1

Tema: Kaip Suprasti?

Visai nesenai susipazinau su simpatisku vaikinu kitam tinklalapi ir iskart jam parasiau. Pradejom susirasineti ir neilgai laukus pasiuliau jam susitikti. Bet jis paprase palaukti iki gaus alga. Per tas dvi savaites (mazdaug) buvo daug linksmo, atviro bendravimo smsais, per skaipa, viens kita nuziurinejom internete. Regis abu pametem galvas viens del kito. Tada atejo toji lemiama diena. Pasitikau ji autobusu stoti (jis Ukmergej gyvena), iskart apkabino, komplimentu prisake. Daug vaiksciojom, daug kalbejom. Nei zenklo is jo nebuvo, kad kazkas ne taip. Net svarstem kuris pas kuri atvaziuos. Ta pati vakara kai grizo namo parase sms, kad eina miegoti ir dingo. Laukiu diena, antra...neraso. Praejo savaite, neraso. Dingo kaip vaiduoklis neparases, nepaaiskines nieko. Nesuprantu tu vyru, kas jiem daros? Kodel jie tokie prakeikti bailiai? Kodel taip elgiasi?

2

Re: Kaip Suprasti?

Tai gal nepatiko kas nors, ir bendrauti nebenori. O gal tiesiog nelaimė atsitiko, esti du variantai, bet kadangi "prakeikti bailiai" tai palikimę pirmąjį. nes pati nuspėjate kodėl big_smile Mane kai kurios merginos/moterys užknisa, ir kartais labai, bet aš visų nepuolu ižeidinėti, juk tai individai, yra ir labai fainių butybių, o kaip gi be jų smile tad vertėtu susimastyti, visgi nebe 15 metu jums...  ir klausymas, ar norite suprasti vyrus(tai neįmanomą) ar būtent šį keistai besielgianti vyrą, nes kuo dabar nusidėjo kiti?

3

Re: Kaip Suprasti?

egidijau maladec.
Jurgita,o tu ismok pirma mylet save.ir gerbt save.kelt savo plankute ne zemindama kitus,o izvelgdama kituose tai ko tau tikrai nereikia.
tada ir bus tokiu maziau atveju.manau cia yra kaip yra.

4

Re: Kaip Suprasti?

Tai pati irgi gali parasyt ir paklaust kame reikalas.
gal zmogui kokia nelaime ir ligoninej be samones guli, gal telefona pavoge ar visus namus apsvarino ir neturi kaip susisiekt. Daug variantu cia gali but ,bet kazkodel tu zinai tik viena.

5

Re: Kaip Suprasti?

ta pati galiu ir apie panas pasakyti,susipazysti,bendrauji atrodo jau ten galva pamete,kita diena is niekur nieko **** pasiuncia ir suprask kaip nori...:D

6

Re: Kaip Suprasti?

Parašyk ir paklausk, bet greičiausiai, kad nepatikai kažkuom ir tyliai pasiplovė, kaip dauguma ir darome smile

7

Re: Kaip Suprasti?

o gal avarija o gal sirdis neatlaike a vdruk zali zmogeliukai pagrobe....

8

Re: Kaip Suprasti?

manau ištrink numeriuką ir nesuk sau galvos dėl niekų smile neparašė bus kitas kuris parašys

9

Re: Kaip Suprasti?

Toki kelia vaziavo ir iskart pasakyt, kad nieko nebus? Bent Kauna vaikinas pamate big_smile Autorei: nesuk sau galvos... Butum reikalinga, nedingtu. NEXT )))

10

Re: Kaip Suprasti?

Turbut nepatikai, gal nenorejo izeist, tau tai i akis pasakyt, gal but bailys, nu zodziu ne vyras jei paliko viska nezinioj, priesingai butu dryses pasakyt kas kaip yra ir butu nekankines taves dingdamas:)

11 (redagavo Jurgita 2013-04-05 20:22)

Re: Kaip Suprasti?

Jusu visu ziniai as apgalvojau visus imanomus ir neimanomus variantus. Ir parasiau jam, paklausiau, o jis tiesiog atsimsazino....internete, skype. Jei butu buvus nelaime, jo sesuo man butu pranesus, bet jis tiesiog ignoravo mane. Taoks elgesys yra nepriimtinas. Galejo paaiskint, bent jau zinute parasyt, kad mums nepakeliui, o jis eme dingo ir uzvere viss kelius. Tai ka as turejau galvot?

