinkt galimybę naudot naująjį variantą, arba senąjį prie kokių nustatymų ir galvos niekam neskaudės wink

11

Re: Naujasis ieskok.lt

Padarykit,kad būtų galima duot užklausą/prašymą atrakint albumą,ne klausiant slaptažodžio asmeniškai smile

12

Re: Naujasis ieskok.lt

Darielis parašė:

Padarykit,kad būtų galima duot užklausą/prašymą atrakint albumą,ne klausiant slaptažodžio asmeniškai smile

Pagalvosim smile

13

Re: Naujasis ieskok.lt

Android naudoju. Zinuciu siust negaliu hmm

14

Re: Naujasis ieskok.lt

Dainius parašė:

Android naudoju. Zinuciu siust negaliu hmm

Android telefonams skirta programėlė https://play.google.com/store/apps/deta … k.klientas

15

Re: Naujasis ieskok.lt

visiskai nepatinka:::022

16

Re: Naujasis ieskok.lt

Sveiki.man neatidaro pasto,rodo gautus laiskus,bet.....Ka man padaryti ,kad as juos galeciau perskaityti?Aciu.Siaip viskas gerai tinka ir patinka jokiu priekaistu tik atidarykte mano pasta

17

Re: Naujasis ieskok.lt

vilija parašė:

Sveiki.man neatidaro pasto,rodo gautus laiskus,bet.....Ka man padaryti ,kad as juos galeciau perskaityti?Aciu.Siaip viskas gerai tinka ir patinka jokiu priekaistu tik atidarykte mano pasta

Jei gautus laiškus matote tai kur problema?

18

Re: Naujasis ieskok.lt

nepatinka ...

19

Re: Naujasis ieskok.lt

Su šiuo dizainu, žingsnelis atgal smile Gal ir gražu bet nepatogu, vakar dar  senas buvo o šiandien pasijungiu, opą galvoju kur aš čia papuoliau, viskas netvarkingai išmėtyta

20

Re: Naujasis ieskok.lt

pradžioj gal kiek pasimetusi buvau, bet dabar pripratau ir viskas normaliai, senasis gal paprasčiau buvo smile