281

Re: Neištikimybė, ar tai normalu?

Nostalgia parašė:

Esu tos nuomonės, jog ištikimybė siejama su pagarba tam žmogui, su kuriuo esama ir jei jau einama į kairę, tai nebegerbiamas nei tas žmogus, nei apskritai esantys santykiai. Kita vertus, niekas be priežasties į šoną nevaikšto ir jei viena ar kita pusė buvo neištikima, vadinasi, santykiuose ne viskas gerai. Aišku, neištikimybė šiuo klausimu - ne sprendimas, reikia kalbėtis, tačiau esmė ta, jog iš gero gyvenimo niekas pas svetimus neis. Tiesa tokia, jog vyrų neištikimybė dažniausiai susijusi su fiziniais dalykais ir vyrai, eidami į kairę, ieško sekso (ar geresnio sekso big_smile), o moterys - ieško jausmų... Negerai, bet tokiu būdu sprendžiamos santykių problemos...

Sutinku 100 proc., čiau noriu pakomentuoti:
seksas, jausmai ar kiti dalykai bebūtų kad ir apie ką bekalbėtume turi 2 tokias savybes: nepatikti (neįtikti) arba nusibosti.
Kad būtų aiškiau pakalbėkime tarkim apie maistą: tarkime vyrui žmona (draugė) gamina cepelinus ir jie neskanūs, tad vyras ima dairytis kur rasti skanesnių cepelinų...
Kitas dalykas, kad ir kokie skanūs būtų tie cepelinai, tačiau kasdieną valgant vien juos po mėnesio anie nusibos...
Vadinasi vyram (kaip spėju ir moterim) reikia kokybės, įvairovės ir visų prie to nepaminėtų priedų, o kai to "namuose" nėra, tai ir nereikia stebėtis, kad einama į kairę smile

282

Re: Neištikimybė, ar tai normalu?

Donatas parašė:

"isdavystes apskritai zema, kare isdavikus sushaudo. " - tai rasei tu jonai. Tai yra zema, bet vis tiek taip elgiesi? Sutinki, kad esi ****, bet nieko nekeiti, kad tai padaryt? Ghm...zinok jonai tokioms padugnems kaip tu, kare sovinio pagailetu.

gerai kad tu esi sventuolis bet man daugiau atrodo kad paprasciausias mulkis, zinok kad tokiu zmonas dulkina toki padugnes kaip as.

283

Re: Neištikimybė, ar tai normalu?

neistikimybe tai labai blogai. jei vienas is ju  neistikimas tai gyvenimo nera. o apie seksa nera ko kalbeti. jei myli tai ir turi buti istikimas, nes su mylimu zmogumi ir seksa yra be tabu

284

Re: Neištikimybė, ar tai normalu?

jonas parašė:
Donatas parašė:

"isdavystes apskritai zema, kare isdavikus sushaudo. " - tai rasei tu jonai. Tai yra zema, bet vis tiek taip elgiesi? Sutinki, kad esi ****, bet nieko nekeiti, kad tai padaryt? Ghm...zinok jonai tokioms padugnems kaip tu, kare sovinio pagailetu.

gerai kad tu esi sventuolis bet man daugiau atrodo kad paprasciausias mulkis, zinok kad tokiu zmonas dulkina toki padugnes kaip as.

tai tu pirmai jonai apsispresk, ar isdavyste yra zema (ta prasme, ar tu pats prisipazysti esantis padugne), ar visgi tu esi kietas erelis ir dulkini viska kas juda. Kazkieno zmona tu nebent sapne isdulkint galetum.

285

Re: Neištikimybė, ar tai normalu?

nesvarbus parašė:
Arturas parašė:
nesvarbus parašė:

Kodel po padu? As niekur nerasiau, kad karta i menesi. Nejau jei zmona susirgtu tai jau iskart reikia begti tratyt kitas moterys?  Net ir kai spaudzia?  Hmm. Nesistebiu kodel merginos taip ir galvoja, kad tik kad pasidulkinti vyrams galvoje:)

O jei zmona nori tik karta i menesi, nes jai galvoje vaikai o ne seksas tai ir lauki? O po 10 men pasakai laba diena impotencija ir prostata?
Na nezinau tau gal sekso gal ir isvis nereikia, nes normaliam vyrui turinciam normalu totesterono kieki jo reikia. Aisku buna visokiu gamtos anomaliju tokiu kaip tu


