21

Re: Ar gali vyras ir moteris būti tik draugais?

jonas parašė:
Alvydas parašė:

tai aisku, kad gali.  smile visai daznai jos geresni draugai buna.

nu jei tau moteris geresnis draugas uz tikra bachura tai ka zinau.

gal man nepasiseke ir neturiu tikru draugu, kuriuos galiu vertinti kaip tikrais draugais. zmoniu gyvenimai skirtingi, o turiu geru draugiu ir man gerai.. smile

22

Re: Ar gali vyras ir moteris būti tik draugais?

zinoma gali,kol vienas kitam yra neprieinamas:)

23

Re: Ar gali vyras ir moteris būti tik draugais?

as  manau kad gali. pati turiu toki drauga, su kuriuo mes tik draugai. ir jokiu kitu blogu minciu smile

24

Re: Ar gali vyras ir moteris būti tik draugais?

Turiu drauge su kuria gerai sueinu,patraukli man, bet vistiek neduoda man :DDDD

25

Re: Ar gali vyras ir moteris būti tik draugais?

Aisku, kad negali.

26

Re: Ar gali vyras ir moteris būti tik draugais?

...siaip tai ir tos pacios lyties atstovai pasitvarko]]]],..tai kam kalbet apie skirtingus polius...tas kas raso,kad gali..tai meluoja.pliusas minusa traukia net jei impotentas -vistiek jis jo nori...nors ir negali...

27

Re: Ar gali vyras ir moteris būti tik draugais?

Zinoma kad gali :::037

28

Re: Ar gali vyras ir moteris būti tik draugais?

Giedre parašė:

as  manau kad gali. pati turiu toki drauga, su kuriuo mes tik draugai. ir jokiu kitu blogu minciu smile

ir kokios tos blogos mintys? kad vaikino statusas jau kazkuo blogesnis uz draugo statusa?:D

29

Re: Ar gali vyras ir moteris būti tik draugais?

NaKi parašė:

negali, vistiek anksciau ar veliau kazkas bus, nebent tas vyras gejus smile

o tave seksualiai traukia visos moterys? Viska kas juda esi pasiruoses isbyrbint? Ar visgi yra moterys, kurios domina ne tik apatine tavo galva? Suprantu, sunku but ribotam zmogui ir visur tik noret 'ikist', bet yra zmoniu kurie dar nori ir kitokio pobudzio 'bendravimo'.

30

Re: Ar gali vyras ir moteris būti tik draugais?

Virgilijus parašė:

...siaip tai ir tos pacios lyties atstovai pasitvarko]]]],..tai kam kalbet apie skirtingus polius...tas kas raso,kad gali..tai meluoja.pliusas minusa traukia net jei impotentas -vistiek jis jo nori...nors ir negali...

pats irgi taip pat? Nori, netgi jeigu ji neatrodo patraukli, netgi jeigu ji yra vyresne? Taip iseina, kad noretum netgi savo mama pasiguldyt? Juk pliusas ir minusas...Uzuojauta.

31 (redagavo Nesakysiu 2013-06-19 10:53)

Re: Ar gali vyras ir moteris būti tik draugais?

Donatas parašė:
NaKi parašė:

negali, vistiek anksciau ar veliau kazkas bus, nebent tas vyras gejus smile

o tave seksualiai traukia visos moterys? Viska kas juda esi pasiruoses isbyrbint? Ar visgi yra moterys, kurios domina ne tik apatine tavo galva? Suprantu, sunku but ribotam zmogui ir visur tik noret 'ikist', bet yra zmoniu kurie dar nori ir kitokio pobudzio 'bendravimo'.

