1

Tema: Klausimas vyrams

ar esate cia susirade draugu vyru?  pvz su kuriuo galiam butu kartkartemis uzsukt i bara ar pakalbeti apie techinka, moteris ir pan.

2

Re: Klausimas vyrams

Nėra poreikio, tokių žmonių jau yra šalia.

3

Re: Klausimas vyrams

Aš ir kažkaip pritariu Mindaugui, nes dažniausiai vistiek nuo pat mažumės būna, kad vyrukai sava kompanija, merginos sava.. Tai tie ratukai jei gerai ryšius palaikai išlieka ilgam, tai papildomai kažką nereik ieškot, priešingai, nei kad moterų, nes truputį ne tokios pastovios, matyt posakis "Moterys negali būti tik draugės" turi kažkiek tiesos savyje:)

4

Re: Klausimas vyrams

Mindaugas parašė:

Nėra poreikio, tokių žmonių jau yra šalia.

+

5

Re: Klausimas vyrams

Saulius parašė:

Aš ir kažkaip pritariu Mindaugui, nes dažniausiai vistiek nuo pat mažumės būna, kad vyrukai sava kompanija, merginos sava.. Tai tie ratukai jei gerai ryšius palaikai išlieka ilgam, tai papildomai kažką nereik ieškot, priešingai, nei kad moterų, nes truputį ne tokios pastovios, matyt posakis "Moterys negali būti tik draugės" turi kažkiek tiesos savyje:)

   Bet tos nuo mažumės susiburusios kompanijos nevisada išlieka amžiams, juk laikas nestovi, vieni sukuria šeimas ankščiau, pasineria į šeimyninius rūpeščius, kiti išvyksta į užsieni, dar kiti pastovei pasinere i darba, dar kiti gyvena už kelių šimtų kilometrų su kuriais per darbus, rutina, ir šeimos rūpeščius, retai kada pavyksta susibegti, Taip po biški ir nyksta blėsta ratukas....

   Viena diena tik apsižvalgom, ir žiurim nėr chebros su kuo ikalt alaus čia ir dabar, nėr su kuo sumest bazara apie panas, papus, ir ratus ... KA DAROM TADA ?

6

Re: Klausimas vyrams

Šiuo atveju aš pritariu Tomui, visokių būna situacijų žmogaus gyvenime. Tarkim atvyksta dirbti į vln ar kauną iš kokio miestelio ar kaimo, tai ką tu ten pažinosi? Su kuo alaus nueisi išgert? Viso to nėra. Turės praeiti nemažai laiko kol atsiras nauji draugai. Kiemo draugai ir klasiokai lieka kažkur, o gal būt ir ten visai jų nebėra, senai užsieniuose išsibarstę. Manau galima susiorganizuot vyrukam, subėkit, alaus draugiškai išgert wink Nieko neprarasit. Kas žino, gal ir aš kokią dieną pasivaidensiu big_smile

7

Re: Klausimas vyrams

Mindaugas parašė:

ar esate cia susirade draugu vyru?  pvz su kuriuo galiam butu kartkartemis uzsukt i bara ar pakalbeti apie techinka, moteris ir pan.

MANAU ,KAD IESKODAMAS DRAUGU ,PRIE ALAUS BAKALO ,AR TAIP KOKIEMS POKALBIAMS PADISKUTUOTI  ,NETIKIU ,KAD RIMTAI SUSIRASTI CIA GALIMA .JUK DRAUGAI TURI BUTI PATIKRINTI LAIKO.

8

Re: Klausimas vyrams

Na, kad aplinkybės keičiasi, tai čia faktas.. Ir ratas siaurėja, bet nėra gi visiški kraštutinumai, kad visai išnyktų.. Net ir tokiu atveju, kažkas neišnyksta (kad ir iš moteriškosios pusės), tai yra tų merginų draugai, giminės, visokie baliai-festivaliai.. Jei ramesnis žmogus, tai nežinau kaip jam čia.. Tiesiog gal reik kažkokį hobį turėt, prie jo atsiras ir draugų, kad ir visokie masiniai pasivažinėjimai dviračiu, tikrai nemažai vyrų dviratininkų, ar tai į žvejybą kur išvažiuot, kur daugiau bazuojasi vyrų, pasiklausinėt, kaip kimba ir panašiai, gal vakare po žvejybos kokio alaus ir t.t., manau tų būdų tikrai yra, ir daug galvos sukt tikrai nereik.. smile

9

Re: Klausimas vyrams

Neteko susipazint su vyrais, nes ieskau merginu big_smile
Keistokai atrodo, kai koks vyrukais laiskus pradeda rasyt, wink

10 (redagavo Tomas 2013-09-02 19:39)

Re: Klausimas vyrams

Man atrodo mes visi čia susirinke to ieškom, kiekvienas užėjas i betkuria anketa daugumoje rasime nurodyta IEŠKAU : Draugų, Bendraminčių, Merginos, Žmonos ... ir t.t , o dabar galim panagrinėti smulkiau.

     DRAUGAI. Kaip visi, na bent jau dauguma žinome vaikinas ir mergina negali būti tik draugai, visai kaip tam filme " Tik Draugai ". Na o dabar iškyla klausimas KODIEL NEGALI ? TODIEL, kad vienas iš ju kitam jaučia daugiau negu tik paprasta draugyste, ir dažniausiai taip buna vaikinas, kuris taikosi su tokiomis sąlygomis.  Abu dalinasi problemomis, rūpeščiais, aptarinėja kas ka nuveikė ir pan.  Tada viena diena JIS pabando jai prisipažinti meileje, ir JI jam atsako " - Ne, Juk tu mano geriausias draugas, visai kaip draugas gėjus. - Bet aš nesu gėjus. Viskas būna visai kaip toje Kalnapilo atrodo reklamoje sako " ir tampi JOS geriausia "drauge", o tada ji susiranda vyriška vaikina ir tave palieka".
      Tai vat DRAUGO statusas tarp merginos ir vaikino nelabai imanomas, nebent kambariokai, kursiokai, bendradabiai, pazystami, meilužiai, Draugų merginos ir pan.
     Vadinasi jeigu anketoje toje dalyja pažymėjai kad ieskai :  Draugų, Bendraminčių, Merginos, žmonos.  Galima nesitebėti, kad kada parašys koks bičelis ir paklausk kokios čia panos, kiek pavyko nukabint panų ir pan. Ir dar mano nuomone savo bėdas ir problemas pasakoti betkokiai merginai /moteriai yra kvaila, įpač didžiausia klaida bėdavotis tai iš kurios tikiesi kazko daugiau... JOS nesupras, net jeigu ir pasako vertinu tavo nuosirduma, ir pasitikejima, sias savybes reikia parodyti kazkaip kitaip, bent jau iki tol kol tai pereina prie rimtu santiku...

TIK VYRAS SUPRAS VYRA KAI JI META MERGINA. Tik mergina supras mergina kai ja palieka vaikinas. Taip jau buvo ir bus per amžiu amžius

11

Re: Klausimas vyrams

Na neteko nes as cia su vyrais nebendrauju, nebent forume o siaip cia ieskausi merginos o ne vyro big_smile