1

Tema: Šiuolaikinis menas. Kokia tavo nuomone apie jį?

Ką manote apie šiuolaikinį meną?
Esu buvusi Plartformoj - šiuolaikinio meno festivalyje, likau daug ko nesupratus, kai kurie spektakliai buvo kaip pasityčiojimasiš publikos...

Kaip jūs vertinate šiuolaikinį meną?

2

Re: Šiuolaikinis menas. Kokia tavo nuomone apie jį?

visais laikais nuogas gražus kūnas buvo gražu ir vertinama, o ten kas kita tai skonio reikalas, arba neturėjimas kur pinigų dėti kai perka paveikslus  big_smile

3

Re: Šiuolaikinis menas. Kokia tavo nuomone apie jį?

Toks,kuris neturi dideles isliekamosios vertes.

4

Re: Šiuolaikinis menas. Kokia tavo nuomone apie jį?

Šiuolaikinis menas tampa truputį pigokas ir ten ne itin daug fantazijos ar idėjos yra, tačiau negaliu sakyti, jog tai nėra žavu, tik atrodo, jog šiuolaikinis menininkas nedaug įdeda darbo į tai, ką pristato visuomenei, nors velniai žino, vienas gali pusdienį praleisti rašydamas vieną pastraipą ar piešdamas kažkokią detalę ir mane beprotiškai erzina, kai betkoks marozėlis sako "aš geriau padaryčiau užsimerkęs". Matyt viskas persikelia į tai, kas darbe "paslėpta tarp eilučių", kiekvienas tai savaip interpretuoja ir sau prisitaiko, kaip ką mato. Suvokimas, matymas... Hmm. Viskas su tuo menu yra gerai, tačiau dabar jis reikalauja, jog žmogus nebūtų bukas, kitaip to nesupras, o tai didelis + !

5

Re: Šiuolaikinis menas. Kokia tavo nuomone apie jį?

Taip, tikrai "menas" yra video, kuriame nuogas bičas laksto pakrante ir myža, atsiprašant, į jūrą.

6

Re: Šiuolaikinis menas. Kokia tavo nuomone apie jį?

"Auros" šiuolaikinio šokio festivaliai labai geri, tai jei neteko būti, tikrai vertėtų apsilankyti.

7

Re: Šiuolaikinis menas. Kokia tavo nuomone apie jį?

Justė, 100 parašė:

Šiuolaikinis menas tampa truputį pigokas ir ten ne itin daug fantazijos ar idėjos yra, tačiau negaliu sakyti, jog tai nėra žavu, tik atrodo, jog šiuolaikinis menininkas nedaug įdeda darbo į tai, ką pristato visuomenei, nors velniai žino, vienas gali pusdienį praleisti rašydamas vieną pastraipą ar piešdamas kažkokią detalę ir mane beprotiškai erzina, kai betkoks marozėlis sako "aš geriau padaryčiau užsimerkęs". Matyt viskas persikelia į tai, kas darbe "paslėpta tarp eilučių", kiekvienas tai savaip interpretuoja ir sau prisitaiko, kaip ką mato. Suvokimas, matymas... Hmm. Viskas su tuo menu yra gerai, tačiau dabar jis reikalauja, jog žmogus nebūtų bukas, kitaip to nesupras, o tai didelis + !

Būtent, kad visas žavumas, idėja, suvokimas - tarp eilučių. Ir puiku, kad kiekvienas gali suvokti pagal save, pritaikyti sau ar net įžvelgti detalių iš savo gyvenimo ar vidaus.

8

Re: Šiuolaikinis menas. Kokia tavo nuomone apie jį?

Rūtelė, 21 parašė:

Ką manote apie šiuolaikinį meną?
Esu buvusi Plartformoj - šiuolaikinio meno festivalyje, likau daug ko nesupratus, kai kurie spektakliai buvo kaip pasityčiojimasiš publikos...

Kaip jūs vertinate šiuolaikinį meną?


tai, kas vyksta siais laikais yra nuodeme vadint menu. Vakuotas ****, kaip meno kurinys, istatytas parodoje, tai menas? (cia nebuvo juokas)

9 (redagavo Irutė 2012-12-20 15:07)

Re: Šiuolaikinis menas. Kokia tavo nuomone apie jį?

Donatas parašė:
Rūtelė, 21 parašė:

Ką manote apie šiuolaikinį meną?
Esu buvusi Plartformoj - šiuolaikinio meno festivalyje, likau daug ko nesupratus, kai kurie spektakliai buvo kaip pasityčiojimasiš publikos...

Kaip jūs vertinate šiuolaikinį meną?


tai, kas vyksta siais laikais yra nuodeme vadint menu. Vakuotas ****, kaip meno kurinys, istatytas parodoje, tai menas? (cia nebuvo juokas)

Menas menui nelygus. Gaila, negalima prisegti paveiksliuko. Bandau.

http://img821.imageshack.us/img821/1678/13221373.jpg

Uploaded with ImageShack.us

10

Re: Šiuolaikinis menas. Kokia tavo nuomone apie jį?

nesenai išleista knyga "Pasaulis yra gražus. Pokalbiai apie kūrybą". Patarčiau visiems paskaityti. Knygoje yra 40 pokalbių su ivairių sričių lietuvių menininkais. Gal tada bus kai kam aiškiau, kas yra menas, kiek ir kas įdedama į meno kūrinį... Tai šiuolaikinių menininkų pokalbiai apie kūrybą