Na gal nereikia izeidinejimu? Kas per zodziai, anomalija. Bukime adekvatus,kulturingi. Tu kaip vyras kuris turi moteri, tu pats zinai, kad visoms moterims seksas rupi. Tikrai yra netiesa,kad moteris tik gimdyti nori. Ir tikrai taip nebuna, kad nori karta i menesi. Gal tau teko su tokiom susidurti, todel taip neigiamai ziuri i moterys?   Mano manymu anomalija tai kai zmogus neturi stabdziu, kai reikia beveik kasdien dulkintis be stabdziu. Kai moteris yra mesos gabalas skirta tik seksui. Beje, kaip tik, kuo dazniau uzsiimi seksu, pvz kasdien, tuo ir didesne tikimybe sulaukti impotencijos. Teko straipsni skaityti. Paskutini karta kartoju, nes po to tikrai nesikartosiu. SEKSAS RUPI VISIEMS-OMS. IR MAN IR TAU IR TAVO KAIMYNAMS, IR MANO KAIMYNAMS, IR PAAUGLIAMS, IR LENKTYNININKAMS, IR JUREIVIAMS IR STIUARDESEM IR PASTININKEM. Pogalais, is kur tu trauki kad man nerupi. Rupi, tik man nera taip kad kasdien ar po 5 kartus i diena ta daryti.

Na matai pas mus skirtingos savokos. Man pvz monotoniskas seksas net seksu nelygus, todel as geriau jau neturesiu jokio sekso negu toki. O dauguma moteru tokio sekso ir tereikia.

286

Re: Neištikimybė, ar tai normalu?

rasa parašė:

JEI TU NE PATINAS, TAI GAL TU PONAS DIEVAS? PAGALVOK, KIEK GI MES SKIRIAMES NUO GYVUNU, IR KAS CIA PER NESAMONES VERSTI SAVE ARBA KITA ZMOGU KENTETI, T.Y. KAD IR ISTIKIMYBE ?:::001

nesvarbus parašė:

Deivi, bet suprask, kad tokios terminologijos kaip - patinas ir patele yra niekines. Mes ne akmens amziuje. Juk moterys kai kurios uzdirba daugiau, kaip skandinavijos salyse. Ir visiems viskas ten gerai. Pas mus gyvenama stereotipais. Mat visi vyrai turi buti patinai, apvaisintojai ir medziotojai. Slykstu tiesiog skaityti kai taip niekinamos lytis.


Pirmiausia gal suformuluok savo klausima, kad butu paprasciau i ji atsakyti.

287

Re: Neištikimybė, ar tai normalu?

Pažystų tokių vyru, kuriems jau nepirma santuoka, o jie vis laksto kaip tie vilkai ir varvina seiles ir vis maža... manyčiau, kad čia kaip liga "priklausomybė" ir nuo kurios reikia gydytis. Šiems vyrams ant katos parašyta, kad jie alpsta dėl kiekvieno sijono, užuojauta jų žmonoms ir draugėms.

288

Re: Neištikimybė, ar tai normalu?

Ehhh vel akmens amzius ar senoves viduramziai abi lytis tiek vyrai tiek moterys turi vienodai lygias teises kaip ir sugebejimus smile tik kad lytis skiriasi smile o prisidengt kazkuo tai begimas nuo savo atsakomybes ir kaltint kitus smile

289

Re: Neištikimybė, ar tai normalu?

Tai yra normalu smile

290

Re: Neištikimybė, ar tai normalu?

neistikimybe atsiranda is nenormaliu santykiu... viskas normaliai, taip iseina, tik santykiai nenormalus.. big_smile

291

Re: Neištikimybė, ar tai normalu?

Daznai poroj vienam atrodo normalus santykiai kitam ne

292

Re: Neištikimybė, ar tai normalu?

Visiskai pritariu - auskiniai zodziai ---

jonas parašė:

moterys sexa supainioja su meile, vyrai puikiai tuos du dalykus atskyre, sexas pas vyrus gali buti tik fiziologinis procesas taip kaip nusislapinti be jokiu sentimentu... nuciulpei ir valink tu toliau nereikalinga smile o moterys galvoja, nemiega, isimyli dar kas jom ten daros todel vyram neistikimybe normalu o moteriai nenormalu

293

Re: Neištikimybė, ar tai normalu?

Jonux parašė:

Visiskai pritariu - auskiniai zodziai ---

jonas parašė:

moterys sexa supainioja su meile, vyrai puikiai tuos du dalykus atskyre, sexas pas vyrus gali buti tik fiziologinis procesas taip kaip nusislapinti be jokiu sentimentu... nuciulpei ir valink tu toliau nereikalinga smile o moterys galvoja, nemiega, isimyli dar kas jom ten daros todel vyram neistikimybe normalu o moteriai nenormalu


kazin kiek tu moteru buve su tokiu mastymu. man moteris nera daigtas

294

Re: Neištikimybė, ar tai normalu?

Alvydas parašė:

kazin kiek tu moteru buve su tokiu mastymu. man moteris nera daigtas

man irgi moteris nera daigtas as gerbiu visas kurios man buna geros ir nuosirdzios, net prostituciu tarpe pasitaiko tikrai mielu merginu smile nemegstu tik arogantisku kaliu smile