1

Tema: traumos meiles metu

zinot kaip buna kai bandai sugalvoti kokias nors pozas ar nevangiai pasisukti-tai pasitempi nugara,tai trinkteleji kur nors ir t.t.
ar yra jum tekia patirt kokiu traumu akto metu,prisipazinkit? smile

2

Re: traumos meiles metu

Na akto metu nebent kazkokiose spec vietose kokioje ankstoje masinoj ir panasiai big_smile

3 (redagavo Anciasnapis 2013-03-07 14:14)

Re: traumos meiles metu

svarstykles, 27 parašė:

zinot kaip buna kai bandai sugalvoti kokias nors pozas ar nevangiai pasisukti-tai pasitempi nugara,tai trinkteleji kur nors ir t.t.
ar yra jum tekia patirt kokiu traumu akto metu,prisipazinkit? smile



tau 27 ar 72?jai tu jau nugara patempi :::d17,tai pas gydytoja reik.
as buvau patyres moraline trauma.ji buvo tokia baisi,o as buvau toks alkanas.jau tiek metu mane persekioja kosmarai kai prisimenu.

4

Re: traumos meiles metu

paslydau boba su suzpakaliu kiausi prispaude :::034

5

Re: traumos meiles metu

Buvo tokia sulankstoma sofutė... Aišku, naktį juk ji ištiesiama... Tai vat, nuotykis buvo toks, jog pačiam smagume taip įsijautėm, jog užmiršom, kokia ta mūsų lova, per daug svorio teko kraštui, ir apsivožėm su visa lova... big_smile Pasidarėm keletą mėlynių ir tiek tų traumų, bet juoko buvo tiek, jog pilvus skaudėjo big_smile.

6

Re: traumos meiles metu

big_smile A tai jau geriau myliesi su bet kuo jei jau alkanas? big_smile O paskui skundiesi dvasine trauma,nėra logikos pas tave big_smile

7

Re: traumos meiles metu

buna kai kojos raumeni ima traukt jei pertempi, bet dazniau moralines traumos kai mergina paruosi o ji ima ir persigalvoja paskutine sekunde, buve tokios skaudzios patirties viena netgi po pirmos frikcijos pasoko paskui nedave, todel vaikai jei tik matot kad sudreko ir prasiskete kiskit greiciau ir bruzinkit be progos ishslysti wink

8

Re: traumos meiles metu

Kokie drasus zmones. Man tai kazkaip nera grazu viesai pasakotI kaip ir su kuo pisausi. Kaip kokia reklama, mat vo kaip moku, kaip buvo,tai dabar as lygis. Suauge zmones o kaip paaugliai brendimo laikotarpi. Nesupykit tik.

9

Re: traumos meiles metu

nesvarbus parašė:

Kokie drasus zmones. Man tai kazkaip nera grazu viesai pasakotI kaip ir su kuo pisausi. Kaip kokia reklama, mat vo kaip moku, kaip buvo,tai dabar as lygis. Suauge zmones o kaip paaugliai brendimo laikotarpi. Nesupykit tik.

jei esi viesas asmuo tai geriau ne tik kad nepasakok bet ir anketa issitrink,as kaip visiskas anonimas megstantis blevyzgot galiu sneket beleka, galu gale cia tas rimtumas niekam neidomus

10

Re: traumos meiles metu

dora parašė:

**** ciulpe laiptinej,ciulpe lauke...o bute atsisake...gawo i ....ir wel clp....:)

debilas.

11

Re: traumos meiles metu

buna kad jei kas isgazdina sekso metu zmones kaip sunys susirakina, tada be raumenis atpalaiduojanciu niekaip, ytin skausmingas dalykas

12

Re: traumos meiles metu

nesvarbus parašė:

Kokie drasus zmones. Man tai kazkaip nera grazu viesai pasakotI kaip ir su kuo pisausi. Kaip kokia reklama, mat vo kaip moku, kaip buvo,tai dabar as lygis. Suauge zmones o kaip paaugliai brendimo laikotarpi. Nesupykit tik.


Pritariu !

13

Re: traumos meiles metu

afiget,vo cia tai forumo tema.tuoj mirsiu is juoko.ORIGINALU