221

Re: Vienišos mamytės- koks vyrų požiūris į jas?

Donatas parašė:
Rita parašė:
nesvarbus parašė:

Kompleksu neivaryciau, bet ant sprando sedeti neleisciau. Nes per toki gyvenima tai ir vaikinas igytu nemazai kompleksu. Pati sau pirk gumini vyra.

Na,aš optimistė. Dar tikiu,kad yra ne tik kiaulių ir asilų... Tu pesimistas,tau ir su vaiku blogai ir be vaiko blogai...:D keisk požiūrį,nieko nesigaus...

Jeigu vyras neima moters su vaiku, tai jis kiaule arba asilas? Drisciau nesutikt. Tai jo pasirinkimas, nekenkia tris niekam. Kiaule ir asilas, tas kuris paliko (nekalbu apie tragiskas netektis).

Moteris ne daiktas,kurį galima imti arba ne...:) netinka-ieškai kitos . Čia normalu. Bet dejuot,kad vaikas pinigus suėda... Moterys su vaiku pragyveno ir be jūsų...:)

222

Re: Vienišos mamytės- koks vyrų požiūris į jas?

Rita parašė:
Donatas parašė:
nesvarbus parašė:

Tai jei ta mama dziaugiasi vaiku, tai kodel jinai turi slepti vaika, kad veliau pasakyti tiesa vaikinui su kuriuo susitikineja?  Atsiranda tokiu, kurie ima tas merginas su vaikais, taik teisingai Donatas parase, kad vyras tik daug ka praras ir negales realizuoti nieko, tik papildomas pinigu saltinis bus..

As ne tai parašiau. As rašiau, kad vyras turės kažko atsisakyt, vardan savo moters. As atsisakiau ir nesigailiu. Nei su viena moterim nesijauciau taip puikiai, kaip su šia. Kiekviena moteris turi savu minusu ir pliusu (kaip ir vyrai aišku). Moteryje, kuri turi vaiku, as matau daugiau pliusu. Daug daugiau.

Na va! Ne visi vyrai idiotai, kaip kartais atrodo...:) šaunuolis! Sėkmės Tau:)

Sėkme jau mane aplankė, as sutikau ja. Toliau jau nuo manęs priklauso daugiau negu nuo sekmės. Ačiū, o vat tau sekmės, tau jos reikia.

223

Re: Vienišos mamytės- koks vyrų požiūris į jas?

Rita parašė:
Donatas parašė:
Rita parašė:

Na,aš optimistė. Dar tikiu,kad yra ne tik kiaulių ir asilų... Tu pesimistas,tau ir su vaiku blogai ir be vaiko blogai...:D keisk požiūrį,nieko nesigaus...

Jeigu vyras neima moters su vaiku, tai jis kiaule arba asilas? Drisciau nesutikt. Tai jo pasirinkimas, nekenkia tris niekam. Kiaule ir asilas, tas kuris paliko (nekalbu apie tragiskas netektis).

Moteris ne daiktas,kurį galima imti arba ne...:) netinka-ieškai kitos . Čia normalu. Bet dejuot,kad vaikas pinigus suėda... Moterys su vaiku pragyveno ir be jūsų...:)

Pragyveno, tiesa. Bet kaip bebutu, vaikas tai yra išlaidos, butu kvaila tai neigt. Ir butu grynai buka, tikėtis, kad kursit šeima kartu, tik vyras tavo vaikui nieko niekada nupirks. Jau is patirties galiu pasakyt, kad taip nebūna. Jeigu vaikas vyrui nerūpi, šeimos nebus, jeigu rupi, pirks ir leis pinigus. Bet aišku, jeigu skaičiuos, kaip nekaikurie (ir kavai pagaili), tai net neverta pradet ieskot tos moters.

224

Re: Vienišos mamytės- koks vyrų požiūris į jas?

nesvarbus parašė:
Rita parašė:
nesvarbus parašė:

Kompleksu neivaryciau, bet ant sprando sedeti neleisciau. Nes per toki gyvenima tai ir vaikinas igytu nemazai kompleksu. Pati sau pirk gumini vyra.

Na,aš optimistė. Dar tikiu,kad yra ne tik kiaulių ir asilų... Tu pesimistas,tau ir su vaiku blogai ir be vaiko blogai...:D keisk požiūrį,nieko nesigaus...