Su tom kurios netraukia as ir nebendrauju taip kad jei jau bendrauju vadinasi as jos noriu ir tikrai neziuriu kad ji labai intelektuali ir nepatraukli, jei potraukio nera vadinasi ji ne man, o fizinis potraukis visada turi buti. Nes gatveje nekalbisi merginos kuri tau nebus patraukli, nes matai gal jos smegeneles yra tinkamos bendravimui, klausimas tada kokio velni pas mus yra simpatijos ar ne, nes tai pirmas rodiklis kuris mums duoda signala ar su ta mergina bus kazkas ar ne. Taip kad kaip matai tu cia tiesiog bendraudamas su sau nepatrauklia mergina apsigaudineji pat, o jei jau bendrauji vadnasi tau ji patinka, nes kitaip su ja nebendrautum. Juk pvz darbe stengiesi minimaliai bendruti su vadinamu"priesu" "nedraugu" kadangi jis kazka padare bloga ir nesinori tau su juo kontaktuoti cia tas pats jei mergina nebus patrauklitau ir bendrauti nebus reikalo nebent kaip kazkada minejau kad yra kazkas bendro kaip hobis kas labai ypatingai retais atvejais buna, tai va cia ir esme kad jei jau apsigaudineji tai sekmes tau, nes man asmeniskai to nereikia as ieskau tik tokiu kurios man patinka o ne tokiu su kuriom reikia buti nors ir nera noro big_smile as nesu mazochistas ir tikrai saves neskriausiu ir busiu su ta kuri netraukia manes tongue
o kas liecia kita bendravima tam yra draugai ir pazistami taip kad kaip matai esi issidures kaip obuolys ir cia ne ribotumas pasireiskia o atranka:P nes pirmiausiai mergina ka gali duoti tai tik seksa visa kita kaip sakiau yra draugai ir pazistami, todel jei jau manai kitaip vadinasi esi neisrankus ir birbinti gali bet ka kas kruta tai tik tu tongue todel gerai mastyk pries teigdamas tokius dalykus nes kaip man sake, savas liezuvis kaip matai buna tavo priesas big_smile

32

Re: Ar gali vyras ir moteris būti tik draugais?

"neziuriu kad ji labai intelektuali ir nepatraukli" - ribotumas
"Taip kad kaip matai tu cia tiesiog bendraudamas su sau nepatrauklia mergina apsigaudineji pat, o jei jau bendrauji vadnasi tau ji patinka, nes kitaip su ja nebendrautum." - zmogus gali patikt ne tik isvaizda (vel tavo ribotumas)
"Juk pvz darbe stengiesi minimaliai bendruti su vadinamu"priesu" "nedraugu" kadangi jis kazka padare bloga ir nesinori tau su juo kontaktuoti cia tas pats jei mergina nebus patrauklitau ir bendrauti" - nepatraukli mergina nera priesas ar nedraugas ir nieko blogo nera padariusi. Vel ribotumas.
"nesu mazochistas ir tikrai saves neskriausiu ir busiu su ta kuri netraukia manes" - vien is sito sakinio galima teigt, kad savo virsutines galvos smegenu nenaudoji (isvis abejoju ar jas turi), esi tiesiog buka pisimo masina, nezinanti, kas yra kitoks bendravimas negu lytiniais organais. Per si savo posta, bent 5 kartus parodei, koks kvailas ir ribotas esi. Esi tuscias. Panasioms blondinems yra geras lietuviskas zodis apibudint - tustutes. Jis tinka ir tau. Uzjauciu.

33

Re: Ar gali vyras ir moteris būti tik draugais?

vyras   ir moteris    gali būti draugais,   nes  kartais  vyras ir moteris tampa pačiais geriauseis draugais  ir netgi kartais tampama   neiskiremais draugais

34

Re: Ar gali vyras ir moteris būti tik draugais?

Esmeralda parašė:
Nesakysiu parašė:

Taip gali jei bernas piderastas, impotentas arba bijo antros puses bei panasiai kitu atveju tai neimanomas dalykas big_smile

Be sekso mergina bernui nieko daugiau negali duoti, nes viskam kitam yra draugai big_smile

Jei mergina patraukli bernas negali jos nenoreti kaip moters, o jei aiskina kad ji man patraukli fiziskai bet jos nenoriu tai arba jis durnu apsimeta ir durniais laiko kitus arba jis mazochistas big_smile

Dar vienas faktorius gali tik tuo atveju jei tinka hobis kitaip tai ji **** reikalinga tam bernu pakanka pilnai draugu nebutina mergos kurios nesuvokia elementariu dalyku taip kaip bernai

Kitu atveju tai jei jau ji salia vadinasi bernas jos nori kad ir ka jis beaiskintu tongue

Cia tas pats kas sedint sitam portale aiskinti as nieko neieskau ir man nieko netruksta big_smile nes jai jau cia sedi vadinasi kaip minimum bendravimo trukumas yra. taip ir su mergom jei jau ji yra salia bet nesidalina hobiu vadinasi jinai seksui norima gauti kitaip ji nereikalinga bus tongue

Jeigu  vaikinas  į  merginas  žiūri,kaip  į  sekso  objektus,o  dar  jo  tikslas  su  visom  permiegoti  ir  jam  nereikia  net  aistros -žinoma  negali.  Kadangi  jis  megsta  pasikalbėti  tik  su  vaikinais.