Praejus kuriam laikui susivokiau, kad bus tu vyru, atsiras toks, kuriam as patiksiu istikruju. Manau, kad jis yra tiesiog mergisius (nors tvirtino priesingai), bet nuojauta kuzda, kad jis toks. Dabar istikruju dziaugiuosi, kad jis dingo is mano gyvenimo, padare vietos geresniam smile Aisku nieko blogo nelinkiu jam. Nei vienam nelinkiu, tiesiog likimsas pats pasius jam kokia pamoka smile Aciu nuomones, uz palaikyma smile

12

Re: Kaip Suprasti?

pazystamas jausmas, man taip nutiko ir vel vienisas, jeigu ignoruoja vadinasi bendraut nenori, akivaizdu... pasibjauretina bet akivaizdu... geriausia tokiu atveju santykiu daugiau isvis neieskot. galima isvengti daugybes problemu ir nervu... as pats ant tokiu nesamoniu daugiau neuzklimpsiu...

13

Re: Kaip Suprasti?

Jurgita parašė:

Jusu visu ziniai as apgalvojau visus imanomus ir neimanomus variantus. Ir parasiau jam, paklausiau, o jis tiesiog atsimsazino....internete, skype. Jei butu buvus nelaime, jo sesuo man butu pranesus, bet jis tiesiog ignoravo mane. Taoks elgesys yra nepriimtinas. Galejo paaiskint, bent jau zinute parasyt, kad mums nepakeliui, o jis eme dingo ir uzvere viss kelius. Tai ka as turejau galvot?

negaisk laiko galvodama apie vaikinus,tu geriau pagalvok apie kolaiderio veikimo principa ir idomu ir naudos daugiau.

14

Re: Kaip Suprasti?

Anciasnapis parašė:
Jurgita parašė:

Jusu visu ziniai as apgalvojau visus imanomus ir neimanomus variantus. Ir parasiau jam, paklausiau, o jis tiesiog atsimsazino....internete, skype. Jei butu buvus nelaime, jo sesuo man butu pranesus, bet jis tiesiog ignoravo mane. Taoks elgesys yra nepriimtinas. Galejo paaiskint, bent jau zinute parasyt, kad mums nepakeliui, o jis eme dingo ir uzvere viss kelius. Tai ka as turejau galvot?

negaisk laiko galvodama apie vaikinus,tu geriau pagalvok apie kolaiderio veikimo principa ir idomu ir naudos daugiau.


Sneki kaip mano brolis dabar big_smile Respect big_smile

15

Re: Kaip Suprasti?

As tai labiau galvoju kaip ten yra su tuo sviesos greiciu. Visada aiskindavo ,kad jo niekas negali virsyti. Dabar va surado,kad optiniuose tinkluose, sviesa sukant spirale,ji virsija savo iprasta iki siol nevirsijama greiti 3-4 kartus. Tiksliai neimanoma kol kas net apskaiciuot ,del techniniu galimybiu.
Tai va cia yra esminiai klausimai.
Sugalvok kaip padidint sviesos greiti 5-10 kartu ir visi bernai bus tavo.
Kazkaip ne nuo to galo mastai matyt.

16

Re: Kaip Suprasti?

Nu cia jau ne mano sritis - as humanitare big_smile

17 (redagavo jonas 2013-06-16 11:34)

Re: Kaip Suprasti?

cha zvengiau skaitydamas, palauk kol gausiu alga ir atvaziuoja karzygys gaves alga is ukmerges autobusu big_smile nu nezinau as budamas vyru tai jau tada geriau sedeciau toi ukmergej ar kur ten nei pas mergas vaziuociau.
Tiesa Jurgita,reikejo parsivezt namo ir parodyt ka lovoi sugebi,but pasilikes pas tave ir i jokia ukmerge nebevaziaves, nes dejo tiek vilciu lauke algos net autobusu vaziavo toki kelia ir taip nusivilti... nu cia jau per daug smile

18

Re: Kaip Suprasti?

Kodel iskart bailys ir melagis? Gal zmogui nelaime atsitiko. Arba pagalvojo, kad pinigai tau labiau rupi ir tiek. Ko dergiat zmogu kai nezinot kas istikruju? Ateis laikas ir isaiskes tiesa, pats parasys. O jei tycia taip pasielge, tai gyvenimas jam teisejas, tada blogas zmogus. Nedarykim skubotu isvadu, kad po to patiems nebutu gaila del tokiu itarimu.

19

Re: Kaip Suprasti?

Per greitai sprendziat, kad mergisius. Kad kazkodel neatsiliepia? Tai jofana, paklausk tu jo seses kame problemos ir viskas.