Tai tau lengva sedeti UK ir sakyti kaip viskas ok. Ten vyru kiek, o pas mus jau puse milijono svetur. Cia uzsienieciu merginu nera tiek kiek vaikinu big_smile

Lietuviskas pavydas ..ji sededama gaus daugiau nei tu dirbdamas visa menesi..kas maiso tau isvaziuot..kai nori darai..kai nenori daryt ieskai prezasciu nedaryt

225 (redagavo tinsanis 2013-09-03 22:03)

Re: Vienišos mamytės- koks vyrų požiūris į jas?

Donatas parašė:
Rita parašė:
Donatas parašė:

Jeigu vyras neima moters su vaiku, tai jis kiaule arba asilas? Drisciau nesutikt. Tai jo pasirinkimas, nekenkia tris niekam. Kiaule ir asilas, tas kuris paliko (nekalbu apie tragiskas netektis).

Moteris ne daiktas,kurį galima imti arba ne...:) netinka-ieškai kitos . Čia normalu. Bet dejuot,kad vaikas pinigus suėda... Moterys su vaiku pragyveno ir be jūsų...:)

Pragyveno, tiesa. Bet kaip bebutu, vaikas tai yra išlaidos, butu kvaila tai neigt. Ir butu grynai buka, tikėtis, kad kursit šeima kartu, tik vyras tavo vaikui nieko niekada nupirks. Jau is patirties galiu pasakyt, kad taip nebūna. Jeigu vaikas vyrui nerūpi, šeimos nebus, jeigu rupi, pirks ir leis pinigus. Bet aišku, jeigu skaičiuos, kaip nekaikurie (ir kavai pagaili), tai net neverta pradet ieskot tos moters.

Pasirinkime prevartos-spaudimo negali but..bet kiek moteru priima ta zodi nepriimtina?pasirinkt moteri su vaiku .gan nemaza atsakomybe o ir gyvenimas toliau koks?kai atsiras dar vaikas..aisku kiekvienam individualiai..bet moteris su vaiku daugiau suvarzo nei be jo

226

Re: Vienišos mamytės- koks vyrų požiūris į jas?

10 balu Alina.

Alina parašė:

Cha perskaičiau jūsų nuomones ir negaliu neparašyt wink...Esu jau vyresnė ir turiu du vaikus, taip kad mano kategorija pati baisiausia :DDD... Noriu pasakyt mieli vyrai, ne tik moterys nori būti išlaikomos, deja dabar tokių vyrų kas antras, kuriuos ne duok dieve pasikvietei į svečius ir jam pas tave patiko...tai staiga ir darbas pakeliui pasidaro ir vaikai puikūs wink...mano metų moterys dažnai būna jau apsirūpinusios ir save išlaiko puikiai wink...o kausimas: kuo dirbi? tai nereiškia, kad domina kiek uždirbi wink...tiesiog norisi rasti žmogų su panašiais pomėgiais... deja pagal tai kaip bendrauja vyrai ir moterys dabar, kai nenori jokių įsipareigojimų, kai šeima jokia vertybė, kai nėra pagarbos žmogui, gali nors ir dešimt vaikų turėt, ar jų išvis neturėt koks skirtumas...jei surasi savo žmogų, tai bus valio!!! wink

227

Re: Vienišos mamytės- koks vyrų požiūris į jas?

turiu 3 vaikus, vyra palikau su visu uzgyventu musu turtu. Dabar turiu tai, ka turejau pries santuoka + du vaikus ir viena nelaiminga, nes ji prisiteise sutuoktinis. Laukiu komentaru

228

Re: Vienišos mamytės- koks vyrų požiūris į jas?

Viktorija parašė:

turiu 3 vaikus, vyra palikau su visu uzgyventu musu turtu. Dabar turiu tai, ka turejau pries santuoka + du vaikus ir viena nelaiminga, nes ji prisiteise sutuoktinis. Laukiu komentaru

Ir ko cia laukt...tu ji palikai, o jis is taves prisiteise vaiką. O tu norėjai visus 3 sau pasilikt? Taip, as nezinau visos situacijos, bet savo atveju, taipogi stengciausi bent viena sau pasilikt.

229

Re: Vienišos mamytės- koks vyrų požiūris į jas?

