1

Tema: Romanas Darbe

Dirbu offise ir nutiko taip, kad bendradarbis pakvietė į pasimatymą:) aš jį pažįstu 3 metus. Kultūringas,ramaus būdo,išsilavinęs,NEVEDĘS. Atrodo,vieni pliusai! Bet... Dirbam toje pačioje kompanijoje,ir jis vokietis... Ką dartytumėt jūs?

2

Re: Romanas Darbe

Tai gi imk tu uzsienieti, juk lietuviai blogiausi, lietuvius apderget.  Labai aktualu siuolaikinems merginoms uzsienieciai. Mazai patriotizmo, speju nevisos mamos to moke savo vaiku.
Nors palauk, gal net ir uzsienieciai kazkuo neitinka jau?:D wouu, tada cia sunkus atvejis.

3

Re: Romanas Darbe

smile jei kada nors sutiksiu lietuvį, kuris pažinos abėcėlę, bus kultūringas net nedvejosiu! + aš išsiskyrusi,tai lietuvaičiams per prasta,"nurašyta" . Bet pasireišk protingas lietuvaiti,kaip manai , darbinis romanas? O jei nenusiseks? Retai susitinkam,nes dirbam skirtinguose srityse.  Bus nepatogu...:)

4

Re: Romanas Darbe

Būtų koks afrikietis ar musulmonas, niekada net nesvarstyčiau apie galimybę eiti:) o dabar europietis,tik nelabai patinka,kad bendradarbis...

5

Re: Romanas Darbe

Ko tu su ta savo abecele? Geriau rasyti angliskom raidem, bet atskirti raide K nuo G. Arba gyventi ne UK.
Kulturingas kaip? Kaip turkajus liezuviu malti ir po kablais voliotis?

Darbinis romanas yra tas pats, kai vyras su zmona dirba toj pacioj imonei. Man tai jau kvepia korupcija ir hierarchija.

6

Re: Romanas Darbe

Rita parašė:

Būtų koks afrikietis ar musulmonas, niekada net nesvarstyčiau apie galimybę eiti:) o dabar europietis,tik nelabai patinka,kad bendradarbis...

Is kitos puses kuo gi trukdo, kad anas yra bendradarbis?
Aisku lievai, nes gales kabinetis, kad kiti darbdaviai ziuri i tave, pavydas. O gal uzknis kitus darbuotojus ziureti kaip darbe meilikaujat viens kitam.

7

Re: Romanas Darbe

Na, kiek čia skaitau,susidariau nuomonę, kad  gerbiamasis esat kultūringas. Žodžiai aiškūs,be įžeidinėjomų. Nors nuomonės ir nesutinka. Aš angliškai moku rašyt ,bet ačiū už rūpestį. Hm, o jis man ne bosas,korupcijos jokios negali būti. Bet vistiek ,kažkaip nemalonu būtų... Vis dar abejoju:/

8

Re: Romanas Darbe

Darbe negalėsim meilikauti,kadangi  darbe negali šito būti. Bet jei nenusiseks pasimatymas? Nepatogumo jausmo neišvengsime

9

Re: Romanas Darbe

Sakot zinot ko norit, o istirktuju pati vel irodei ta stereotipa, kuris yra teisingas, nezinot ko norit, nezinot ir abejojat:)

10

Re: Romanas Darbe

O jūs,susipažinęs su mergina,neabejot? Taip,abejoju:) stereotipiškai šįkartą:D bet tik todėl,kad teks į vieną įstaigą vaikščioti 5 dienas per savaitę:)

11

Re: Romanas Darbe

Abejoji visada. Tik as pvz zinau ko noriu. O abejoti tai dar nieko tokio.

12

Re: Romanas Darbe

Aš irgi žinau. Tiesiog paskutinius metus mylėjau darbą labiau , nei vyrus. Daug pastangų įdėjau,kad turėčiau savo stalą čia . O va bumt! Ir vyras iš mano erdvės:)

13 (redagavo Nesakysiu 2013-07-16 15:35)

Re: Romanas Darbe

Zinai yra labai geras posakis: duoda imk, musa bek big_smile manau tuo viskas pasakyta o jei tu dar abejoji vadinasi nera jis tau tinkamas tongue nes jei jis butu tinkamas tau, neabejotum, kaip sakoma atsiduotum nedraugavusi stai ir viskas big_smile

14

Re: Romanas Darbe

Neieskok slieku asfalte ir bus viskas gerai big_smile

15

Re: Romanas Darbe

O gal ir taip...:)

16

Re: Romanas Darbe

Na cia ne gal o taip big_smile

17

Re: Romanas Darbe

Rita parašė:

Darbe negalėsim meilikauti,kadangi  darbe negali šito būti. Bet jei nenusiseks pasimatymas? Nepatogumo jausmo neišvengsime

Na, nenusiseks pasimatymas ir tiek. Koks ten nepatogumas? Blogiau bus, jei jūsų darbai vienas nuo kito priklausomi. Net nepajausi, kaip bus daromos nuolaidos to net nenorint. Arba jei padraugausit ir išsiskirsit negražiai. Problemos darbe niekam nereikalingos. Nenusisisekęs pasimatymas yra mažiausias nemalonumas, kurio gali tikėtis smile

18

Re: Romanas Darbe

Va būtent ir aš taip galvoju:) dirbam mes skirtinguose sferose,net aukštai skirtingi. Bet vistiek tenka susitikti... Kalėdų vakarėliai,lifte,einant į darbą...

19

Re: Romanas Darbe

is vienos puses patogu,,bet jai poto nusibodo teks kartu dirbt kentes darbas

20

Re: Romanas Darbe

O čia tai bėda...