35

Re: Ar gali vyras ir moteris būti tik draugais?

Donatas parašė:

"neziuriu kad ji labai intelektuali ir nepatraukli" - ribotumas
"Taip kad kaip matai tu cia tiesiog bendraudamas su sau nepatrauklia mergina apsigaudineji pat, o jei jau bendrauji vadnasi tau ji patinka, nes kitaip su ja nebendrautum." - zmogus gali patikt ne tik isvaizda (vel tavo ribotumas)
"Juk pvz darbe stengiesi minimaliai bendruti su vadinamu"priesu" "nedraugu" kadangi jis kazka padare bloga ir nesinori tau su juo kontaktuoti cia tas pats jei mergina nebus patrauklitau ir bendrauti" - nepatraukli mergina nera priesas ar nedraugas ir nieko blogo nera padariusi. Vel ribotumas.
"nesu mazochistas ir tikrai saves neskriausiu ir busiu su ta kuri netraukia manes" - vien is sito sakinio galima teigt, kad savo virsutines galvos smegenu nenaudoji (isvis abejoju ar jas turi), esi tiesiog buka pisimo masina, nezinanti, kas yra kitoks bendravimas negu lytiniais organais. Per si savo posta, bent 5 kartus parodei, koks kvailas ir ribotas esi. Esi tuscias. Panasioms blondinems yra geras lietuviskas zodis apibudint - tustutes. Jis tinka ir tau. Uzjauciu.

Donatai-labai gerai pasakyta...

36

Re: Ar gali vyras ir moteris būti tik draugais?

Esmeralda parašė:
Esmeralda parašė:
Nesakysiu parašė:

Taip gali jei bernas piderastas, impotentas arba bijo antros puses bei panasiai kitu atveju tai neimanomas dalykas big_smile

Be sekso mergina bernui nieko daugiau negali duoti, nes viskam kitam yra draugai big_smile

Jei mergina patraukli bernas negali jos nenoreti kaip moters, o jei aiskina kad ji man patraukli fiziskai bet jos nenoriu tai arba jis durnu apsimeta ir durniais laiko kitus arba jis mazochistas big_smile

Dar vienas faktorius gali tik tuo atveju jei tinka hobis kitaip tai ji **** reikalinga tam bernu pakanka pilnai draugu nebutina mergos kurios nesuvokia elementariu dalyku taip kaip bernai

Kitu atveju tai jei jau ji salia vadinasi bernas jos nori kad ir ka jis beaiskintu tongue

Cia tas pats kas sedint sitam portale aiskinti as nieko neieskau ir man nieko netruksta big_smile nes jai jau cia sedi vadinasi kaip minimum bendravimo trukumas yra. taip ir su mergom jei jau ji yra salia bet nesidalina hobiu vadinasi jinai seksui norima gauti kitaip ji nereikalinga bus tongue

Jeigu  vaikinas  į  merginas  žiūri,kaip  į  sekso  objektus,o  dar  jo  tikslas  su  visom  permiegoti  ir  jam  nereikia  net  aistros -žinoma  negali.  Kadangi  jis  megsta  pasikalbėti  tik  su  vaikinais.


Pezalai. Yra rimtu vaikinu. Tik pacioms merginoms nereikia rimtumo, todel po to ir sukuria toki vaizda, kad visi tada nori tik sekso is ju.

37

Re: Ar gali vyras ir moteris būti tik draugais?

Gali.

38

Re: Ar gali vyras ir moteris būti tik draugais?

Gali. Jei vaikinas merginai patinka tik kaip žmogus, bet ne kaip vyras.