Viktorija parašė:

turiu 3 vaikus, vyra palikau su visu uzgyventu musu turtu. Dabar turiu tai, ka turejau pries santuoka + du vaikus ir viena nelaiminga, nes ji prisiteise sutuoktinis. Laukiu komentaru

Nu cia jau  visu triju vaiku  traumavimas, kaip issirinko kuri prisiteist, kaip kiti du, nesijaucia dabar tevo atstumti, ziurint koks ju amzius, gal jie daugiau maziau supranta situacija, bet manau nuoskaudos gali likt visam gyvenimui.

230

Re: Vienišos mamytės- koks vyrų požiūris į jas?

Laikinasis parašė:

Pavyzdžiui aš pats turiu labai tvirtą nuomonę šiuo klausimu. Man jau pati frazė 'vieniša mamytė' kelia tokią asocijaciją, su kuria nenoriu turėti nieko bendro. Visų pirma, tai vyras ir vieniša mamytė niekada nebus tradicinė normali šeima. Tai, kad ta vieniša mamytė ir vyras puikiai sutaria, kad vyras svetimą vaiką myli kaip savo, situacijos nekeičia. Šeima vis vien nebus tradicinė. Be to, save gerbiantis, apie savo paties gražią šeimą, meilę savo paties vaikams svajojantis vyras niekada negyvens su vieniša mamyte. Aišku, tos vienišos mamytės dažnai bando teisintis, kad prieš tai išsirinko prastą vyrą, kad jis ją paliko, pasikeitė, galbūt net jau nebėra gyvųjų tarpe. Bet rezultatas vis vien tas pats - moteris liko viena su vaiku. Ir svetimo vyro kišimasis į jos gyvenimą man jau atrodo kaip priešprieša normaliai tradicinei šeimai. Juk kiekvienas vyras nori turėti ir mylėti SAVO vaiką, jis niekada negalės atiduoti tokios meilės, suteikti tokio rūpesčio, ir džiaugtis svetimu vaiku kaip savo. O priežastys, kalta mamytė ar nekalta kad liko viena, čia jau atskiras klausimas. Jis praktiškai nieko nekeičia. Tradicinės ir gražios šeimos siekiantis vyras tiesiog nepriims jokių pasiteisinimų ir to, kad vieniša mamytė yra labai graži, protinga, mylinti savo vaiką ir t.t. Kad ir kas būtų, viską sunaikins pats faktas, kad ji vieniša mamytė. O geriau pagalvojus, juk ir pati mamytė gali būti kalta, kad liko vieniša su vaiku. Galbūt ji gerai nebuvo susipažinus su vaiko tėvu, galbūt pakankamai nesusipažino su jo charakteriu, arba tiesiog pati norėjo kuo greičiau tapti mama. Vyras jai gal buvo kaip priemonė tam. Kad ir kokia bus priežastis, save gerbiančiam vyrui ji nepadės sukurti tokią šeimą, kad jis gyvendamas kartu su savo žmona ir ne savo vaikeliu galėtų jam sakyti: sūnau/dukrele, aš tave be galo myliu. Jau pats pirmas žodis bus apgaulė. Juk ne jis yra tėvas, o vaikas visąlaik tokiais svarbiais klausimais turi žinoti teisybę. Ir dar, manau, kad VIENIŠA MAMYTĖ yra tokia frazė, kuri atitinka PAČIĄ BAISIAUSIĄ KLAIDĄ/REZULTATĄ MOTERS GYVENIME. Aišku, gali būti ir ne klaida, bet rezultatas tai tikrai. Todėl ir sakau, kad aš pats šituo klausimu turiu labai tvirtą nuomonę. Kaltinti vienišų mamyčių tikrai nekaltinu, kad jos tokios tapo, bet pats faktas man yra nepriimtinas. Savo šeimą vyrui reikia kurti nuo pradžios, nuo gražaus nulio. Ir aš tikrai ne idealistas, man irgi visko gali pasitaikyti gyvenime. Bet jei susiklostys taip, kad būsiu vienišas tėvelis, tai kitos moters kartu auginti vaikelį į savo gyvenimą nekviesiu. Kokie jau gaunasi rezultatai, su tokiais ir tenka gyventi, nebūtina žlugdyti vyro svajones turėti gražią šeimą be kažkieno praeities nuoskaudų.

