1

Tema: Vyras turintis nesantuokinių vaikų. Už ar prieš

Noriu sužinoti merginų nuomonę apie vaikinus/vyrus kurie turi nesantuokinių vaikų.
Ar jus su tokiais bendrautumete, draugautumete, ištekėtumete uz tokio vyro/vaikino?

2

Re: Vyras turintis nesantuokinių vaikų. Už ar prieš

manau kad jokio skirtumo ar vyras turi vaiku ar neturi jai tam vyrui kazka jauti tai manau nera svarbu. smile

3

Re: Vyras turintis nesantuokinių vaikų. Už ar prieš

Ir kokius santykius palaikytute su jo ex, vaiku?
Kokiam vaiko lankymui pritartut?
ar galetut matyti svetima vaika kartu?
Ar negalvotut kad jis su ex vis dar barskinasi?
ir siaip ar neatrodytu vaikinas is tokiu kurie neziuri rimtai i vaikus, ar ju net bijo turet (atsakomybes nenori)

4

Re: Vyras turintis nesantuokinių vaikų. Už ar prieš

Sutinku su ciauskute,jei žmogus patinka,jį myli,tau rūpi tikrai nebus svarbu ar jis turi vaikų iš ankstesnės draugystės/santuokos ar ne smile aš asmeniškai,seniau maniau,kad nebūčiau su tokiu vyru,bet...gyveni ir įgauni naujos patirties smile vaikai tikrai nekliūtis,priešingai nei vyram,jie labiau šalinasi moterų su vaikai,mano nuomone smile

5

Re: Vyras turintis nesantuokinių vaikų. Už ar prieš

merginoms siulau pagalvoti...nes gali buti, kad irgi liksite tik tokio vaikino vaiko mama- tipo ex smile
as aisku nezinau, kaip ten buvo, buna visaip, bet teisybes tame yra. Turiu patirties smile

6

Re: Vyras turintis nesantuokinių vaikų. Už ar prieš

Valentinas parašė:

Ir kokius santykius palaikytute su jo ex, vaiku?
Kokiam vaiko lankymui pritartut?
ar galetut matyti svetima vaika kartu?
Ar negalvotut kad jis su ex vis dar barskinasi?
ir siaip ar neatrodytu vaikinas is tokiu kurie neziuri rimtai i vaikus, ar ju net bijo turet (atsakomybes nenori)

siaip vaikai tikrai ne kliutis , jei vyras geras ir patinka. O  kaip del kitu tavo pateiktu klausimu, tai sunku atsakyti, nes viskas priklauso nuo cituacijos

7

Re: Vyras turintis nesantuokinių vaikų. Už ar prieš

o ka jus pasakytumet, kad mano vyras, uzaugines savo vaikus laksto dabar pas jauna(sena)meiluze ir augina nesantuokini vaika????????????? Gyvenam mes dar atseit santuokoje....