39

Re: Ar gali vyras ir moteris būti tik draugais?

nesvarbus parašė:
Esmeralda parašė:

Jeigu  vaikinas  į  merginas  žiūri,kaip  į  sekso  objektus,o  dar  jo  tikslas  su  visom  permiegoti  ir  jam  nereikia  net  aistros -žinoma  negali.  Kadangi  jis  megsta  pasikalbėti  tik  su  vaikinais.


Pezalai. Yra rimtu vaikinu. Tik pacioms merginoms nereikia rimtumo, todel po to ir sukuria toki vaizda, kad visi tada nori tik sekso is ju.

Tai  mano  atsakymas  buvo  vaikinui ,kuriam  bendravimas  su  merginomis  yra  alus , šampanas  ir  turi  butinai  baigtis  viskas  seksu.Su  vaikinais  kurie  galvoja tik  mažaja  galva  draugiško  bendravimo  negali  būti ,reikia  draugiškam  bendravimui  ne  tik  rimtos  merginos  ,bet  ir  vaikino  su  galva  ant  pečių  .Ir  tada  nebus  pezalai.Draugais  galima  būti  su  vaikin ais  kurtie  masto  kaip  Donatas. O  draugų  buvo  ir  bendradarbių  tarpe  ir  pažystamų  tarpe.   Apie  gyvenimą  pakalbėdavom ,patardavom  vieni  kitiems  ir  nelaimėje  padėdavom. Sekso  nebuvo  ,o  pagarba  išliko. Jei  žmonės  protingi  ,tai  draugais  gali  būti.

40 (redagavo Nesakysiu 2013-06-20 08:57)

Re: Ar gali vyras ir moteris būti tik draugais?

Donatas parašė:

"neziuriu kad ji labai intelektuali ir nepatraukli" - ribotumas
"Taip kad kaip matai tu cia tiesiog bendraudamas su sau nepatrauklia mergina apsigaudineji pat, o jei jau bendrauji vadnasi tau ji patinka, nes kitaip su ja nebendrautum." - zmogus gali patikt ne tik isvaizda (vel tavo ribotumas)
"Juk pvz darbe stengiesi minimaliai bendruti su vadinamu"priesu" "nedraugu" kadangi jis kazka padare bloga ir nesinori tau su juo kontaktuoti cia tas pats jei mergina nebus patrauklitau ir bendrauti" - nepatraukli mergina nera priesas ar nedraugas ir nieko blogo nera padariusi. Vel ribotumas.
"nesu mazochistas ir tikrai saves neskriausiu ir busiu su ta kuri netraukia manes" - vien is sito sakinio galima teigt, kad savo virsutines galvos smegenu nenaudoji (isvis abejoju ar jas turi), esi tiesiog buka pisimo masina, nezinanti, kas yra kitoks bendravimas negu lytiniais organais. Per si savo posta, bent 5 kartus parodei, koks kvailas ir ribotas esi. Esi tuscias. Panasioms blondinems yra geras lietuviskas zodis apibudint - tustutes. Jis tinka ir tau. Uzjauciu.

Pries snekedamas tokes nesamones, gal pirma paklausk ka man mergina gali duoti jei turiu draugu pokalbiams apie savo hobi ir pomegius, darba vadinasi pinigu yra, tai dabar man paaiskink tokiam "tusciam" ko man is merginos gali reiketi daugiau? nes as visa kita turiu ir man nereikia (taip kad cia tau p[amastymui ar pats nebusi tuscias ir nzn ka cia skiedi per nesamones) o kad esi stereotipu auka nu cia aisku tavo bedos tik tada neaiskink kad kiti yra tusti.Beja kai hobis ir pomegiai mmasinos ir kompai patikek merginos tokioje srityje jei ir gaudosi tai tikrai ne taip kaip bernai ir beto labai reta kuri gaudosi, todel neskieks savo "ereziju" nes jos tikrai smegenu tau neprideda, o pasirodyti kad esi tipo krutas ir labai protingas siuo atveju tau nepasiseke ne ant to uzsokai
Todel savo erezijas pasilaikyk tokiems kaip tu pats "tustiems" kurie nesuvokia elementariu dalyku kad jei nera bendro hobio ir pomegiu nieko apart sekso ir nebus daugiau