Taip  normalu,kad  jaunas  vaikinas  be  vaikų ,ieško  merginos  be  vaikų.Tik  nebūtina  varyti  ant  vienišų  mamų .Dažniausia  ir  susitinka  vieniša  mama ,ir  išsiskyres  tėtis  su  alimentais .Jei  pirmoji  santuoka  žlugo ,tai  jie  nebeturi  teisės  mylėti  ir  būti  laimingi.Žinau  žmonių  kurie  pirmoje  santokoje  nebuvo  laimingi ,o  antroje  laimingi ir  nei  vieno  vaikai  jiems  nemaišo. Be  to  yra  posakis  nespjauk  į  vandenį,kad  netektų  išgerti.

231

Re: Vienišos mamytės- koks vyrų požiūris į jas?

...
Na suprantama, kad myli vaikus, bet cia juk kalbama apie zmones, o ne apie kazkoki pyraga, padalinta i tris lygias ar nelygias dalis. Teisingiausia butu, jei seimos vaikai galetetu augti visi drauge ir pagal kazkoki tai grafika visi pabuti tai pas viena, tai pas kita is savo tevu... Turbut cia suo pakastas giliau... Kvepia principais... Todel nelaimingu sitoj seimoj po skyrybu liko greiciausiai daugiau negu vienas... Norit patarimo is salies? O gal pirma paklauskit visu triju vaiku, kaip ir su kuo gyventi noretu jie? Ko reikia jiems, kad jaustusi saugus ir neisnaudojami? Kai ant kortos vaiku ateitis, suauge kad ir nebegyvenantys kartu, turi ismokti nesikapstant praeities siukslese priimineti visdelto protingus ir vieningus sprendimus. Leiskit vaikams jus gerbti

232 (redagavo Ruta 2013-09-27 12:07)

Re: Vienišos mamytės- koks vyrų požiūris į jas?

Man juokingai skamba, kad kazkuris cia sake jau kaip ir "nurasyta" vienisa mamyte... Nereikia taip nuvertinti, paziurekit vyrai kiek yra vyru turinciu vaiku ir mokanciu alementus, tai cia gal ir i nauda mums but su tokiais? Tai mes ir galim i tokius neziuret jei jau taip kalbama apie vienisas mamytes... Cia mes renkames, deja vyru tikrai yra ir gana daug norinciu kurt seima, kad ir vienisa mamyte esi.. Tokie laikai, nieko nebera nauja, kad vyrai jus patys begat nuo atsakomybiu, pamate jaunesne grazesne kur be vaiku, cia jus paliekat savo vaikus (nesakau visi sakau apie tuos kurie jau lb naglai kalba apie tas vienisas mamytes, kazin kokie ju gyvenimai is tikro yra, ar nemoka alementu, o tik komentuoja cia labai jau negraziai). visi esame zmones, visi norime gyventi, vaikai nekalti, kad isyra seimos, ir nemanau, kad jie yra kliutis sukurti nauja seima... O naujoj seimoj gali atsirast ir dar daugiau vaikui.. Kur cia beda? Jei jus vyrai nenorit vienisu mamyciu, jei jums tokios nereikalingos tai eikit toli toli... Manau vienisai mamytei bus nusispjaut i tokia jusu nuomone, nes jai bus visada pirmoj vietoj vaikas, o ne tokio gudruolio nuomone.. Mamyte sutiks toki, kuris myles ir ja ir vaika... O tie kuriems vaikai maiso, jie paprasciausia galiu pasakyt be jausmu... Neziureciau as i toki, o ne toks i mane.. !!! Cia mano nuomone ir, manau, ne vienas sutinka su ja!!! O ne su tokiu, kuriem reik be vaiku, sukurt idealia seima, ilgai ir laimingai gyvent... Ziurekit, kad nebutu taip, kad viena diena isirs ta ideali seima, ir kas tada? Trukt uz vadziu vel is pradziu big_smile Tai vat biskuti pamastykit geriau!!!!!

233

Re: Vienišos mamytės- koks vyrų požiūris į jas?

Ruta parašė:

Man juokingai skamba, kad kazkuris cia sake jau kaip ir "nurasyta" vienisa mamyte... Nereikia taip nuvertinti, paziurekit vyrai kiek yra vyru turinciu vaiku ir mokanciu alementus, tai cia gal ir i nauda mums but su tokiais? Tai mes ir galim i tokius neziuret jei jau taip kalbama apie vienisas mamytes... Cia mes renkames, deja vyru tikrai yra ir gana daug norinciu kurt seima, kad ir vienisa mamyte esi.. Tokie laikai, nieko nebera nauja, kad vyrai jus patys begat nuo atsakomybiu, pamate jaunesne grazesne kur be vaiku, cia jus paliekat savo vaikus (nesakau visi sakau apie tuos kurie jau lb naglai kalba apie tas vienisas mamytes, kazin kokie ju gyvenimai is tikro yra, ar nemoka alementu, o tik komentuoja cia labai jau negraziai). visi esame zmones, visi norime gyventi, vaikai nekalti, kad isyra seimos, ir nemanau, kad jie yra kliutis sukurti nauja seima... O naujoj seimoj gali atsirast ir dar daugiau vaikui.. Kur cia beda? Jei jus vyrai nenorit vienisu mamyciu, jei jums tokios nereikalingos tai eikit toli toli... Manau vienisai mamytei bus nusispjaut i tokia jusu nuomone, nes jai bus visada pirmoj vietoj vaikas, o ne tokio gudruolio nuomone.. Mamyte sutiks toki, kuris myles ir ja ir vaika... O tie kuriems vaikai maiso, jie paprasciausia galiu pasakyt be jausmu... Neziureciau as i toki, o ne toks i mane.. !!! Cia mano nuomone ir, manau, ne vienas sutinka su ja!!! O ne su tokiu, kuriem reik be vaiku, sukurt idealia seima, ilgai ir laimingai gyvent... Ziurekit, kad nebutu taip, kad viena diena isirs ta ideali seima, ir kas tada? Trukt uz vadziu vel is pradziu big_smile Tai vat biskuti pamastykit geriau!!!!!

isirs,,sukursi kita jai noresi,,,

234 (redagavo edita 2013-09-27 19:44)

Re: Vienišos mamytės- koks vyrų požiūris į jas?

Viktorija parašė:

turiu 3 vaikus, vyra palikau su visu uzgyventu musu turtu. Dabar turiu tai, ka turejau pries santuoka + du vaikus ir viena nelaiminga, nes ji prisiteise sutuoktinis. Laukiu komentaru

Stiprybes. Lazda turi du galus. Parleks pats kad pasiimtum atgal vaikuti, kai susirgs, kai bus vaikuciui bloga. Tikrai nelinkiu to. Bet taip negalima. Juk niekas nesupras tikrai niekas. Nesuprantu teismu - gal jie zino kas yra gimdimas, nesiojimas. Laikykis.
P.S. pazystu viena seima, kur mama paslydo - istojo i sekta. Todel tetis stengiasi issaugot ir apsaugot vaikus. Bet tai ti isimtys.

235

Re: Vienišos mamytės- koks vyrų požiūris į jas?

Esu vienisa mamyte,ir esu begalo daug girdejus blogu zodziu apie tai...bet man visiskai neidomu,as turiu savo nuomone ir laikysios visada:) pagimdziau ja labai jauna,bet as ja dievinu ir dziaugiuosi kad dukra pas mane sveika stipri,grazi,netrugdo man ji kazka pasiekti,tureti, cia reikia tik noro,pastangu...o vyras kuris nesutinka su mano nuomone,man jis iskart buna neidomus,o ateis laikas surasiu ar sutiksiu ta zmogu kuris mus myles,rupinsis bet kalbu db ne apie pinigus...O svarbiausia as tikiu kad ji bus man ne tik dukra,bet ir labai gera drauge...tai yra svarbiausia...o ne tie nesuprantantis,salti ir kieta sirdziai,savanaudziai vyrai.

236

Re: Vienišos mamytės- koks vyrų požiūris į jas?

Dalia parašė:

Esu vienisa mamyte,ir esu begalo daug girdejus blogu zodziu apie tai...bet man visiskai neidomu,as turiu savo nuomone ir laikysios visada:) pagimdziau ja labai jauna,bet as ja dievinu ir dziaugiuosi kad dukra pas mane sveika stipri,grazi,netrugdo man ji kazka pasiekti,tureti, cia reikia tik noro,pastangu...o vyras kuris nesutinka su mano nuomone,man jis iskart buna neidomus,o ateis laikas surasiu ar sutiksiu ta zmogu kuris mus myles,rupinsis bet kalbu db ne apie pinigus...O svarbiausia as tikiu kad ji bus man ne tik dukra,bet ir labai gera drauge...tai yra svarbiausia...o ne tie nesuprantantis,salti ir kieta sirdziai,savanaudziai vyrai.

