1

Tema: KA DARYTI KAD BUTU PLAUKAJ TIESUSU?

VISKA ISBANDZIAU...IR NIEKAS NEISEJO tik i kirpykla nuejus..patarkit merginos ka reikia daryti

2

Re: KA DARYTI KAD BUTU PLAUKAJ TIESUSU?

tai jeigu viska isbandei, reiskia niex ir nebepades ;D

3

Re: KA DARYTI KAD BUTU PLAUKAJ TIESUSU?

gal ir pades...

4

Re: KA DARYTI KAD BUTU PLAUKAJ TIESUSU?

pamenu vaikysteje klevo ir kastono ir kt. lapus knygose dziovindavom, kai isimdavom labai lygus ir glotnus budavo, pabandyk, gal ir plaukam tiks

5

Re: KA DARYTI KAD BUTU PLAUKAJ TIESUSU?

Pasinaudok lygintuvu... big_smile

6

Re: KA DARYTI KAD BUTU PLAUKAJ TIESUSU?

cia geras;D

7

Re: KA DARYTI KAD BUTU PLAUKAJ TIESUSU?

taigi yra specelei plaukams tiesint yrenginys betkurioj parde gali rasti didesne smile

8

Re: KA DARYTI KAD BUTU PLAUKAJ TIESUSU?

bandziau kelias valandas isilaike tiesumas

9

Re: KA DARYTI KAD BUTU PLAUKAJ TIESUSU?

stenkis maziau drekinti plaukus nuo to garbanojasi  lb seip tai ten nlb geras budas nes plaukus gadini  bet lygiu kitaip nebus smile

10

Re: KA DARYTI KAD BUTU PLAUKAJ TIESUSU?

aciu uz patarima:)

11

Re: KA DARYTI KAD BUTU PLAUKAJ TIESUSU?

nera uz ka smile 

12

Re: KA DARYTI KAD BUTU PLAUKAJ TIESUSU?

Gal tiesintuva pamegink wink) ir plauku laku  paipursk ilgai islaiko wink)

13

Re: KA DARYTI KAD BUTU PLAUKAJ TIESUSU?

tiesiog nusipirk gera plauku tiesintuva ir viskas plaukai laikysis kiek noresi .. aisku ir neblogai sumokesi .. ;]]p

14

Re: KA DARYTI KAD BUTU PLAUKAJ TIESUSU?

Su lygintuvu bandyk big_smile o jei rimtai tai tiesintuvas daugeliui padeda, tik reikia ji pastoviai naudot. Mano drauges buvo garbanoti, tai tiesiono, tiesino, o dabar jau nesigarbanoja. Cia dar daugkas priklauso ir nuo genu, jei tavo visos gimines labai garbanoti, tai gali nesvajot apie tiesius plaukus big_smile

15

Re: KA DARYTI KAD BUTU PLAUKAJ TIESUSU?

Na tiesintuvas žinoma ir + ten kažkoks vaškas yra smile bent jau aš kai garbanoju (nes mano tiesut tiesutėliai big_smile ir garbanoti nesilaiko) tai padeda. Nusipirk tą specialų plaukų vašką... Nežinau kaip tiksliai jį vadint. Patepk prieš tiesinant sruogą ir perbrauk su tiesintuvu smile man bent jau garbanas laiko.. tai manyčiau turėtų ir iš garbanotų tiesius laikyt

16

Re: KA DARYTI KAD BUTU PLAUKAJ TIESUSU?

Yra Cheminis tiesinimas, tiesinimo: kaukes, sampunai, kremai (bet jie nera labaiveiksmingi) geriausia butu tiesinimo znyples (kokybiskos), bei naudoti specialu purskala nuo karscio plaukams! ir plaukai bus tiesus smile

17

Re: KA DARYTI KAD BUTU PLAUKAJ TIESUSU?

isbandyk braziliska tiesinima...

18

Re: KA DARYTI KAD BUTU PLAUKAJ TIESUSU?

nieko nedaryti,garbanes irgi grazios

19

Re: KA DARYTI KAD BUTU PLAUKAJ TIESUSU?

ir po 5 metu ji gauna nuostabiu patarimu ...

20

Re: KA DARYTI KAD BUTU PLAUKAJ TIESUSU?

Patarčiau naudot plaukų priežiūros priemones, skirtas konkrečiai plaukų tiesinimui. Dažniausiai tokia linija prasideda "smoothing' žodžiu, Iš patirties, patariu naudot  Paul Mitchelll super skinny šampūną bei kondicionierių. prie viso to, įsigyk tiesinamąjį aliejuką smile)
Ir tikrai nereiktų plaukų gadinti ilgalaikiais tiesinimais, arba kasdieniu tiesinimu smile Geriau išbandyk paprastesnes priemones! sėkmės smile