kas nesutinka su tavo nuomone ,tie kurie nesupranta,salti iskart tampa dar ir savanaudziais?cia pati sugalvojai ar tau kas pasake?
is kur reikia tokias nesamones traukti?kuri todel kad tu kitoje puseja ir tau reikia tai pateisint,man asmeniskai tai nera svarbu,,ar vienisa ar laisva,,ka nori tegu daro ,,bet nuomone turiu savo ir suprantu kad kas mano tas mano ,,,o jai mano pasirinkimas kad ir tau nepatinkantis tai nereiskia kad zmogus iskart tampa blogu,,tegu rupinas tas kas padare ta vaika..kai linksminosi ar buvo geri laikai prisijunkt nereikejo kviest,,o kai na jau yra vaikas ,,svetimas zmogus turi jy priimt kaip savo?cia yra normalu,,kam savo jai gali paimt svetima?vieni linksminsis kiti augins,,:) ir taip toliau ir pan,,,

237

Re: Vienišos mamytės- koks vyrų požiūris į jas?

tinsanis parašė:
Dalia parašė:

Esu vienisa mamyte,ir esu begalo daug girdejus blogu zodziu apie tai...bet man visiskai neidomu,as turiu savo nuomone ir laikysios visada:) pagimdziau ja labai jauna,bet as ja dievinu ir dziaugiuosi kad dukra pas mane sveika stipri,grazi,netrugdo man ji kazka pasiekti,tureti, cia reikia tik noro,pastangu...o vyras kuris nesutinka su mano nuomone,man jis iskart buna neidomus,o ateis laikas surasiu ar sutiksiu ta zmogu kuris mus myles,rupinsis bet kalbu db ne apie pinigus...O svarbiausia as tikiu kad ji bus man ne tik dukra,bet ir labai gera drauge...tai yra svarbiausia...o ne tie nesuprantantis,salti ir kieta sirdziai,savanaudziai vyrai.

kas nesutinka su tavo nuomone ,tie kurie nesupranta,salti iskart tampa dar ir savanaudziais?cia pati sugalvojai ar tau kas pasake?
is kur reikia tokias nesamones traukti?kuri todel kad tu kitoje puseja ir tau reikia tai pateisint,man asmeniskai tai nera svarbu,,ar vienisa ar laisva,,ka nori tegu daro ,,bet nuomone turiu savo ir suprantu kad kas mano tas mano ,,,o jai mano pasirinkimas kad ir tau nepatinkantis tai nereiskia kad zmogus iskart tampa blogu,,tegu rupinas tas kas padare ta vaika..kai linksminosi ar buvo geri laikai prisijunkt nereikejo kviest,,o kai na jau yra vaikas ,,svetimas zmogus turi jy priimt kaip savo?cia yra normalu,,kam savo jai gali paimt svetima?vieni linksminsis kiti augins,,:) ir taip toliau ir pan,,,

Sutinku su Dalia... tai tu cia vaikinas pievas rasai, visai nesamones, daug vyru sako patys mylesiu kaip savo!!! o tu ziurek pats nepasidaryk ir ziurek kad kitas neaugintu tavo vaiko.. neduok Dieve nelinkiu, bet taip kalbet apie kitus ir negalima... bliam zmones atsipeikekit vAIKAI KUOM KALTI???????? neziurekit jei nenorit.... yra ir bus kas ziuri, cia ne jums o mums rinktis!!!! Geriau but vienisai mamytei ir savo auksiuka matyt, nei but vyrui kuris ilgai ir nuobodziai moka alementus!!! Tad neperdekit...

238 (redagavo tinsanis 2013-09-27 22:42)

Re: Vienišos mamytės- koks vyrų požiūris į jas?

Ruta parašė:
tinsanis parašė:
Dalia parašė:

Esu vienisa mamyte,ir esu begalo daug girdejus blogu zodziu apie tai...bet man visiskai neidomu,as turiu savo nuomone ir laikysios visada:) pagimdziau ja labai jauna,bet as ja dievinu ir dziaugiuosi kad dukra pas mane sveika stipri,grazi,netrugdo man ji kazka pasiekti,tureti, cia reikia tik noro,pastangu...o vyras kuris nesutinka su mano nuomone,man jis iskart buna neidomus,o ateis laikas surasiu ar sutiksiu ta zmogu kuris mus myles,rupinsis bet kalbu db ne apie pinigus...O svarbiausia as tikiu kad ji bus man ne tik dukra,bet ir labai gera drauge...tai yra svarbiausia...o ne tie nesuprantantis,salti ir kieta sirdziai,savanaudziai vyrai.

kas nesutinka su tavo nuomone ,tie kurie nesupranta,salti iskart tampa dar ir savanaudziais?cia pati sugalvojai ar tau kas pasake?
is kur reikia tokias nesamones traukti?kuri todel kad tu kitoje puseja ir tau reikia tai pateisint,man asmeniskai tai nera svarbu,,ar vienisa ar laisva,,ka nori tegu daro ,,bet nuomone turiu savo ir suprantu kad kas mano tas mano ,,,o jai mano pasirinkimas kad ir tau nepatinkantis tai nereiskia kad zmogus iskart tampa blogu,,tegu rupinas tas kas padare ta vaika..kai linksminosi ar buvo geri laikai prisijunkt nereikejo kviest,,o kai na jau yra vaikas ,,svetimas zmogus turi jy priimt kaip savo?cia yra normalu,,kam savo jai gali paimt svetima?vieni linksminsis kiti augins,,:) ir taip toliau ir pan,,,

Sutinku su Dalia... tai tu cia vaikinas pievas rasai, visai nesamones, daug vyru sako patys mylesiu kaip savo!!! o tu ziurek pats nepasidaryk ir ziurek kad kitas neaugintu tavo vaiko.. neduok Dieve nelinkiu, bet taip kalbet apie kitus ir negalima... bliam zmones atsipeikekit vAIKAI KUOM KALTI???????? neziurekit jei nenorit.... yra ir bus kas ziuri, cia ne jums o mums rinktis!!!! Geriau but vienisai mamytei ir savo auksiuka matyt, nei but vyrui kuris ilgai ir nuobodziai moka alementus!!! Tad neperdekit...

kur mineti ar kaltinti vaikai?daug ka galima sakyt-nuo naivumo vaistu nera,,niekas nekaltas kad tikit viskuom kas pasakoma,,,deja brangute ka tu gali rinktis?aisku renkiesi,,,jai jau butu taip lengva pasirinkt nebutum cia,,ir pasirinkimas kiekvieno teise ne tik tavo,,,vyrui kuris nuobodziai moka elimentus:D ,nesureiksmink mamyte...kas jau ten ir kiek moka ,,ju reikalai,,,
nori lai augina man tai kas:)))kodel taip viska reikia sureiksminti?,,,

239

Re: Vienišos mamytės- koks vyrų požiūris į jas?

tinsanis parašė:
Ruta parašė:
tinsanis parašė:

kas nesutinka su tavo nuomone ,tie kurie nesupranta,salti iskart tampa dar ir savanaudziais?cia pati sugalvojai ar tau kas pasake?
is kur reikia tokias nesamones traukti?kuri todel kad tu kitoje puseja ir tau reikia tai pateisint,man asmeniskai tai nera svarbu,,ar vienisa ar laisva,,ka nori tegu daro ,,bet nuomone turiu savo ir suprantu kad kas mano tas mano ,,,o jai mano pasirinkimas kad ir tau nepatinkantis tai nereiskia kad zmogus iskart tampa blogu,,tegu rupinas tas kas padare ta vaika..kai linksminosi ar buvo geri laikai prisijunkt nereikejo kviest,,o kai na jau yra vaikas ,,svetimas zmogus turi jy priimt kaip savo?cia yra normalu,,kam savo jai gali paimt svetima?vieni linksminsis kiti augins,,:) ir taip toliau ir pan,,,

Sutinku su Dalia... tai tu cia vaikinas pievas rasai, visai nesamones, daug vyru sako patys mylesiu kaip savo!!! o tu ziurek pats nepasidaryk ir ziurek kad kitas neaugintu tavo vaiko.. neduok Dieve nelinkiu, bet taip kalbet apie kitus ir negalima... bliam zmones atsipeikekit vAIKAI KUOM KALTI???????? neziurekit jei nenorit.... yra ir bus kas ziuri, cia ne jums o mums rinktis!!!! Geriau but vienisai mamytei ir savo auksiuka matyt, nei but vyrui kuris ilgai ir nuobodziai moka alementus!!! Tad neperdekit...

kur mineti ar kaltinti vaikai?daug ka galima sakyt-nuo naivumo vaistu nera,,niekas nekaltas kad tikit viskuom kas pasakoma,,,deja brangute ka tu gali rinktis?aisku renkiesi,,,jai jau butu taip lengva pasirinkt nebutum cia,,ir pasirinkimas kiekvieno teise ne tik tavo,,,vyrui kuris nuobodziai moka elimentus:D ,nesureiksmink mamyte...kas jau ten ir kiek moka ,,ju reikalai,,,
nori lai augina man tai kas:)))kodel taip viska reikia sureiksminti?,,,

tai kad tu cia ko vaika svetima augint, ko prisidaret ir t.t ziurek kad gyvenimas nepadarytu taip kad savu neturesi ir svetima auginsi.. tad nebuk toks tu naivus!!! Mastymas tavo dar kaip 16!!!
O deja yra daug norinciu, neissirenku as pvz, nes nedsinori but su bet kuom!!! nors vaikui nespeja dovanos keliaut tongue bet deja jus vyrai lietuvaiciai jau tik varyt mokat, del to merginos ir vertint pradejo uzsiniecius, pasiziurekit va ypac toks kaip TU!!! tikrai nevertas, ir gyvenime net neziureciau nei per sona, su tokiu mastymu tu NIEKAS!!!! tad sekmes tau vaikeli big_smile daryk savus vaikus ir augink, ir ziurek kad netycia neisirtu ta tavo svajoniu seima kaip lb jau tiki tuom!!!

240 (redagavo tinsanis 2013-09-27 23:04)

Re: Vienišos mamytės- koks vyrų požiūris į jas?

Ruta parašė:
tinsanis parašė:
Ruta parašė:

Sutinku su Dalia... tai tu cia vaikinas pievas rasai, visai nesamones, daug vyru sako patys mylesiu kaip savo!!! o tu ziurek pats nepasidaryk ir ziurek kad kitas neaugintu tavo vaiko.. neduok Dieve nelinkiu, bet taip kalbet apie kitus ir negalima... bliam zmones atsipeikekit vAIKAI KUOM KALTI???????? neziurekit jei nenorit.... yra ir bus kas ziuri, cia ne jums o mums rinktis!!!! Geriau but vienisai mamytei ir savo auksiuka matyt, nei but vyrui kuris ilgai ir nuobodziai moka alementus!!! Tad neperdekit...

kur mineti ar kaltinti vaikai?daug ka galima sakyt-nuo naivumo vaistu nera,,niekas nekaltas kad tikit viskuom kas pasakoma,,,deja brangute ka tu gali rinktis?aisku renkiesi,,,jai jau butu taip lengva pasirinkt nebutum cia,,ir pasirinkimas kiekvieno teise ne tik tavo,,,vyrui kuris nuobodziai moka elimentus:D ,nesureiksmink mamyte...kas jau ten ir kiek moka ,,ju reikalai,,,
nori lai augina man tai kas:)))kodel taip viska reikia sureiksminti?,,,

tai kad tu cia ko vaika svetima augint, ko prisidaret ir t.t ziurek kad gyvenimas nepadarytu taip kad savu neturesi ir svetima auginsi.. tad nebuk toks tu naivus!!! Mastymas tavo dar kaip 16!!!
O deja yra daug norinciu, neissirenku as pvz, nes nedsinori but su bet kuom!!! nors vaikui nespeja dovanos keliaut tongue bet deja jus vyrai lietuvaiciai jau tik varyt mokat, del to merginos ir vertint pradejo uzsiniecius, pasiziurekit va ypac toks kaip TU!!! tikrai nevertas, ir gyvenime net neziureciau nei per sona, su tokiu mastymu tu NIEKAS!!!! tad sekmes tau vaikeli big_smile daryk savus vaikus ir augink, ir ziurek kad netycia neisirtu ta tavo svajoniu seima kaip lb jau tiki tuom!!!

tu geriau saves ziurek a ne kurk sapalioniu kaip kitas turetu galvoti,,
svetima augint?dabar tas madoje:))) augintiniai tokie i mada pareina:)
kad uzsieneciai"tvarko"pakankamai pigias lietuvaites kur fabrikuose dirba ar dar kur man nei silta nei salta-nesusideves,,,vaikui dovanos keliaut,,kitaip labdara:D:D:D tu ziurek kur nori man augintinio nereikia ,,,svajoniu seima?isirs atsiras kita ,niekas nepasaugotas kad kazkas nepavyks,kaip ir kad kazkas nemirs:D:D:D ar pan,,,va tavo verte ,,manau uzsienieciai ivertino smile))